Other lots in this auction
-
#107Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#73Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met blauw-witte bloemendecors. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 47 & 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#47Een siercoupe van geslepen kleurloos kristal op verguld messingen voetjes. Enkele kleine randschilfers.
No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#258“Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#156BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#252Albert Saverys“Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.
“Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 61 cmEstimate: € 120 / 200 -
#205Zupo“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#167“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Vier prenten met betrekking tot Franse veldslagen onder Napoleon.
“Prise de l’ille de Bommel”, “ Combat d’Hooglède”, “Combat de Tirlemont et de Goizenhoven” & “Combat d’Anderlecht”. Quatre estampes concernant les batailles françaises sous Napoléon I.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#312Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#125Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#64CapodimonteEen vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#113HohnerEen ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

