Similar lots by type
-
#258René De ConinckPeriod: 1907-1978“Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.
"Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck. -
#240“Compositie met podium”. Gemengde techniek op papier.
"Composition with stage". Mixed media on paper. -
#220D. Carlier“Waterlelies op de vijver”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd D. Carlier.
"Water lilies on the pond", a painting, oil on canvas, signed D. Carlier. -
#218Door Tirry“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape". A painting, oil on board. Signed at the bottom. -
#256“De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India. -
#205Max Weiler“Binnenhof Hotel”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1997.
"Binnenhof Hotel". Mixed media. Signed and dated 1997. -
#247K. Van Goethem“Bomendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
"Tree Lane". Oil on canvas. Signed and dated 1949. -
#257“Op audientie”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.
"Op audientie" - a painting on silk, in a mat. Originating from India. -
#242Ria Picco-Rückert“Staalgieterij”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1951.
"Foundry". Lithograph. Signed and dated 1951. -
#216L Velter“Heren bij de fiets”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.
"Gentlemen by the bicycle." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom. -
#217‘Het pad door de heide’, olieverf op doek, gesigneerd N. Verheylen.
'The path through the heath', oil on canvas, signed N. Verheylen. -
#246Raymond Jean BizetPeriod: 1922-2015‘Zichten op de kerktoren’. Een paar olieverfschilderijen op paneel, getekend; R. J. Bizet.
‘Views of the church tower’. A pair of oil paintings on panel, signed; R. J. Bizet. -
#253M. Sannen“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
"Cows in the meadow". Oil on canvas. Signed and dated '57. -
#207Herfstimpressie. Olieverf op doek, onleesbaar gesigneerd.
Autumn Impression. Oil on canvas, signed illegibly. -
#239J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed. -
#224“Clochard”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Clochard". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#221G. Veltkamps“Begijnhof te Leuven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd G. Veltkamps.
"Beguinage in Leuven", a painting, oil on panel, signed by G. Veltkamps. -
#249K. Cornet“Veldweg met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Field path with farmstead". Oil on canvas. Signed. -
#248Elise Docquir‘Bedelmeisje in blauwe lompen’. Olieverf op doek, onleesbaar getekend.
'Beggar girl in blue rags'. Oil on canvas, signed illegibly. -
#228J. Marien“Scheldezicht”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd J. Marien.
"Scheldezicht", a painting, oil on canvas, signed J. Marien. -
#202Van Leemput‘Langgevelhoeve’, een impasto gezet oliverfschilderij op doek. Getekend Van Leemput.
'Long facade farm', an impasto oil painting on canvas. Signed by Van Leemput. -
#251“Beekje in de winter”. Olieverf op paneel. Sporen van handtekening.
"Stream in Winter". Oil on panel. Traces of signature. -
#254F. Doorenbos“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
“Homestead”. Oil on canvas. Signed and dated '75. -
#252‘Koeien aan het water’. Verdoekt olieverfschilderij. Vermoedelijk 19e eeuw. Linksonder onleesbaar getekend.
‘Cows by the Water’. Verdoekt oil painting. Presumably 19th century. Indecipherable signature in the bottom left corner.
Other lots in this auction
-
#103Een grote schotel (30 cm, gebarsten), een coupe (gebarsten) en een klein vaasje van Imari porselein. Eerste helft XXste eeuw.
A large plate (30 cm, cracked), a bowl (cracked), and a small vase of Imari porcelain. First half of the 20th century. -
#335F.T.Een druiventonnetje met onderschaal en likeurset in Vlaams aardewerk. ‘Belgium 126’. Met zes ‘glaasjes’ waarvan één gebroken.
A grape barrel with undersaucer and liqueur set in Flemish earthenware. 'Belgium 126'. With six 'glasses', one of which is broken. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#282Een handgeknoopt wollen Pakistaans tapijt.
A hand-knotted wool Pakistani carpet. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#291Een oosters wandtapijtje.
An oriental tapestry. -
#204Een religieus bas-reliëf in gips, vertoont lichte scheurtjes en een klein stukje manco onderaan.
A religious plaster low relief, showing slight cracks and a small missing piece at the bottom. -
#289Een handgeknoopt Kelim tapijt, met veel schade.
A hand-knotted Kilim carpet, with extensive damage. -
#22Rupel - BoomEen art-deco vaas, groen glas met een decor in goudverf, Rupel-Boom.
An art deco vase, green glass with a gold-painted decoration, Rupel-Boom. -
#101Een vintage Christian Dior bril, frame Germany, no 2076 30 55 - 19.
A vintage Christian Dior glasses, frame Germany, no 2076 30 55 - 19. -
#235Een ronde verlengbare tafel met vier stoelen in Lodewijk XVI stijl. De stoelen zijn licht gepatineerd met olijfgroene bekleding. De tafel heeft een beetje schade aan het blad.
A round extendable table with four chairs in Louis XVI style. The chairs have a light patina with olive green upholstery. The table has some damage to the top. -
#37Een antieke roodkoperen ketel.
An antique red copper kettle.

