No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#249V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#88Een lot van twaalf diverse messen en dolken en een wethout.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#171Twee Indische gouaches met personages.
Deux gouaches indiennes aux personnages.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 19 en 28 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
#78Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#210W. Linnig Jr.“Kerkinterieur”. Ets. Gesigneerd en gedateerd. 1842-1890.
“Intérieur d’église”. Eau-forte. Signée et datée. 1842-1890.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 20 cmEstimate: € 20 / 25 -
#230“Catalina”. Een modelboot met elektromotor. Schade.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#268Een paar kraagvazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#262Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40