#647Een Murano stijl glaspasta vaas met millefleurs decor.
#380Royal Nippon NishikiEen Japanse vaas met vijverdecor.
A Japanese vase with pond decoration.No longer availableDim. h 31,5 cmEstimate: € 6 / 80 -
#237B.F.K.Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220 -
#616Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch decor.
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998“Gipsy Gospel 1976”. Een lithografie. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 28/250.
#384Jos HendrickxPeriod: 1906 - 1971“Meisje”, een lithografie op papier, gesigneerd en getiteld buiten de plaat.
"Meisje", a lithograph on paper, signed and titled outside the plate.No longer availableDim. 85 x 39 cmEstimate: € 60 / 80 -
"Corsair flying bastard bentwing," a scale model of an aircraft in metal.No longer availableDim. 15 x 59 x 41 cmEstimate: € 80 / 120