Other lots in this auction
-
#175Rik BlommePeriod: 1933 - 2001
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
"Vue du château de Cantecroy". Huile sur toile. Signée et datée '73.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#115
“Chinees landschap”. Een in reliëf aangebracht olieverfschilderijtje op board.
"Paysage chinois". Une peinture à l'huile en relief sur carton.No longer availableOnline onlyDim. 19,5 x 25,5 cmEstimate: € 45/60 -
#180
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
"Vue nocturne de la ville". Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 80 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#178
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
« Coffret électrique à la Brandenburger Tor ». Une photographie d'art encadrée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 90 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#207A.M. Weyers
“Beweging”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Movement”. Pastel on paper. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 18 x 27 cmEstimate: € 25/35 -
#2
“Seul et vrai moyen d’anéantir la médiance”. Een spotprent naar Tevel.
"Seul et vrai moyen d'anéantir la médiance". Un dessin animé d'après Tevel.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 23,5 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#128G. Lambert
“Zicht op de centrale van Doel”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Vue de la centrale nucléaire de Doel ». Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 60 cmEstimate: € 40/50 -
#153F. Doorenbos
“Hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
"Ferme". Huile sur toile. Signée et datée '75.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 70 cmEstimate: € 70/100 -
#63G. Ederaad
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Paysage de tourbe". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 24 x 32 cmEstimate: € 100/120 -
#173
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 38 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#113N. De Pondt
“Meer bij het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lac près de la forêt". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 80 cmEstimate: € 100/160 -
#65
“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Anvers ". Réimpression d'une carte du XVIe siècle. Éd. JE Buschmann à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40/50