#84Geëmailleerd opaalglazen schaaltje op metalen voet.
#32DistelGroot sierbord, gemerkt ‘Blauw Delft, Distel’
#70Koperen theedoos met geëtst Aziatisch decor.
#58Een lot van 3 wandelstokken in hout waarvan één met verborgen drankflesje en één met flessenhouder en bel.
A lot of 3 wooden walking sticks, including one with a hidden flask and one with a bottle holder and bell.No longer availableOnline onlyDim. l 93 cmEstimate: € 20 / 30 -
#120Kleurenets van een koppel op een tuinfeest. In goudkleurige ovale kader. Onleesbaar getekend.
#79Gipsen beeld van een koppeltje goudfazanten.
Plaster sculpture of a pair of golden pheasants.No longer availableOnline onlyDim. H 26, B 63 cmEstimate: € 20 / 30 -
#156De kathedraal van Antwerpen. Herdruk van de originele etsplaat.
#163Silhouettekening van een man met bril.
#932 verzilverde terrines waarvan 1 met deksel.
2 silver-plated tureens, one with lid.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27.5 en Ø23 cmEstimate: € 25 / 40 -
#184Houten beeldje van een olifant met tanden en nagels uit been.
#217Een set van 2 bijzettafeltjes waarvan enkel het kleinste met glazen blad.
A set of 2 side tables, with only the smallest one having a glass top.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 44 x 32 cmEstimate: € 20 / 30