Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

Oude kaarttafel. Met schade aan het blad.

Antique card table. With damage to the top.
Dim. H 73, B 82, D 40 cm
SKU: 2608250598.
Categories: Hout, Meubel.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #598
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #528

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #146

    Een Engelse wand/vitrine-kast met centrale spiegel en afgeronde delen. Edwardian.

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    No longer available
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #211

    Een lot van 4 gesculpteerd houten beelden met religieus thema, 3 Madonna’s en het laatste avondmaal.

    A set of 4 carved wooden sculptures with religious themes, including 3 Madonnas and the Last Supper.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #497

    Een modernistische tafel in zwart gelakt staal en hout.

    A modernist table in black lacquered steel and wood.
    No longer available
    Dim. 74 x 140 x 140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #651

    Een 19e eeuws massief eikenhouten ééndeurskastje.

    A 19th century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 99 77 59 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #554
    ENEA

    Tweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.

    2-person waiting bench. Marked; ENEA.
    No longer available
    Dim. H85, B 113, D 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een ladenkast met zeven laden in Engelse stijl, met bronzen beslag.

    A chest of drawers with seven drawers in English style, with bronze fittings.
    No longer available
    Dim. H 128, B 42, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #204

    Een klassiek bijzettafeltje met twee laden. De laden zijn ingelegd met wortelfineer en het front heeft een ornamentje in relief.

    A classic side table with two drawers. The drawers are inlaid with root veneer and the front has a relief ornament.
    No longer available
    Dim. H 74, B 90, D 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #201

    Een massief gesculpteerde houten 19e eeuwse corpus met resten van een polychrome beschildering. Met herstelling aan de linkervoet.

    A solid carved wooden 19th-century corpus with remnants of polychrome paint. With a repair to the left foot.
    No longer available
    Dim. 53/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #205

    Een set van zes stoelen waarvan twee met armen, stijl Lodewijk XV. Met gevlochten zit en rug en bijpassende kussens. Van lichtbruin geschilderd en gepatineerd hout.

    A set of six chairs, two with arms, Louis XV style. With caned seat and backrest, matching cushions. Light brown painted and patinated wood.
    No longer available
    Dim. H 90, B 56, D 40 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    No longer available
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #226

    Een halfhoge massief eikenhouten Régence kast met 2 deuren en 2 laden, 19e eeuws.

    A half-height solid oak cabinet with 2 doors and 2 drawers, 19th century.
    No longer available
    Dim. 121 x 160 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #208

    Een gesculpteerd houten beeld van een vrome dame. Niet gesigneerd.

    A carved wooden statue of a pious lady. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    No longer available
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #652

    Een beukenhouten armstoel in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met naaldwerk “petit point”.

    A beechwood armchair in Louis XV style. Upholstered with needlepoint "petit point".
    No longer available
    Dim. H 80, B 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #521

    Vijftien verschillende gekleurde glaasjes.

    Fifteen different colored glassware.
    No longer available
    Dim. H:13 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #546

    Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met twee laden.

    A small Italian piece of furniture made of gold-patinated wood with two drawers.
    No longer available
    Dim. H 70, B 77, D 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187

    Een antieke houten wandelstok met een verborgen dolk. Het lemmet heeft een lengte van 35 cm en is geëtst. Het hout vertoont enkele barsten en een paar stukken van het beslag zijn manco.

    An antique wooden walking stick with a hidden dagger. The blade is 35 cm long and etched. The wood shows some cracks and a few pieces of the fitting are missing.
    No longer available
    Dim. Lengte 86 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #498

    Een paar houten Aziatische bijzettafeltjes met cloisonné inleg. Met floraal decor.

    A vintage Bulo office chair, brown hopsack upholstery.
    No longer available
    Dim. Hoogte 51, Ø 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #468

    Een verlengbare vintage designtafel. Fumee glazen tafelbladen in een verchroomd frame, op een wit marmeren centrale poot. Verlengbaar tot 2,56 m.

    An extendable vintage design table. Smoked glass tabletops in a chrome frame, on a white marble central leg. Extendable up to 2.56 m.
    No longer available
    Dim. H 75, B 128, D 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #502

    Een ronde massief houten tafel in Lodewijk XVI stijl. Verlengbaar tot 3,27 m.

    A round solid wood table in Louis XVI style. Extendable up to 3.27 m.
    No longer available
    Dim. Hoogte 75, Ø 128cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #552
    Period: jaren 80

    Een meerkleurige winkeltoog in Memphis stijl. Het glasgedeelte is manco, er zijn enkele beschadigingen en de poten zijn beschilderd.

    A multicolored shop counter in Memphis style. The glass part is missing, there are some damages, and the legs are painted.
    No longer available
    Dim. H 90, B 160, D 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #217
    Jozef Kets
    Period: 1932 - 2010

    “Koppel op leeftijd”, een set van 2 massief eiken gesculpteerde beelden, onderaan gesigneerd J. Kets en gedateerd sept. 1974 en april 1975.

    "Pair of elderly couple", a set of 2 solid oak carved sculptures, signed at the bottom by J. Kets and dated September 1974 and April 1975.
    No longer available
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532

    Een lot van 5 antieke kruisbeelden uit verschillende materialen: hout, porselein, biscuit, metaal en messing.

    A lot of 5 antique crucifixes made from various materials: wood, porcelain, biscuit, metal, and brass
    No longer available
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #401
    Naor

    ‘Teddy Gold Chanel’. Een goudkleurig beeldje van een beer met het logo van het parfum Nr. 5 Chanel. Nr. 11 uit een oplage van 26 exemplaren. Met certificaat en originele doos. Getekend en genummerd.

    'Teddy Gold Chanel'. A gold-colored statue of a bear with the logo of Chanel No. 5 perfume. Number 11 out of an edition of 26 copies. With certificate and original box. Signed and numbered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #550

    Twaalf zilveren muntstukken waaronder: 1, 20 Frank muntstuk Albert Koning der Belgen 1934. 1, 20 Frank muntstuk Leopold 1935. 1, 50 Frank muntstuk, Mercurius Belgie 1950, 2 van 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Vijf 20 frank muntstukken, Mercurius Belgique 1950. En 500 Lire 1961. En een half Crown 1944.

    Twelve silver coins including: 1, 20 Frank coin Albert King of the Belgians 1934. 1, 20 Frank coin Leopold 1935. 1, 50 Frank coin, Mercurius Belgium 1950, 2 of 50 Frank, Baldvinvs - Fabiola, Belgica. Five 20 Frank coins, Mercurius Belgique 1950. And 500 Lire 1961. And a half Crown 1944.
    No longer available
    Dim. 124 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #38

    Een lot herdenkingspenningen waaronder 4 vergulde: Leopoldus 1, Albertus 2, Philippus en Mathilde + Philippus, een Franse zilveren 10 euromunt, een herdenkingsmunt van het ontstaan van België en een bronzen herdenkingspenning 1914-1918.

    A lot of commemorative medals including 4 gilt ones: Leopold I, Albert II, Philippe and Mathilde + Philippe, a French silver 10 euro coin, a commemorative coin of the founding of Belgium, and a bronze commemorative medal from 1914-1918.
    No longer available
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #600

    Twee amethisten, emerald slijp van +- 3,63 ct.

    Two amethysts, emerald cut of approximately 3.63 ct.
    No longer available
    Dim. +- 3,63 ct.
    Estimate: € 180 / 230
  • #424
    M.R. Arroyo

    ‘Miradas en secuencia’, polychrome keramische sculptuur in een uitgefreesde en beschilderde omlijsting. Op de rug getekend; Arroyo. Met certificaat.

    'Miradas en secuencia', polychrome ceramic sculpture in a carved and painted frame. Signed on the back; Arroyo. With certificate.
    No longer available
    Dim. 64/50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #354
    Guillaume Corneille
    Period: 1922 - 2010

    Een set van 4 onderzetters en 4 schaaltjes, naar een ontwerp van Corneille. 2 onderzetters uit de reeks ‘Opera’ en 2 uit de reeks ‘Componisten.

    A set of 4 coasters and 4 small dishes, designed by Corneille. 2 coasters from the 'Opera' series and 2 from the 'Composers' series.
    No longer available
    Dim. Ø 10.5 en 12 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #140

    Een 18 kt witgouden ketting met crucifix hanger met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,52 ct.

    An 18 kt white gold necklace with crucifix pendant set with a total of 0.52 ct of diamonds, including brilliants and baguettes.
    No longer available
    Dim. 3,17 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #254

    ‘Landelijke kerk in avondrood’, impressionistisch olieverfschilderij op doek. Getekend Tambeur.

    "Rural church in the evening light", impressionistic oil painting on canvas. Signed Tambeur.
    No longer available
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #283

    Een putto met klokje, brons op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Aug. Moreau.

    A Putto with a clock, bronze on marble pedestal, signed by Aug. Moreau.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #293

    Lot van 4 wandelstokken waarvan 1 met leeuwenkop en 1 art nouveau handvat met zilvermerk 800.

    Lot of 4 walking sticks including 1 with a lion's head and 1 Art Nouveau handle with silver hallmark 800.
    No longer available
    Dim. Lengte 92 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #134
    Albert De Deken
    Period: 1915-2003

    “De touwspringster”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd De Deken.

    "The Rope Jumper", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed by De Deken.
    No longer available
    Dim. 170 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #23
    Julius Paul Schmidt - Felling
    Period: 1835 - 1920

    “Rokende jongen”, een bronzen beeldje gemerkt Schmidt - Felling, genummerd en stempel van de bronsgieterij.

    "Smoking boy", a bronze sculpture marked Schmidt - Felling, numbered and with the foundry stamp.
    No longer available
    Dim. h 18.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

Veiling volledig - 655 loten Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 augustus van 10.00 tot 17.00u

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 August 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More