#200
Ch. Mouton-Rothschild A.C. Pauillac 1e grand cru classé M.C. 1986 aantal: 1 bt neck
#136
Lot wijn
aantal: 12 bt
Bourgogne Aligoté A.C. Artault Aîné, Beaune M.O. 1966 aantal: 1 bt
Graves A.C. Cave Centrale de la Vallée de la Garonne, Coutras M.O. 1967 aantal: 1 bt
Orvieto Secco D.O.C. Ricasoli, Firenze M.O. 1972 aantal: 1 bt
Vermentino
Cantina Sociale Sorso-Sennori M.O.
aantal: 1 bt
Ottone I° Vino Spumante Extra Dry
Gianesini Livio, Mossano M.O.
aantal: 1 bt
Principe di Piemonte Blanc de Blancs
Cantine Cinzano M.O.
aantal: 2 bt (..)
#146
Een groot lot sigaren en cigarillo’s Mercator, Schimmelpennincks, Hofnar Einde XXste eeuw
0 aantal:
#76
Lot rode bordeaux
aantal: 6 bt
Ch. Le Bourdieu A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1975 aantal: 3 bt vts
Ch. Grand-Puy-Lacoste A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 1975 aantal: 1 bt vts
Ch. Chasse-Spleen A.C. Moulis-en-Médoc Grand cru bourgeois exceptionnel M.C. 1981 aantal: 1 bt vts
Ch. Plantey-de-la-Croix A.C. Haut-Médoc Cru bourgeois M.C. 1983 aantal: 1 bt vts, beschadigd etiket
#60
Lot rode wijn
aantal: 7 bt
Morey-Saint-Denis A.C. Faiveley, Nuits M.O. 1970 aantal: 2 bt 8 cm
Corbières VDQS SECCP
1978 aantal: 2 bt
Vin de Pays de l’Herault
Berger Duvignal M.B. 1995 aantal: 1 bt
Grenache Vin de Pays d’Oc Marie des Fontaines, Dom. de Virginies M.O. 2002 aantal: 1 bt
Enate Cabernet Sauvignon Reserva D.O. Somontano Viñedos y Crianzas del Alto Aragon M.O. 2001 aantal: 1 bt
#37
Lot rode wijn
aantal: 12 bt
Grignolino Vino Selezionato all’Origine Luigi Calissano, Alba M.O. 1967 aantal: 1 bt
Barbera d’Asti D.O.C. Galimberto Borello, Nizza Monferrato M.O. 1968 aantal: 1 bt
Nebbiolo d’Alba Secco D.O.C. Carretta, Piobesi d’Alba M.O. 1968 aantal: 5 bt
Gattinara D.O.C. Franchino Marco, Gattinara M.O. 1969 aantal: 2 bt
Barbera d’Asti D.O.C. Castelvero, Asti M.O. 1970 aantal: 1 bt
Grignolino
Balocco,Ozzano Monferrato M.O. 1970 aa(..)
#62
Lot rode wijn
aantal: 11 bt
Mas de Daumas Gassac Vin de Pays de l'Hérault V. Guibert de la Vaissière, Aniane M.D. 1982 aantal: 1 bt
Svatovavrinecké Archivni Rocník
Ch.Valtice M.D. 1995 aantal: 1 bt
Dom. du Théron A.C. Cahors Victor Pauwels M.D. 1997 aantal: 1 bt
Ch. Haut Gléon A.C. Corbières
M.C. 2000 aantal: 1 bt
The New Black Wine A.C. Cahors Clos Triguedina M.O. 2000 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon Reserva D.O. Valle de Maipo Pérez Cruz M.O. 2(..)