#16Van den Abeele
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#38Zabaleta
“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 41 cm -
#29Bert Van den BroeckPeriod: 1917 - 1987
“Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 22 x 22 cm -
#31
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cm -
#86P. Veenstra
“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 25 cm -
#37Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 50 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#28
“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 28 cm -
#85
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 33 x 40 cm -
#87
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#39Nicole Vossenberg
“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cm -
#35J. Verhees
Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 12 cm -
#32J. Verhees
Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 18 x 13 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm
#95
Een goudkleurig porseleinen olifantje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 22,5 cm -
#106
Een grote Chinese waaier.
Un grand éventail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. l: 76 cm -
#80
Een mechanisch geknoopt wollen karpet.
Un tapis de laine noué mécaniquement.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#109
Een majolica fruitschaal met een meerkleurig decor van de zon en citroenen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.50 €Dim. Ø: 40 cm -
#75
Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. h: 7 - 20 cm -
#24Scheltjens (?)
“Personage”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 16 x 18 cm -
#7
Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#42Makkum
Een aardwerken bord met meerkleurig bloemendecor. Achteraan gemerkt. Randschilfer.
Une assiette en faïence à décor floral multicolore. Marquée à l'arrière. Un éclat.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 29 cm -
#62
“Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.
Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.50 €Dim. h: 19 & 20 cm -
#97
Een kleine messingen wierrookbrander.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 19 cm -
#8
Een paar kleine messingen vuurbokken.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 23 cm -
#61
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 0.10 €Dim. h: 10 - 22 cm