#219R. BosschaertVijf kleine litho’s met betrekking tot zeevogels. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 150 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 19 cmEstimate: € 15 / 25 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#273Een schaal van handgevormd meerkleurig Muranoglas met inclusies.
No longer availableOnline onlyDim. Ø:26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#109“Burchten en kastelen van België”. Tien delen. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#144Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#83Twee houten doosjes, waarbij één met een deksel en het andere gemaakt uit notenwortelhout met twee kleine lades.
Deux petites boîtes en bois, dont une avec un couvercle, l’autre en bois de ronce à deux petits tiroirs.No longer availableOnline onlyDim. h: 7,5 & 19,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#249V.D. Noltens“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoevelandschap”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#125Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25