Other lots by Timmermans
-
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500 / 800 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80 / 120
Similar lots by type
-
#509
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#39Van Giel
“Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#499Janko Mihailovic
“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#619
“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320 / 360 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150 / 180 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#49
“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100 / 140 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928
Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#609Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44
Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935
“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40 / 60 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#696
“Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.
“Portrait”. Graffiti sur papier. Porte une signature: Brood.Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 400 / 600 -
#452
“Plattelandszicht met hooimijten”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘P. Sibille’ & “Papenkasteel te Ukkel” Inkttekening op papier. Gesigneerd ‘Jean Fraiture’.
“Vue de campagne aux meules de foin”. Aquarelle sur papier. Signée P. Sibille et “Papenkasteel te Ukkel”. Dessin à l’encre sur papier. Signé Jean Fraiture.Dim. 35 x 27 & 30 x 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#529
Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#702
Een bureau in art decostijl van imitatiefineer met twee laden.
Bureau de style art déco en placage, ouvrant à deux tiroirs.Dim. l: 138 cmEstimate: € 400 / 450 -
#292Louis Emile BenassitPeriod: 1833 - 1902
“Veldslag”. Aquarel op papier. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Le combat”. Aquarelle sur papier. Signée. XIXe siècle.Dim. 32 x 27 cmEstimate: € 150 / 200 -
#397
Een paar geparketteerde dienbladen, handgemaakt ter gelegenheid van het huwelijk van M.V. met F.F. in 1915. Op een van beide: de kostprijsberekening voor hout en lijm t.b.v. 2,47 frank.
Paire de plateaux parquetés, faits à la main à l’occasion du mariage de M.V. et F.F. en 1915. Sur l’un des deux l’addition des frais pour colle et bois s’élevant à 2,47 francs.Dim. 28 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#589
“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#467
Een ruiter te paard van terracotta met sporen polychromie. Tang-dynastie(?).
Cavalier à cheval en terre cuite aux traces de polychromie. Possible dynastie Tang.Dim. H 33 cmEstimate: € 140 / 160 -
#694Broeder Max
“Jongensportret” & “Jongen op stoel”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
“Portrait de garçon” et “Garçon sur une chaise”. Technique mixte sur carton. Signées.Estimate: € 50 / 80 -
#178
Twee oude deurkloppers, waarvan één van brons.
Deux heurtoirs divers dont un en bronze.Estimate: € 120 / 140 -
#183
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#495
Een ivoren beeldje van een visser met een net, een mand en twee vissen. Onderaan gemerkt. Japans werk, XIXde eeuw. Met houten sokkeltje.
Statuette en ivoire représentant un pêcheur au filet, tenant un panier et deux poissons. Marque sous la base. Travail japonais, XIXe siècle. Avec socle en bois.Dim. H. 15 cmEstimate: € 400 / 500 -
#134Edmond De MeulenaerePeriod: 1884 - 1963
“Hoeve bij het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Ferme au bord de l’eau”. Huile sur carton. Signé.Dim. 40 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#657
Een Aziatisch houtsnijwerk. Kleine beschadiging.
Sculpture asiatique en bois. Petit dégât.Dim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402
Een grote art deco luchter van brons, met acht lichtpunten, een centrale coupe van albast en zeven glazen kapjes.
Grand lustre art déco en bronze. Huit lumières avec coupe centrale en albâtre et sept abat-jour en verre.Dim. Ø: 95 cmEstimate: € 450 / 550