Other lots by Capodimonte
-
#281Capodimonte
Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#177Capodimonte
“Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
"Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 35/40 -
#174Capodimonte
“Landloper op een bank”. Een porseleinen groep.
"Voyageur sur un banc". Un groupe en porcelaine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 35/40
Similar lots by type
-
#226Powell, Bishop & Stonier, Staffordshire
Een grote aardewerken serveerschotel met decor ‘Tokio’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 35/45 -
#264Hema
“Aquaracer”. Een radiogestuurd amfibie-autootje. In originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 20/25 -
#277Lego 383
“Truck met graafmachine”. Een set in originele doos. 1973.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 25/30 -
#229
Een barometer- hygrometervan messing en plexi, model ‘Sputnik’. Barst onderaan in het plexi.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 19 cmEstimate: € 40/60 -
#210
Een Chinees hardhouten sokkel met marmeren blaadje en versierd met inlegwerk van parelmoer.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 18 x 38 x 24 cmEstimate: € 40/60 -
#259
“Doisneau 40/44” en “Doisneau Paris”, twee kunstboeken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Estimate: € 25/40 -
#244
Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 9 - 10,5 cmEstimate: € 25/35 -
#154
Een dekselpot van Japans porselein met meerkleurig en verguld bloemendecor. Onderaan gemerkt en op houten sokkel. Bijgevoegd een recent tienkantig bord van blauw-wit Chinees porselein.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 18 cm Ø: 21 cmEstimate: € 30/35 -
#266Dickie, Spielzeug
Een radiogestuurde modelboot op batterijen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/30 -
#159
Een lage verguld bronzen kandelaar.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 18 cmEstimate: € 30/35 -
#262
“Aphrodite”. Een beeld van kunststof op houten sokkel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 80/100 -
#251
Een grote dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerkmet decor van bloemen en vogels en met een Fo-hond op het deksel. Bijgevoegd een kleine vaas, gemerkt van de Porceleyne Fles.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 2& & 52 cmEstimate: € 30/50 -
#228
Een houten kistje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. 13 x 15 x 10 cmEstimate: € 20/30 -
#169Goldimari
Een kleine cachepot van Japans porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm Ø: 22 cmEstimate: € 30/40 -
#252
Een lot porselein, bestaande uit twee dekselpotjes van Beiers porselein, een dekeslpotje van Dresden en een kratervaasje van parijs.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 11 - 21 cmEstimate: € 35/50 -
#219
Een schemerlampje met roze opaalglas, gedragen door een bronzen figuurtje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#268Märklin
Een lot wagons op schaal HO in originele doosjes:- 4473 lage boordwagen- 4474 lage boordwagen met bulldozer en graafmachine- 4475 lage boordwagen met huif van Märklin- 4509 bananenwagen- 4513 kiepwagen
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 30/40 -
#258
“Alechinsky”, “Alechinsky sur Rhône”, “Alechinsky 50 ans d’imprimerie”, “Alechinsky Frontières et bordures” en “Alechinsky au pays de l’encre”. Vijf kunstboeken over het werk en leven van Alechinsky.
No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Estimate: € 50/80 -
#176Anna Club Plush
Een plushen kat. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 35 cmEstimate: € 25/35 -
#245Mappin & Webb’s, London & Sheffield
Een verzilverd metalen theepot, koffiepot en suikerpot. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13, 16 & 20 cmEstimate: € 45/60 -
#236
Een lot verzilverd metaal bestaande uit een fruitschaal, een groentenschotel met deksel en een paar kandelaars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 17 - 15 cm Ø 27 cmEstimate: € 25/40 -
#155Makkum
Een blauw-wit aardewerken horlogehouder. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 25,5 cmEstimate: € 20/30 -
#220Kaiser Porzellan
Een porseleinen sierschotel met meerkleurig decor ‘Taiwan’. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 39 cmEstimate: € 30/40 -
#242
Een theepot en een kopje met schotel van Meissenporselein. Het eerste stuk met blauw-wit en verguld decor, het tweede met meerkleurig en verguld bloemendecor. beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 23 & 7 cmEstimate: € 30/35
Other lots in this auction
-
#45Woldershof, Bavaria
Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.
Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Estimate: € 25/35 -
#59
“Blokhut in berglandschap”. Olieverf op doek. Enige verfschade.
« Cabane dans un paysage de montagne ». Huile sur toile. Dégâts à la peinture.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 105 cmEstimate: € 40/60 -
#138Val Saint Lambert
Een asbak van lichtgroen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt. Onderaan gemerkt. Beschadigingen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 cm Ø: 13,5 cmEstimate: € 20/25 -
#117
Een vaas geslepen rood gedubbeld Boheems kristal met geslepen decor.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 27,5 cmEstimate: € 30/40 -
#295E. Gerinckx
“Veenzicht”. Olieverf op papier (?). Gesigneerd.
“Vue de bruyère”. Huile sur papier (?). Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 43 x 54 cmEstimate: € 40/50 -
#139
“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45/50 -
#246
Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20/30 -
#179Steiff, Germany
“Lulac” & “Lorli”. Een pluchen konijn en een hertenkalfje”. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. l: 50 & 30 cmEstimate: € 40/60 -
#223
Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/20 -
#140Nicole Halsberghe
Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30/40 -
#225
Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 35 x 51 cmEstimate: € 40/50 -
#65
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame lectrice". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 46 cmEstimate: € 80/120