Other lots in this auction
-
#500
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met één briljant VVS van 1 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with one brilliant VVS diamond of 1 ct.Dim. 3,25 gEstimate: € 2400/2600 -
#528Willy Van Der Meeren Tubax
“Radar”. Een paar vintage design stoelen met gelakt houten zitvlak en metalen frame. Ontwerp door Willy Van Der Meeren voor Tubax.
"Radar". A pair of vintage design chairs with lacquered wooden seat and metal frame. Designed by Willy Van Der Meeren for Tubax.Dim. 78 x 38 x 42 cmEstimate: € 300/400 -
#141Friedrich Johann ReuschPeriod: 1843-1906
“Staalarbeider met werktuig”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet.
"Steelworker with Tool." A bronze cast sculpture on a marble base.Dim. 36 cmEstimate: € 250/350 -
#353
Een wandlamp met drie lichtarmen van verguld plaatijzer, versierd met bloemen en bladeren.
A wall lamp with three light arms made of gilded sheet iron, adorned with flowers and leaves.Dim. H. 52 cmEstimate: € 35/45 -
#32Frans Van Immerseel
“Immerseeltjes”. Een lot van zes spreuken door Frans Van Immerseel, Allen buiten de plaat gesigneerd.Wie zijn kind bemint, spaar’ de roede niet. Optimist tot in de kist. E.a.
A lot of six proverbs by Frans Van Immerseel, all signed outside the plate. "He who loves his child, spares not the rod." Optimist even to the grave. And others.Dim. 23 x 14 cmEstimate: € 50/70 -
#276
Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
A Regency D-End table consisting of three separate tops each with central leg and two extension leaves. With brass pullers.Dim. 72 x 107 x 310 cmEstimate: € 200/300 -
#273
Een donkergepatineerde plaasteren meisjesbuste. schilfers aan de randen.
A dark patinated plaster bust of a girl. flakes on the edges.Estimate: € 30/50 -
#518P.J. Mène
“Jager met jachthond”. Een bronzen groep op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Hunter with hunting dog". A bronze group on a black marble base. Signed.Dim. h 49 cmEstimate: € 1600/1800 -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite.Dim. h 45 x b 42 x d 30 cmEstimate: € 30/40 -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
A lot of 3 crystal ashtrays, 2 of which are marked Val Saint Lambert. All three with minor chips.Dim. 6 x 22.5 x 22.5 cmEstimate: € 15/25 -
#299
“Hoeve aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
"Farm by the Pond". A painting, oil on panel, signed illegibly.Dim. 36 x 42 cmEstimate: € 60/80 -
#369
“Op visite”. Een Japanse houtsnede naar Katsu Shunsho uit de bundel Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.
"On a Visit." A Japanese woodblock print by Katsu Shunsho from the series Yehon Yoshitsune, Yedo 1787.Dim. 16.5 x 12 cmEstimate: € 40/60