Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chines werk.

“Pauw op een tak”. Een tekening op zijde. Chinees werk.

Online only
Dim. 35 x 41 cm
SKU: 0104190259.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #259
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #262

    Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #269

    Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #325

    Twee draken van kunststof, waarbij één als wandlamp. Beide met beschadigde vleugel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 67 & 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #70

    Een kleine sierjardinière van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #123

    Een stempel met een aantal drukjes.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #188
    P. Klee

    Twee reproducties.

    Deux reproductions.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #75

    Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51; Ø: 21 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #138

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #113
    Hohner

    Een ‘Hohnerband’ mondharmonica en een ‘Musica’ C-sopraan-blokfluit. In originele dozen. We voegen er een tweede mondharmonica van ‘Chromatica’ aan toe. (Laatste met kleine beschadiging aan het kunststof)

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #231

    Een modelboot met elektromotor. Schade.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #93

    Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More