#174W. Hadermann“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
No longer availableOnline onlyDim. l: 34 cmEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#65Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#293SwarovskiEen lot van vijf hangertjes en een armband. In originele etuis.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 150 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Twee etsen:- “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen.- “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop
Deux eaux-fortes:- “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen.- “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 18 en 39 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#106Een lot boeken: “België”, “Filip & Mathilde van België”, “Schatten van de aarde”, “50 jaar Artis-Historia”, Brueghel en zijn tijd”, “De Vlaamse primitieven”, “Rubens en zijn tijd” & “Mexico”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#232“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#309Josée Simon“Ter Vennen”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘79.
No longer availableOnline onlyDim. 22,5 x 27 cmEstimate: € 15 / 20