Similar lots by type
-
#35J. VerheesDrie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cm -
#85Een paar mediterrane landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cm -
#87“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cm -
#37Danny Smet“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cm -
#16Van den Abeele“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cm -
#38Zabaleta“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 33 x 41 cm -
#28“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 28 cm -
#29Bert Van den BroeckPeriod: 1917 - 1987“Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
No longer availableOnline onlyDim. 22 x 22 cm -
#39Nicole Vossenberg“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyDim. 31 x 23 cm -
#86P. Veenstra“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 25 cm -
#36“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cm -
#31“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cm -
#32J. VerheesEen landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 18 x 13 cm
Other lots in this auction
-
#75Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 7 - 20 cm -
#43“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyDim. h: 29 cm -
#12Een set van vijf in elkaar passende kommen van Europees porselein met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 13 - 21 x 21 cm -
#9“Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.
No longer availableOnline onlyDim. 19 x 43 cm -
#66Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyDim. 61 x 61 cm -
#64Royal Doulton, England“Dames”. Twee grote en twee kleinere meerkleurige beeldjes. Bijgevoegd een beeldje “Cruella De Vil”. Allen gemerkt onderaan.
Ladies . Deux grandes et deux plus petites figurines multicolores. Attaché une figurine Cruella De Vil . Tous marqués en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 9 - 20 cm -
#26Yvonne BaugnietPeriod: 1912 - 1978“Bootjes in de baai”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘59.
No longer availableOnline only -
#61Een lot van vier Chinese beeldjes van Chinees porselein. Enkele manco’s. Eén hoed beschadigd.
Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 22 cm -
#90Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.
Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 26 cm -
#72Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de six figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 17 cm -
#114Gerold PorzellanEen trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cm -
#4Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 27 cm; h: 25 cm

