Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.
Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

Oud Steiff knuffelkonijn. Knop in oor aanwezig. Schade aan mond en zichtbare slijtagesporen.

Old Steiff stuffed bunny. Button in ear present. Damage to mouth and visible signs of wear.
Dim. Hoogte 44 cm
SKU: 2904250583.
Categories: curiosa, Speelgoed.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #583
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #551

    Een oude massief koperen patrijspoort.

    An old solid copper porthole.
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #262

    “Jeu de grenouilles”, een oud caféspel, ook wel kikkerbak of putjesbak genoemd. Met gietijzeren hondekop waarvan de bovenkaak ontbreekt. De werpschijven zijn er bij.

    "Frog game" or "frog pond game", an old pub game, also known as "kikkerbak" or "putjesbak". With a cast iron dog head missing its upper jaw. The throwing discs are included.
    No longer available
    Dim. 91 x 46 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    No longer available
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #16

    Een taxidermie hertje, liggend op een massief eiken plank.

    A taxidermy deer, lying on a solid oak plank.
    No longer available
    Dim. 66 x 70 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #521
    Märklin HO

    Een lot van 22 Märklin wagons bestaande uit 4 voor personenvervoer en 19 voor goederentransport.

    A lot of 22 Märklin wagons consisting of 4 for passenger transport and 19 for freight transport.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #79

    Een pareerdolk, gravering op het lemmet van een engel en florale decoraties.

    A parrying dagger, engraving on the blade of an angel and floral decorations.
    No longer available
    Dim. l 45 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #243

    Een serie van twaalf onderborden van gepolijst inox met vergudl randje. Gemerkt Spring, Made in Switzerland.

    A series of twelve polished stainless steel underplates with gilded trim. Marked Spring, Made in Switzerland.
    No longer available
    Dim. Ø 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #546
    SECA

    Een vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.

    A vintage Seca doctor's scale, made in Germany.
    No longer available
    Dim. h 105 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #216

    Een granieten zuil/piëdestal gedateerd 26-6-1920.

    A granite column/pedestal dated 26-6-1920.
    No longer available
    Dim. h 100 x Ø 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #173
    Capo di Monte

    “Kaartspelers”, een porseleinen groep, gemerkt La Medea Capo Di Monte. Minieme schilferschade aan de hoed.

    "Card players", a porcelain group, marked La Medea Capo Di Monte. Minimal chipping to the hat.
    No longer available
    Dim. 26 x 39 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #193

    Lot van drie klaroenen met militair embleem. 1 mondstuk manco.

    Lot of three bugles with military emblem. 1 mouthpiece missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #577

    Replica van een Romeinse amfoor met dik aangebrachte lagen patina. Gepresenteerd op metalen staander.

    Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.
    No longer available
    Dim. Hoogte 79 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #431

    Grote vaas in Murano glas. Met de tang bewerkt tot een bloemenhals.

    Large vase in Murano glass. Worked with tongs into a floral neck.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Een set van 2 Chinees porseleinen dekselvazen. Gedecoreerd met een blauw-wit decor van vogels en bloemen en het deksel getooid met Fo-honden.

    A set of 2 Chinese porcelain covered vases. Decorated with a blue and white design of birds and flowers, with the lid adorned with Fu dogs.
    No longer available
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #168

    Gepatineerde smeedijzeren 17e / 18e eeuwse Neurenberger-geldkist, ook Armada genoemd, met 2 sleutels, sluiting met 9 schoten, aan de binnenzijde van het deksel een zeer groot slot. Met bijpassende houten sokkel.

    Patinated wrought iron 17th/18th century Nuremberg money chest, also known as Armada, with 2 keys, closure with 9 bolts, a very large lock on the inside of the lid. With matching wooden pedestal.
    No longer available
    Dim. 40 x 70.5 x 41.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #158

    Lot van 2 blikken speelgoedvliegtuigjes. Duitse makelij, jaren 40-50. Lehmann en Arnold.

    Lot of 2 tin toy airplanes. German made, 1940s-50s. Lehmann and Arnold.
    No longer available
    Dim. 11/15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #113

    Een set van 4 geslepen glazen op voet. Rank en hoog.

    A set of 4 cut glass goblets on a pedestal. Elegant and tall.
    No longer available
    Dim. Hoogte 48, Ø 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Een massief eikenhouten wandvitrine met hierin een wassen Madonna en kind.

    A solid oak wall display cabinet containing a wax Madonna and child.
    No longer available
    Dim. 68 x 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #159

    Lotje blikken militair speelgoed, bestaande uit een troepentransport, een stuk veldgeschut en een zoeklicht op voet.

    Lot of tin military toys, consisting of a troop transport, a piece of field artillery, and a foot searchlight.
    No longer available
    Dim. Lengte 17 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #294

    Een massief polychroom gesculpteerd houten beeld van een priester, mist beide armen. Naar oud voorbeeld.

    A solid wooden polychrome sculpted statue of a priest, missing both arms. In the style of an old example.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    Japanse legermotor, met vuureffect. Opwindbaar vintage speelgoed met vuursteentje. In prachtige vintage staat.

    Japanese military motorcycle, with firing effect. Wind-up vintage toy with flint. In beautiful vintage condition.
    No longer available
    Dim. Lengte 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #273

    “Bloemenmeisje”, een beeld in meerkleurig aardewerk uit het midden van de vorige eeuw, gemerkt Italy.

    "Flower girl", a multicolored earthenware statue from the mid-20th century, marked Italy.
    No longer available
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    No longer available
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    No longer available
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #425

    Een massief houten salontafel met glazen blad.

    A solid wooden coffee table with a glass top.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 x 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #563

    Een set van 2 armstoelen in Louis Philippe stijl, krabschade achteraan de rugleuningen.

    A set of 2 armchairs in Louis Philippe style, scratches on the back of the backrests.
    No longer available
    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #304

    Een bronzen vrouwentorso op stenen platform.

    A bronze women's torso on a stone platform.
    No longer available
    Dim. H. 79 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #93

    Een paar grote koperen kerkkandelaars, Rijkelijk gedecoreerd met religieuze afbeeldingen, op leeuwenpoten.

    A set of 2 large copper church candlesticks, Richly decorated with religious images, on lion feet.
    No longer available
    Dim. h 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #50
    Emile Pequignet Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge.

    A stainless steel ladies watch.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #67
    Val Saint Lambert

    Geslepen kristallen vaas, paars gekleurd in de massa. Niet gemerkt.

    Cut crystal vase, purple colored in the mass. Not marked.
    No longer available
    Dim. Hoogte 18, Ø 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #493

    Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.

    A blue earthenware bowl with fish decoration.
    No longer available
    Dim. H: 11 cm Ø 17 cm.
    Estimate: € 40 / 60
  • #346

    Een Hollywood Regency bijzettafeltje, staal, messing en glas.

    A Hollywood Regency side table, steel, brass, and glass.
    No longer available
    Dim. 55 x 57 x 38 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #529

    “De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Bronzen mantelklok met porseleinen elementen. Toegevoegd een paar 4 armige kandelaars.

    Bronze mantel clock with porcelain elements. Includes a pair of 4-armed candelabra.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #17

    Een set van 3 verzilverd metalen kandelaars, niet gemerkt.

    A set of 3 silver-plated metal candlesticks, unmarked.
    No longer available
    Dim. h h 20 x l 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #165

    Een parelhalssnoer in verschillend getinte beige barokparels.

    A pearl necklace of various colors of beige baroque pearls.
    No longer available
    Dim. L: 27 cm
    Estimate: € 160 / 220
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 April 2025

Veiling volledig - 600 loten Tentoonstelling: Vr. 25 & Zat. 26 April van 10.00 tot 17.00.

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 April 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More