Dim. 34 x 41 cm
SKU: 2705250542.
Category: Schilderij.
Auction day: 28 May 2025 19:00
Catalogue #542
Estimate: € 40 / 60

  • #299
    Jan Baptist Coomans
    Period: 1903-1984

    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #302
    L. Coppens

    “Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Tree driveway". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #172
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    “Mediterrane esplanade”. Olieverf op paneel.

    "Mediterranean esplanade". Oil on panel.
    Dim. 37 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #102
    Emile Lebrun
    Period: 1864-1933

    ‘Bloemenvaas’. Olieverf op paneel, getekend.

    ‘Flower vase’. Oil on panel, signed.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #294

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan De Graef

    "Forest landscape". Oil on canvas. Signed. Minor repairs.
    Dim. 92 x 71 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292
    Ivan Aubrouck

    "Cityscape with church tower". Oil on canvas. Signed and dated 1929.
    Dim. 70 x 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #564
    J. Van Bergen

    “Dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Village view". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104
    Period: 19e eeuw

    'Agnès Maignien-Vasseur'. 19th-century portrait, oil on canvas. Not signed.
    Dim. 25/20 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #304
    Ria Picco-Rückert

    “Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.

    "Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951.
    Dim. 52 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #284
    K. Cornet

    “Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122
    Georges Steel

    Dim. 48 x 39 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #512

    Dim. 44/53 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #29

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #472
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw bij de haard”, olieverf op doek, gesigneerd.

    “Woman by the hearth”. Oil on canvas. Signed.
    Dim. h 73 cm x 98,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #554

    “Bosvijver”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    "Forest Pond". Oil on canvas. Illegibly signed.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #544

    "Pagoda by the water". Mixed media. Signed. Japanese piece.
    Dim. 33 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129

    “Portret van een Belgisch militair”. In ovale lijst.

    "Portrait of a Belgian soldier." In oval frame.
    Dim. 37 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #504

    “Twee koppen”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Two heads". Engraving. Signed outside the plate.
    Dim. 44 x 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #184
    Jacques Delvaux

    Dim. 45/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Perez

    "Stylized woman with veil". Oil on canvas. Signed. Restoration to the top left.
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    P.R. Laxni

    "Indonesian dancers". Watercolor. Signed and dated 1971.
    Dim. 54 x 66 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #369
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    “Landschapje in felle herfsttinten, met boerderijen en een bomenrij” en “Polderlandschap met dorpje en bomenrij”. Olieverf op paneel. Getekend.

    "Landscape in bright autumn colors, with farms and a row of trees" and "Polder landscape with village and row of trees". Oil on panel. Signed.
    Dim. 43/38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #480

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en een centrale robijn van +- 0,30 ct.

    Dim. 3 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #76

    Dim. 214 x 107 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #321

    Een set van 5 bronzen opiumgewichtjes in de vorm van driekoppige olifanten.

    A set of 5 bronze opium weights in the shape of three-headed elephants.
    Dim. h 5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #87
    F. Aerts

    “De Venus van Milo”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een halfnaakte dame, gemonogrammeerd FA.

    "The Venus de Milo," a sculpted oak statue of a half-naked lady, signed FA.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    Hangoor salontafeltje in Engelse stijl.

    Lop-eared coffee table in English style.
    Dim. H 58, B 66, D 50/82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #116

    Een armstoeltje van verguld en gebeeldhouwd hout met gevlochten rug en zit. Lodewijk XVI-stijl. Omstreeks 1900, enige slijtage.

    An armchair of gilded and carved wood with a woven back and seat. Louis XVI style. circa 1900, some wear.
    Dim. H 75, B 58, D 51 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #93
    F. Aerts

    “Naakte jongedame”, een gesculpteerd eikenhouten beeld van een jongedame, gesigneerd F. Aerts.

    "Nude young lady," a sculpted oak statue of a young lady, signed F. Aerts.
    Dim. h 63 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #229

    ‘Drinkebroers’. Olieverf op paneel, naar Brueghel. Niet getekend.

    'Drinkers'. Oil on panel, after Brueghel. Not signed.
    Dim. 30/42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #511

    Een langwerpige schaal van veelkleurig aardewerk. Oude restauratie in de hoek.

    An elongated dish made of multicolored earthenware. Old restoration in the corner.
    Dim. 51 x 35 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #191
    Pedersoli

    Een replica vuursteenpistool, Pedersoli, made in Italy, naar een Harpers Ferry Amerikaans marinepistool uit 1807. Een losse veer en enkele ontbrekende schroeven.

    A replica flintlock pistol, Pedersoli, made in Italy, modeled after a Harpers Ferry American naval pistol from 1807. A loose spring and some missing screws.
    Dim. l 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #596

    Klein model armzetel met gebloemde stof. Hoogte van de zitting: 38 cm.

    Small armchair with floral fabric. Seat height: 38 cm.
    Dim. H 81, B 66, D 80 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00