Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.
Petrus Valckx
Period: 1920-1996

“Paardenhoofdstel”. Geaquarelleerde litho. Gesigneerd, E.C. en genummerd A/L.

”Harnachement de tête de cheval”. Une lithographie aquarellée. Signée E.C. et numérotée A/L.
Online only
Dim. 54 x 33 cm
SKU: 2806210093.
Auction day: 28 June 2021 22:00
Catalogue #93
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #1

    Een antiek glazen flesje in de vorm van een druiventros met een tinnen druivenblad op de kurk.

    Une bouteille en verre antique en forme de grappe de raisin avec une feuille de vigne en étain sur le bouchon.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #32

    Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit vier keukenpotjes, een kannetje van Boch La Louvière en een peper-en zoutstelletje van Villeroy & Boch.

    Un lot de faïences bleues et blanches, composé de quatre marmites, d'un pichet de Boch La Louvière et d'une salière et poivrière de Villeroy & Boch.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #220

    Een groot en gevarieerd lot verzilverd en wit metaal, bestaande uit theeglazen, een ijsemmer, serveerschotels met glas, een karaf, een schelpvormig boterpotje, enz., alsook een driedelig verzilverd porseleinen koffiestel (met schade).

    Un lot large et varié en métal argenté et blanc, composé d'un verre à thé, d'un seau à glace, de plats de service avec verre, d'une carafe, d'un beurrier en forme de coquillage, etc., ainsi que ainsi qu'un service à café en porcelaine plaquée argent en trois pièces (avec dommages) .
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een schotel en een bord van aardewerk z.g. faience de l’Est. XIXde eeuw.

    Plat et assiette en faïence de l’Est. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 31 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #174

    “Compositie in reliëf”.

    Composition en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #252

    Een groot lot boeken m.b.t. kunst.

    Grand lot de livres d'art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #143
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #136

    “Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.

    “Compositions modernes”. Acrylique sur papier. Sans signatures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 98 x 68 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #257
    Rika Loyens

    “Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    ”Tulipe”. Pastel sur papier. Signé et daté 1986.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 42 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #238

    “Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #254
    Nast à Paris

    Een porseleinen servies met meerkleurig bloemendecor, bestaande uit dertien grote borden, elf grote platte borden met ronde rand, twee kleine platte borden en een kopje. Gemerkt. Omstreeks 1900.

    Un service en porcelaine à décor floral multicolore, composé de treize grandes assiettes, onze grandes assiettes plates à bord rond, deux petites assiettes plates et une tasse. Marquée. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #57
    E. Haegemans710

    “Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Online-Only veiling van 28 juni 2021

Op Maandag 28 juni wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday June 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 June 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More