#383
Ch. La Louvière A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2000 aantal: 11 bt
No longer available -
#267
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#428
Ch. Montfollet Le Valentin A.C. Blaye Côtes de Bordeaux
M.C. 2009 aantal: 12 bt
No longer available -
#96
Lot rode bordeaux
M.O. 1971 aantal: 1 bt Ch. Guimberteau A.C. Lalande-de-Pomerol
M.O. 1975 aantal: 1 bt Lalande-de-Pomerol A.C. Lalande-de-Pomerol Turpin Frères & Riout, Bordeaux M.O. 1975 aantal: 1 bt Montagne-St-Emilion A.C. Ets Paul Kilh, Sarreguemines M.O. 1976 aantal: 2 bt Ch. La Baronnie A.C. Montagne-St-Em(..)
No longer available -
Ch. La Croix-Saint-André A.C. Lalande-de-Pomerol
1973 aantal: 12 bt ts à ms
No longer available -
#374
Kleinbegin Sauvignon Blanc/Chardonnay Wyn van Oorsprong Stellenbosch Coetzee, Paradyskloof M.O. 1999 aantal: 6 bt
No longer available -
#1
Lot witte wijn
aantal: 7 bt Baron de L. A.C. Pouilly-Fumé de Ladoucette, Ch. du Nozet, Pouilly M.O. 1979 aantal: 2 bt Chablis 1e Cru Montmain A.C. Denis Race, Chablis M.P. 1988 aantal: 5 bt
No longer available -
#451
Ch. La Garde A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2012 aantal: 12 bt
No longer available -
#243
Pommard-Rugiens A.C. 1e cru Héritiers Armand Girardin, Pommard M.P. 1983 aantal: 12 bt
No longer available -
#335
Les Forts de Latour A.C. Pauillac
M.C. 1994 aantal: 5 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#191
Ch. La Tour Carnet A.C. Haut-Médoc 4e grand cru classé M.C. 1971 aantal: 3 bt ts à ms