#32J. Verhees
Een landschapje en een hoevezicht, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 18 x 13 cm -
#86P. Veenstra
“Moeder en dochter aan de haard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Mère et fille devant l’âtre . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 19 x 25 cm -
#85
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 33 x 40 cm -
#18Paul GhuysPeriod: 1919 - 2000
“Borreluur op een pleintje in Castiglione della Pescaia”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 80 cm -
#35J. Verhees
Drie kleine landschapjes met zichten uit de rand rond Brussel, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 12 x 12 cm -
#29Bert Van den BroeckPeriod: 1917 - 1987
“Landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd rechts onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 22 x 22 cm -
#36
“Landschap met hooischoven en molen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.10 €Dim. 48 x 58 cm -
#87
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#37Danny Smet
“Landschap met molen”. Acryl op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 40 x 50 cm -
#16Van den Abeele
“Meisjesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 50 cm -
#39Nicole Vossenberg
“Kattin met kittens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 02-’02.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 31 x 23 cm -
#28
“Hollands winterzicht met schaatsers”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 22 x 28 cm -
#31
“Landschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 40 x 60 cm -
#38Zabaleta
“Boer met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 33 x 41 cm
#93
Een paar aardwerken jardinières met Delftse decors.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 20 & 24 cm -
#4
Een siercoupe van oranje glas op een zamakken voet in de vorm van bladeren en bloemen. Coupe gebarsten. Begin XXe eeuw.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 27 cm; h: 25 cm -
#48
Een messingen lampenvoet.
Pied de lampe en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 46 cm (z.k.)Estimate: € 30/40 -
#67
No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 58 & 47cm -
#66
Een gedreven messingen haardplaat. Tijdperk art nouveau.
Une plaque de cheminée en laiton martelé. Epoque Art nouveau.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 61 x 61 cm -
#15
Een laat XVIIIe eeuwse barometer in vergulde Lodewijk XVI-lijst. Beschadigingen en manco’s.
No longer availableOnline onlyActive bid: 105.00 €Dim. l: 86 cm -
#58
Een lot van vier verschillende kruikjes van meerkleurig Hongaars aardewerk (1 beschadigd) en een glazen vaasje.
Un lot de quatre pots différents en faïence hongroise multicolore (1 endommagé) et un vase en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 15 - 24 cm -
#54
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans un jardin.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30/40 -
#19Moerenhout
“Vrouwenportretten”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 30 x 40 cm -
#113
Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#7
Een paar 19de eeuwse tegels van landknechten en een Spreuktegel “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze niet.”
Une paire de carreaux aux militaires du 19ème siècle et une tuile au slogan “Bij elkander deugen ze niet, van elkander meugen ze nietNo longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 € -
#107
Een messingen wijnmeter.
Une mesure à vin en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €