“Parkzicht”, waterverf op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.
Frans Luyckx

"Park view," watercolor on paper, signed Fr. Luyckx.
Dim. 21 x 36 cm
SKU: 2904250552.
Categories: Aquarel, XXe eeuw.
Auction day: 30 April 2025 19:00
Catalogue #552
Estimate: € 80 / 120

Other lots by Luyckx

  • #309
    Frans Luyckx

    “Staand naakt”, een tekening, sanguine op papier, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Standing nude", a drawing, sanguine on paper, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 32 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #574
    Frans Luyckx

    “Cactus bij glasraam”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Cactus by stained glass window", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #572
    Frans Luyckx

    “Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd Fr. Luyckx. Gedateerd 1951.

    "City view", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed Fr. Luyckx. Dated 1951.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200

  • #290

    Een ovale massief eikenhouten gateleg tafel.

    An oval solid oak gateleg table.
    Dim. 74 x 140 x 96 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #24

    Een gesculpteerd massief eikenhouten muurconsole.

    A carved solid oak wall console.
    Dim. 80 x 59 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #285

    Een ronde massief eikenhouten gateleg tafel.

    A round solid oak gateleg table.
    Dim. h 74 x Ø 112 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #576

    Een oude massief eikenhouten salontafel.

    An old solid oak coffee table.
    Dim. 46 x 147 x 57 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #365
    Kinkeldey Leuchten

    Een midcentury modern kroonluchter in verchroomd metaal en kristal met 2 bijbehorende wandlampen en reserve kristallen lamellen.

    A midcentury modern chandelier in chrome-plated metal and crystal with 2 matching wall lamps and spare crystal prisms.
    Dim. h 105 x Ø 65 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #465

    Een lot van 3 oosterse gesculpteerd houten bijzettafeltjes.

    A lot of 3 Eastern carved wooden side tables.
    Dim. h 45 x Ø 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299

    Een antieke eiken cafétafel met één lade. Schade van de kat aan één poot.

    An antique oak pub table with one drawer. Damage from the cat on one leg.
    Dim. 69 x 115 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #563

    Dim. 93 x 64 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300

    Een mahoniehouten tijdschriftenrekje met 2 laden in Engelse stijl.

    A mahogany magazine rack with 2 drawers in English style.
    Dim. 54 x 84 x 31 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #476

    Een massief notenhouten secretaire (sleutels ontbreken).

    A solid walnut secretaire (keys missing).
    Dim. 144 x 98 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Aligi Sassu

    "Cavallino Impennato" translates to "Rearing Horse". A bronze cast sculpture of a rearing horse on a marble base. Signed and numbered 142/300 at the bottom.
    Dim. 19 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #289
    Spirou Hebdomadaire

    A lot of 50 vintage Spirou magazines, French-language series, mid-1955. Weekly publications, 18th year.
    Estimate: € 50 / 75
  • #335

    Kunstobject door Francois Blommaerts. Getuft tapijt op halfronde marmeren basis.

    Art object by Francois Blommaerts. Tufted carpet on a semi-circular marble base.
    Dim. B 157, H 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #280

    Een oude massief eikenhouten salontafel met 2 laden.

    An old solid oak coffee table with 2 drawers.
    Dim. 47 x 121 x 54 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #535

    Art-Deco eetkamertafel met vier stoelen. Wortelfineer op de rugleuningen en het tafelblad. De zittingen zijn bekleed met een geometrisch patroon in blauw en okertinten.

    Art Deco dining table with four chairs. Root veneer on the chair backrests and tabletop. The seats are upholstered with a geometric pattern in blue and ochre tones.
    Dim. H 74, B 147, D 95 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #405

    Een oude bronzen receptiebel.

    An old bronze reception bell.
    Dim. h 13.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #22

    Een massief houten gesculpteerde salontafel met vlechtwerk en glazen blad.

    A solid wood carved coffee table with wickerwork and glass top.
    Dim. 57 x 100 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #415

    Een lot van 3 zilveren items bestaande uit een Hebreeuwse mezoeza en 2 kleine flesjes met een totaalgewicgt van 50 gram.

    A lot of 3 silver items consisting of a Hebrew mezuzah and 2 small bottles with a total weight of 50 grams.
    Dim. l 8.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #587

    Een massief eikenhouten cafétafel.

    A solid oak bistro table.
    Dim. 73 x 122 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een Chinees handgeknoopt wandtapijt, florale decoratie met pluimvee.

    A Chinese hand-knotted tapestry, floral decoration with poultry.
    Dim. 182 x 93 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #249

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #345

    Art Deco bijzettafeltje met 1 lade. Robuust design met metalen sporten aan de zijkant.

    Art Deco side table with 1 drawer. Sturdy design with metal rungs on the sides.
    Dim. H 75, B 70, D 40.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #505

    Hoekvitrinekast met messingen ornamenten en beschilderd paneel, in Louis-Philippe stijl.

    Corner display cabinet with brass ornaments and painted panel, in the Louis-Philippe style.
    Dim. H 144, B 65, D 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #302
    Ward Blankers

    Een massief robiniahouten buste op marmeren voet, gesigneerd Ward Blankers. Toegevoegd een boek over de artiest.

    A solid robinia wood bust on a marble base, signed by Ward Blankers. Includes a book about the artist.
    Dim. h 66 cm zonder sokkel
    Estimate: € 200 / 250

  • #145

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire van 1.75 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a 1.75 ct solitaire.
    Dim. 4,85 g
    Estimate: € 4500 / 4800
  • #586
    Castelli

    Een vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.

    A vintage Anonima Castelli Plia folding chair in chrome and plexiglass.
    Dim. 74 x 47 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #484
    Roland De Volder

    Monochrome ets, exemplaar van de kunstenaar. Getekend buiten de plaat. Roland De Volder, Belgische kunstenaar geboren te Oostende in 1938. Hij volgde zijn opleiding aan de Academie te Gent.

    Monochrome etching, artist's proof. Signed outside the plate. Roland De Volder, Belgian artist born in Ostend in 1938. He studied at the Academy in Ghent.
    Dim. 28/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #344
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 23/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome print by Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 23/30, dated '1984' and signed. Donders (b. 1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #554
    Albert Likeke Mongita
    Period: 1916-1985

    Kleurrijk straatbeeld. Olieverf op doek in impasto. Getekend; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, ook wel bekend als Mongita Likeke was een acteur, schilder en regisseur uit de Democratische Republiek Congo.

    Colorful street scene. Oil on canvas with impasto. Signed; A. Mongita. Albert Likeke Mongita, also known as Mongita Likeke, was an actor, painter, and director from the Democratic Republic of Congo.
    Dim. 24.5/20 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #116

    Een Antwerps barok buffet van gebeeldhouwd eikenhout. Bovenkast met twee paneeldeuren geflankeerd door fruitranken in reliëf. Onderaan twee grotere paneeldeuren met penen op de stijlen. Details en bolpoten van zwartgelakt hout. XVIIIde eeuw.

    An Antwerp baroque oak buffet with intricate carvings. Upper cabinet with two panel doors flanked by relief fruit vines. Below, two larger panel doors with knobs on the stiles. Details and bun feet in black lacquered wood. 18th century.
    Dim. H 154, B 158, D 64 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #529

    “De lezende Sultan”, een schilderij, op zijde, in passe-partout. Afkomstig uit India.

    "The Reading Sultan", a painting on silk, in a mat. Originated from India.
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    André Donders
    Period: 1984

    Monochrome grafiek van de hand van de Antwerpse tekenaar, graficus en aquarellist André Donders. Genummerd 24/30, gedateerd '1984' en gesigneerd. Donders (°1944) volgde opleiding aan het Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders stelde o.a. tentoon in De Zwarte Panter te Antwerpen.

    Monochrome graphic by the Antwerp drawer, graphic artist, and watercolorist André Donders. Numbered 24/30, dated '1984,' and signed. Donders (b.1944) studied at the Stedelijk Instituut voor Sierkunsten en Ambachten (SISA). Donders exhibited at De Zwarte Panter in Antwerp.
    Dim. 48/36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #378
    Märklin HO

    Märklin HO, een lot van 3 wagons voor personenvervoer, nrs 43100, 43110 en 43119, in nieuwstaat met hun originele verpakking.

    Märklin HO, a lot of 3 passenger wagons, numbers 43100, 43110, and 43119, in mint condition with their original packaging.
    Estimate: € 50 / 75
  • #301

    Een levensgrote nijlpaardenkop van polyester.

    A life-size polyester hippopotamus head.
    Dim. 85 x 55 x 75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • Een retro bakfiets voor kinderen, professioneel speelplaatsmateriaal.

    A retro cargo bike for children, professional playground equipment.
    Dim. 78 x 110 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #353
    40

    Een lot van 7 lp’s, Eric Clapton en gerelateerd. Clapton: Backless, Money and Cigarettes, 461 Ocean Boulevard en 3 x greatest hits. Yardbirds: The Yardbirds featuring Eric (slow-hand) Clapton.

    A lot of 7 LPs, Eric Clapton and related. Clapton: Backless, Money and Cigarettes, 461 Ocean Boulevard and 3 x greatest hits. Yardbirds: The Yardbirds featuring Eric (slow-hand) Clapton.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00