Similar lots by type
-
#683
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages. Op houten sokkeltje.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine polychrome à décor de personnages. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 19 cm (zonder sokkel)Estimate: € 40/60 -
#808
Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme âgés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35/50 -
#563
Een antieke netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een liggende wijze.
Netsuke ancien en ivoire sculpté en forme d’un sage couché.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#661
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages, vogels en pioenen.
Vase en porcelaine de Chine polychromr à décor de personnages, d’oiseaux et de pivoines.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 100/150 -
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#408
Een vierdelig bureaustelletje van meerkleurig Chinees porselein met een bloemendecor op plateau.
Garniture de bureau quatre pièces en porcelaine polychrome de Chine à décor de fleurs. Sur plateau.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#527
Een paar beelden van Chinees porselein.
Deux statues en porcelaine de Chine.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#727
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#581
Een paar vazen van Chinees porselein met handvatten in de vorm van olifantenkopjes en een meerkleurig decor van wijzen.
Paire de vases en porcelaine de Chine aux anses en forme de têtes d’éléphant. Décor polychrome de sages.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 320/400 -
#573
Een netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van Boeddha.
Netsuke en ivoire sculpté en forme de Bouddha.No longer availableDim. l: 4 cmEstimate: € 60/100 -
#693
Een zittende Boeddha van gepolierd en gegoten steengoed met een erotische scène onderaan.
Bouddha assis en grès moulé et poli, le bas avec une scène érotique.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#731
Een divers lot Chinees en Japans porselein, bestaande uit veertien schoteltjes, acht kommetjes, waarbij één met bijpassend onderbordje, twee schaaltjes, een kom en een dekselpotje.
Lot de porcelaines de Chine et du Japon comprenant quatorze soucoupes, huit tasses dont une avec soucoupe assortie, deux petits plats, un bol et un pot couvert.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#719
“Zittende Boeddha met vijf kinderen”. Een beeld van meerkleurig Chinees porselein.
“Bouddha assis et cinq enfants”. Statuette en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#551
Een klokvaasje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur.
Petit vase cloche en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 200/240 -
#407
Een Guanyin van brons.
Guanyin en bronze.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100/120 -
#728
Een recente dekselvaas van Chinees porselein met een Cantondecor en een balustervaas met een decor van personages.
Potiche en porcelaine de Chine à décor de Canton et un vase balustre à décor de personnages.No longer availableDim. h: 30 & 35 cmEstimate: € 80/100 -
#678
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#547
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van eeuwig-levenstekens.
Paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche décorés de signes de la vie éternelle.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160/180 -
#698
Een opmerkelijk bordje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van Fo-honden. Onderaan gemerkt. Vroeg XIXe eeuw.
Petite assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome de chiens de Pho. Marque sous la base. Début du XIX siècle.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 150/180 -
#668
Een tempelscène van uitgestoken ivoor op een houten sokkel. China, begin XXe eeuw.
Scène de temple en ivoire sculpté sur socle en bois. Chine, début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 80/120 -
#452
“Geisha met bloem”. Een beeldje van gesculpteerd ivoor op houten voetstuk.
“Geisha à la fleur”. Statuette en ivoire sculpté sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 180/240 -
#3
Een lot van vijf verschillende groepjes van polychroom biscuit.
Lot de cinq différents groupes en biscuit polychrome.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#558
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180
Other lots in this auction
-
#78
Een tuinvaas van groen gepatineerd gietijzer. Onderdelen los.
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 80/100 -
#461
Een brievenkistje van onyx en messing. Jaren ‘30.
Coffret à lettres en onyx et laiton. Années 30.No longer availableDim. l: 15,5 cmEstimate: € 20/30 -
#647
Twee grote damesbustes van Afrikaans hout.
Deux grands bustes de femmes en bois africain.No longer availableDim. 71 cmEstimate: € 50/80 -
#450
Een klein bijzetkastje met vier laden in accolade gebogen.
Petit meuble d’appoint ouvrant à quatre tiroirs en accolade.No longer availableDim. b: 50 cmEstimate: € 120/200 -
#370
Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 700/1000 -
#424
Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol.
Une carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 157 x 128 cmEstimate: € 30/50 -
#606
Een tweeledige vitrinekast met bovenaan drie deuren met in facet geslepen glas en onderaan twee laden en twee deuren.
Une vitrine en deux parties: le dessus à trois portes à verre taillé en facette, le dessous à deux portes et deux tiroirs.No longer availableDim. h: 208 cmEstimate: € 200/240 -
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een fancy diamant van ± 1,47 ct.
une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et un fancy diamond de ± 1,47 ct.No longer availableDim. 5,86 gEstimate: € 2600/2800 -
#479
Een Chinese fotokader van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors en figuren van ivoor en paarlemoer. Eerste helft XXe eeuw.
Cadre à photographies chinois en bois laqué noir à décor de personnages en ivoire et nacre et peint à la main. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#416
Een paar armstoelen van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Deux fauteuils en bois patiné blanc, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905
“Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.
“Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 350/500 -
#195
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een centrale robijn van ± 2,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 0,60 ct et d’un rubis central de ± 2,50 ct.No longer availableDim. 6,92 gEstimate: € 1000/1200