Similar lots by type
-
#728Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#568Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 160 -
#551Een klokvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Petit vase cloche en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 200 / 240 -
#558Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100 / 180 -
#452“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
“Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180 / 240 -
#727Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200 / 300 -
#668Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een lot van vijf verschillende groepjes van polychroom biscuit.
Lot de cinq différents groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#563Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60 / 100 -
#731Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#693Een zittende Boeddha van gepolierd en gegoten steengoed met een erotische scène onderaan.
Bouddha assis en grès moulé et poli, le bas avec une scène érotique.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#719“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#637Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#683Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cm (zonder sokkel)Estimate: € 40 / 60 -
#547Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#678Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#581Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.
Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 320 / 400 -
#661Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.
Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100 / 150 -
#808Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#408Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#698Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.
Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 150 / 180 -
#527Een paar beelden van Chinees porselein.
Deux statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#407Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#573Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#108Een vaas van Booms glas in zwart met vergulde motieven en een opmerkelijk decor van gele horizontale lijnen.
Vase en verre de Boom noir aux motifs dorés. Décor remarquable de traits horizontales jaunes.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#350Salvador Dali“Menorah”. Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met kleine diamanten.
“Menorah”. Un pendentif en or jaune 18 ct serti de petits diamants.No longer availableDim. 8,79 gEstimate: € 800 / 900 -
#680Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en glanskatoen met een mirhab met bloemen.
Un tapis d’orient en laine et coton mercerisé et un mirhab avec fleurs.No longer availableDim. 181 x 129 cmEstimate: € 100 / 120 -
#321Een paar Boomse vazen met een handgeschilderd bloemendecor.
Paire de vases de Boom à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#718Een oude treinlantaarn van zwartgepatineerd rood koper.
Ancienne lanterne de train en cuivre rouge et patiné noir.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#761Een spaarpot van gepolychromeerd gietijzer in de vorm van een zwarte vrouw.
Tirelire en fonte polychrome en forme d’une femme noire.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#769Twee verschillende handgeknoopte Oosterse karpetjes van wol.
Deux carpettes d’orient différentes en laine nouées main.No longer availableDim. 165 x 95 & 170 x 115 cmEstimate: € 50 / 70 -
#539Louise Minne“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 40 / 50 -
#192Karel Ooms“Damesfiguren”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1870.
“Femmes”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1870.No longer availableDim. 22 x 22 cmEstimate: € 250 / 300 -
#255Een 18 karaats wit gouden hanger bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en één briljant van ± 0,15 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Un pendentif en or blanc 18 ct sertie de diamants en baguette ayant un poids total de ± 1,40 ct et de un brillant de ± 0,15 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 850 / 950 -
#121Een porseleinen doos gedecoreerd met bloemenmotief en goudopleg. Begin XXste eeuw. Apocrief gemerkt: Sèvres.
Boîte en porcelaine décorée de fleurs et de dorure. Début du XXe siècle. Marque apocryphe de Sèvres.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#417“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35

