Other lots in this auction
-
#90M. De Jongh
“Heidelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de bruyère". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 90 x 120 cmEstimate: € 120/180 -
#62Jos Martin
“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#93Kuniyoshi
Een Japanse houtsnede. Tweede helft XIXe eeuw.
Une gravure sur bois japonaise. Seconde moitié XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 35x24cmEstimate: € 70/80 -
#212Dirk BaksteenPeriod: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971
“Boerderijlandschap”. Een ets op papier, gesigneerd.
"Farm Landscape". An etching on paper, signed.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 16 x 21,5cmEstimate: € 25/35 -
#101Arthur HebberechtPeriod: 1891-1965
“Bloemenvaas”. Olieverf op board. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1939.
"Vase à fleurs". Huile sur carton. Signé et daté 1939 au verso.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 100/120 -
#135Eloy
“Plattelandszicht met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechts onderaan. Schade aan het doek.
“Vue campagne avec ferme”. Huile sur toile. Signée en bas à droite. Dégât à la toile.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 73 cmEstimate: € 80/100 -
#125Suzanne Berset
“Metalen poort”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en op de verso gesigneerd en gedateerd 2002.
"Porte Métallique". Huile sur toile. Monogrammée et signée et datée 2002 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/100 -
#132Dirk Bols
“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 80 x 100 cmEstimate: € 200/280 -
#146Benoit
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60/80 -
#4Henri François SchaefelsPeriod: 1827 - 1904
“De crypte van Rubens”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
« La Crypte de Rubens ». Une gravure. Signée hors plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 19 x 25 cmEstimate: € 25/40 -
#87
“Herenportret”. Plakkaatverf op papier.
"Portrait d'homme". Peinture d'affiche sur papier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 106 x 99 cmEstimate: € 35/45 -
#118Maurice FelbierPeriod: 1903 -1991
“Moeder en kind”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Mère et l'enfant". Fusain sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 38 x 25 cmEstimate: € 50/80