“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1922.
Auguste Van Steenacker
Period: 1890 - 1965

Online only
Dim. 33 x 26 cm
SKU: 2810200084.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 28 October 2020 22:00
Catalogue #84

  • #39
    Nicole Vossenberg

    “Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.

    Online only
    Dim. 31 x 23 cm
  • #86
    P. Veenstra

    “Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 19 x 25 cm
  • #31

    “Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
  • #37
    Danny Smet

    “Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
  • #36

    “Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 48 x 58 cm
  • #35
    J. Verhees

    Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.

    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
  • #16
    Van den Abeele

    “Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
  • #28

    “Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 22 x 28 cm
  • #85

    Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.
    Online only
    Dim. 33 x 40 cm
  • #18
    Paul Ghuys
    Period: 1919 - 2000

    “Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    Online only
    Dim. 60 x 80 cm
  • #87

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
  • #32
    J. Verhees

    Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
  • #38
    Zabaleta

    “Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 33 x 41 cm
  • #29
    Bert Van den Broeck
    Period: 1917 - 1987

    “Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.

    Online only
    Dim. 22 x 22 cm

  • #61

    Un lot de quatre figurines en porcelaine chinoise. Quelques défauts. Un chapeau endommagé.
    Online only
    Dim. h: 10 - 22 cm
  • #49

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en matière d’art.
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #77

    Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.

    Online only
    Dim. h: 11 - 70 cm
  • #14

    Een lot metalen voorwerpen, bestaande uit een enterhaak, een tuig et vier hangende kruishaken, een zesarmig luchtertje, een onderdeel van een hangluchter en een mandje.

    Online only
  • #115

    Online only
  • #90
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Sint-Onolfsdijk”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 42/50 buiten de plaat.

    Sint-Onolfsdijk . Une eau-forte. Signée et numérotée 42/50 à l'extérieur de la planche.
    Online only
    Dim. 21 x 26 cm
  • #62

    “Theedrinkend koppel” & “Jager met kleinzoon”. Twee groepjes van meerkleurig Italiaans biscuit.

    Couple buvant du thé et Chasseur avec petit-fils . Deux groupes de biscuits italiens multicolores.
    Online only
    Dim. h: 19 & 20 cm
  • #9

    “Commerce - Industrie”. Een gietijzeren muurornament met allegorische voorstelling. Beschadiging aan het bevestigingspunt.

    Online only
    Dim. 19 x 43 cm
  • #17
    Charles Van Ginsbergen
    Period: °1942

    “Zonder titel”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    Online only
    Dim. 52 x 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #78
    Val St. Lambert

    Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.

    Online only
    Dim. h: 22 cm
  • #30
    René Ernest
    Period: 1875 - 1912

    “Herculus”. Een teke ing, potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1911.

    Online only
    Dim. 37 x 36 cm
  • #99

    Een karafje van geslepen kleurloos kristal.

    Une carafe en cristal taillé incolore.
    Online only
    Dim. h: 22 cm

Online-Only veiling van 28 oktober 2020

Op 28 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On October 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

28 October 2020 22:00