Similar lots by type
-
#80Bailleux (?)
“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
“Composition”. Pastel sur papier. Signé et daté 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 28 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#189
“L’habituel stable”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘Roza (?) ‘85’.
“L’habituel stable”. Aquarelle sur papier. Signée Roza ‘85.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 38.5 x 29 cmEstimate: € 20/25 -
#81R. Debuch
“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30/50 -
#64M. Hottot
Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
Paysage de printemps et paysage d’automne. Huile sur carton. Signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 53 cmEstimate: € 30/50 -
#122M. Morre
“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 21 x 31Estimate: € 20/30 -
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#175Christaulin Aurelias Posivici
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
“Nu sur taureau”. Technique mixte sur papier. Signée au verso.No longer availableOnline onlyDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#238
“Portiek”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
”Portail”. Pastel sur papier. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 29 cmEstimate: € 40/50 -
#62Donald Watson
“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
“Vue de la côte écossaise”. Aquarelle sur papier. Signé et daté ‘96.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#176
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
“Marchand sur son âne”. Aquarelle sur papier. Signée Gustave Lorain (?).No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 25 x 22 cmEstimate: € 100/180 -
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Intérieur”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 11 cmEstimate: € 40/50 -
#153Maria Rombouts
“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte à pot en cuivre”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 52 x 69 cmEstimate: € 80/120 -
#231
“Zicht op begijnhof”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd.
”Vue sur le béguinage”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 19 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#65
“Schepen bij rotskust”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
“Bateaux devant une côte rocheuse”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signé.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 49 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#29
“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/30 -
#151Marcel Mijlemans
“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Village de montagne avec rivière en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/100 -
#124Lampereur
“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 28 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#162
Twee kleurloos kristallen asbakken.
Deux cendriers en cristal incolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 6,5 cmEstimate: € 10/15 -
#76Em. De CoomanPeriod: 1922 - 2021
“Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.
“Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 24.00 €Dim. 24 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#112Junghans
Een houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15/20 -
#78
“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 16 cmEstimate: € 20/25 -
#165
Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
Une assiette en faïence à décor bleu sur blanc. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cmEstimate: € 10/15 -
#228Paul Schouten
“Oogsttafereel met een hooiwagen met twee paarden”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de récolte avec un chariot à foin avec deux chevaux . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 197.00 €Dim. 78 x 115 cmEstimate: € 500/600 -
#92
Een divers lot glazen van glas en kristal. Eén Moezelglaasje gebarsten.
Un lot varié de verres en verre et en cristal. Un verre de Moselle est fêlé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#194
Een Congolees handwerk met een voorstelling van een haan.
Ouvrage congolaise.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25/35 -
#131
Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20/25