Other lots by Timmermans
-
#156Henri TimmermansPeriod: Antwerpen 1858 - 1942
“Officier en dame in interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Officier et dame dans un intérieur”. Huile sur toile. Signée.Dim. 50 x 37 cmEstimate: € 500/800 -
#114Félix TimmermansPeriod: 1886 - 1947
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd “FT”.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Monogrammé FT.Dim. 16 x 12,5 cmEstimate: € 80/120
Similar lots by type
-
#619
“De aanbidding der wijzen”. Pentekening op papier. Vermoedelijk omstreeks 1800.
“L’adoration des mages”. Dessin sur papier. Probablement vers 1800.Dim. 16,5 x 20,5 cmEstimate: € 320/360 -
#509
“Zittend naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrameerd.
“Nu assis”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.Dim. 46 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#39Van Giel
“Het laatste avondmaal”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“La dernière Cène”. Fusain sur papier. Signé.Dim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#254Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Hoevezicht met paard en kar”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme au char”. Acrylique sur papier. Signé.Dim. 60 x 82 cmEstimate: € 30/50 -
#64Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Boerenpaard”. Inkt op papier. Gesigneerd.
“Cheval de trait”. Encre sur papier. Signé.Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 100/140 -
#452
“Plattelandszicht met hooimijten”. Aquarel op papier. Gesigneerd ‘P. Sibille’ & “Papenkasteel te Ukkel” Inkttekening op papier. Gesigneerd ‘Jean Fraiture’.
“Vue de campagne aux meules de foin”. Aquarelle sur papier. Signée P. Sibille et “Papenkasteel te Ukkel”. Dessin à l’encre sur papier. Signé Jean Fraiture.Dim. 35 x 27 & 30 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#212Ernest MidyPeriod: 1878 - 1938
“Het voederen van het vee”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Fourrager le bétail”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.Dim. 77 x 55 cmEstimate: € 200/300 -
#499Janko Mihailovic
“Abstracte voorstelling”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
“Composition abstraite”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1991.Dim. 37 x 28 cmEstimate: € 40/60 -
#44
Een reeks van vier kleine gouachetekeningen met voorstellingen van soldaten.
Suite de quatre petites gouaches représentant des soldats.Dim. 20 x 12 cmEstimate: € 80/120 -
#49
“La maison de Carampon”. Aquarel op papier. Draagt handtekening.
“La Maison de Carampon”. Aquarelle sur papier. Porte signature.Dim. 11 x 36 cmEstimate: € 80/100 -
#374Raphaël GhislainPeriod: °1928
Twee afbeeldingen met rozen en één met paasbloemen. Aquarel op papier. Gemonogrameerd en resp. gedateerd 1974 & 1975.
Deux aquarelles sur papier représentant des roses et une autre des narcisses. Monogrammées et datées respectivement 1974 et 1975.Dim. 28 x 32; 24 x 28 & 34 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#274Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Arbeid aan de scheepskade”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Laboureur au bord de l’Escaut”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 57 x 72 cmEstimate: € 50/80 -
#696
“Portret”. Graffiti op papier. Draagt handtekening Brood.
“Portrait”. Graffiti sur papier. Porte une signature: Brood.Dim. 48 x 38 cmEstimate: € 400/600 -
#664
“Bloemenstilleven”. Acryl op papier. Russische school. draagt handtekening.
“Nature morte aux fleurs”. Acrylique sur papier. Ecole russe. Porte une signature.Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 150/180 -
#529
Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#609Vanderzanden
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.Dim. 55 x 35 cmEstimate: € 30/50 -
#574Gérard RoosenPeriod: Leueven 1869 - 1935
“Zittend naakt”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nu assis”. Pastel sur papier. Signé.Dim. 47 x 33 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#723
Abstract werk van smeedijzer. Draagt onleesbare handtekening.
Sculpture abstraite en fer forgé. Porte une signature illisible.Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 120/200 -
#262
“Bosbeek”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Illisiblement signée.Dim. 86 x 61 cmEstimate: € 200/240 -
#289
Een schemerlamp van gebeeldhouwd albast. Ook de kap is van albast, in de vorm van een diabolo met een centrale bloemenfries. Mallorca, jaren dertig.
Lampadaire en albâtre sculpté. L’abat-jour également en albâtre en forme de diabolo à la frise de fleurs centrale. Majorque, années 30.Dim. H. 53 cmEstimate: € 40/60 -
#271
Een bronzen gezicht van een jonge vrouw. Op houten sokkel. Niet gesigneerd.
Visage de jeune femme en bronze sur socle en bois. Sans signature, mais dans le style de ou par Jef Lambeaux.Dim. H. 33 cmEstimate: € 80/120 -
#468
Een paar vazen van Chinees porselein met een blauw en wit decor van personages. Tweede helft XXste eeuw.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages. Deuxième moitié du XXe siècle.Dim. H.44 cmEstimate: € 150/250 -
#28
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit drie verschillende mandjes, een bolle vaas, twee solifiore’s en een karaf.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant trois corbeilles différentes, un vase sphérique, deux soliflores et une carafe.Estimate: € 50/80 -
#634
“Voertuig”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
“Le véhicule”. Huile sur toile. Porte une signature.Dim. 80 x 60 cmEstimate: € 300/350 -
#662
Sokkeltje van gebeeldhouwd eikenhout in gotische stijl. Op de vier poten zittende personages in reliëf.
Socle en chêne sculpté de style gothique. Quatre pieds ornés de personnages assis en relief.Dim. H. 50 cmEstimate: € 40/60 -
#184Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Lezende man op een koertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Homme lisant dans une cour intérieure”. Huile sur toile. Signée.Dim. 72 x 55 cmEstimate: € 100/120 -
#400Claire E.A.
Een lot fantasiejuwelen allerlei.
Lot de bijoux de fantaisie.Estimate: € 80/120 -
#715
Een lot van 10 verschillende horloges.
Lot de 10 montres différentes.Estimate: € 50/100 -
#220
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een centrale smaragd van ± 3,50 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,50 ct.Dim. 5,39 gEstimate: € 2200/2400