No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 35 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25 / 50 -
#16Drie aardewerken schotels: een klein Delfts bordje met een blauw en wit decor met een kerkje. XIXde eeuw. Een taartschotel van blauw en wit aardewerk. Onderaan gemerkt : Moustier. XIXde eeuw. Een achtkantige schotel van blauw en wit Chinees porselein (25 x 33 cm)(randslijtage en haarscheur). Tijdperk Tao Kuan.
Trois plats en faïence: une petite assiette à décor d’une église en bleu et blanc. XIXe siècle. Plat à gâteau en bleu et blanc, marque: Moustier, XIXe siècle. Plat octogonal en porcelaine de Chine bleue et blanche (25 x 33 cm)(usure au bord et cheveu), époque Tao Kuan.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#34Een vaas van Imariporselein.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 18 cmEstimate: € 15 / 20 -
#9KrachiEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#48Een lot van vijf asbakken, waarbij twee van Hapag - Lloyd, één van Winfield, één van Casinos Barrière en één van het Casino de Namur.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30