#262Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#269Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 31 cmEstimate: € 20 / 40 -
#325Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 67 & 54 cmEstimate: € 30 / 50 -
#70Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#123Een stempel met een aantal drukjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#188P. KleeTwee reproducties.
#75Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#138Drie oude tennisrackets. Slijtage.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#231Een modelboot met elektromotor. Schade.
#243L. Cuvelier“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableOnline onlyDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyDim. h: 49 cmEstimate: € 30 / 40