#55Julien Creytens
“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 34.00 €Dim. 73 x 95 cmEstimate: € 200 / 220 -
#94Albert Franciscus Embrechts
“Berken in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Hêtres dans la neige”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 31.00 €Dim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Freddie Blommaert
#70Renée PrinzPeriod: 1883 - 1973
“Hoevezicht met bloesems. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue fermière et floraisons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 32.00 €Dim. 45 x 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Mihele Fiore
“Golfino in the bunker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#42Frans SlagerPeriod: 1876-1953
“Hoevezicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 50 x 75 cmEstimate: € 420 / 480 -
#130
#88
Chinese tekening.
#150Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#57J. Vincken
”Paysage romantique et moulin à eau”. Huile sur toile. Signée. D’après une oeuvre par Meindert Hobbema. Perforation dans la toile en haut à gauche.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 60 x 88 cmEstimate: € 200 / 300 -
#52
Een bloemenstilleven op zijde. Kleine scheur en vochtschade. Omstreeks 1900.
#9Robert BoudryPeriod: 1878-1961
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. 32 x 38 cmEstimate: € 120 / 200