Parker 75. Een sterling zilveren vulpen met een 14kt gouden nib. Gemerkt Parker, sterling silver, made in USA. In originele verpakking.
Parker

Parker 75. A sterling silver fountain pen with a 14kt gold nib. Marked Parker, sterling silver, made in USA. In original packaging.
Dim. Lengte 12 cm
SKU: 1612250083.
Categories: Goud, Zilver.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 80 / 120

  • #67

    Een paar zilveren kandelaars. Gemerkt ‘Garden silversmiths LTD, Sterling weighed. Toegevoegd een verzilverd doosje met een munt op het deksel.

    A pair of silver candlesticks. Marked 'Garden Silversmiths LTD, Sterling'. Included a silver-plated box with a coin on the lid.
    Dim. Hoogte 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #135
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    Estimate: € 200 / 300
  • #8

    Een dokter aan zijn werktafel, zilver, gemerkt 925, op marmeren voetje.

    A doctor at his desk, silver, marked 925, on a marble base.
    Dim. h 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een zilveren slavenarmband met vlechtwerk. Gemerkt 1000.

    A silver slave bangle with braided design. Marked 1000.
    Dim. Ø 7 cm 30 gr.
    Estimate: € 40 / 60
  • #70
    Etna

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. Een 18 kt geelgouden polshorloge. Zonder bandje.

    Etna, Genéve. 24 Jewels automatic, Swiss made. An 18 kt yellow gold wristwatch. Without strap.
    Dim. 3,6/2,7 cm Bruto: 25 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #257

    Een set van 4 porseleinen schaaltjes op een ronde schaal, zilveren rand gemerkt Altenloh Bruxelles 950M en houten bodem.

    A set of 4 porcelain bowls on a round tray, silver rim marked Altenloh Bruxelles 950M and wooden base.
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #148

    “Carte des environs de Paris et des fortifications avec l'indication des Foires et Fêtes patronales.” Een map met rondom bezienswaardigheden, Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Op doek verlijmd.

    "Map of the surroundings of Paris and its fortifications with the indication of Fairs and Patronal Feasts." A map showcasing local attractions by Charle, Jean Baptiste Louis. 1841. Mounted on canvas.
    Dim. 56 x 80.5 cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #205

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold necklace with pendant set with a diamond of approximately 1 carat.
    Dim. 2,15 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #161

    Een Duits/Pruisische Mauser bajonet, M1871. Gemerkt Alex Coppel Solingen. Met regimentsstempel 12 R. D. 5. Met schede.

    A German/Prussian Mauser bayonet, M1871. Marked Alex Coppel Solingen. With regiment stamp 12 R. D. 5. With scabbard.
    Dim. Lengte 60 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #75

    Een 18 kt witgouden speld. Uniek ontwerp met gravure 570 jaar diamant Antwerpen.

    An 18 kt white gold brooch. Unique design with engraving 570 years diamond Antwerp.
    Dim. speld: 4,23 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #139
    Frida Janssens

    Bloemenvaas. Aquarel, getekend, Frida Janssens.

    Flower vase. Watercolor, signed, Frida Janssens.
    Dim. 59/42 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #296

    Een ronde art deco salontafel met glazen blad.

    A round Art Deco coffee table with glass top.
    Dim. h 59 x Ø 60 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #223

    Een wit marmeren beeld van een deels gemumificeerde vrouw omhuld door slangen. Gesigneerd Elmer.

    A white marble sculpture of a partially mummified woman surrounded by snakes. Signed Elmer.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #38

    Een notarislamp, messing met groen glazen kap.

    A banker's lamp, brass with a green glass shade.
    Dim. h 35 x b 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #149

    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #199
    Victor Blom

    ‘Vissersboten in de haven’, olieverf op paneel. Getekend V. Blom ‘58.

    'Fishing boats in the harbor', oil on panel. Signed V. Blom '58.
    Dim. 59/72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #120

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met 104 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with 104 brilliant-cut diamonds weighing approximately 1.70 ct in total.
    Dim. 13,08 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #197

    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80

Antiekveiling 16 December 2025

16 December 2025 19:00