Pendule versierd met een gepatineerde bronzen allegorie op de muziek in de vorm van een vrouw met lier. Onderaan vergulde guirlande, basis van gekleurd marmer. Lichte slijtage aan de wijzerplaat en aan de achterzijde van de sokkel. Met slinger. Tijdperk Napoléon III.

Clock decorated with a patinated bronze allegory of music in the form of a woman with a lyre. Gilt garland at the bottom, colored marble base. Light wear on the dial and on the back of the pedestal. With pendulum. Napoleon III era.
Dim. H 36, B 46, D 15 cm
SKU: 2904250167.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #167
Estimate: € 300 / 400

  • #210

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,55 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds and diamond baguettes with a total weight of approximately 1.55 ct.
    Dim. 7,72 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #223

    Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.

    An antique Chinese elm wood two-door cabinet.
    Dim. 75 x 73 x 47 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #98
    Val Saint Lambert

    Kelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.

    Chalice-shaped vase, transparent cut and purple doubled. Val Saint Lambert crystal. With label. Small chipping on 1 pane and at lower edge.
    Dim. Hoogte 24, Ø 17.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #514
    Roger Van Belleghem
    Period: 1922 - 2002

    “Postbode”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Roger Van Belleghem en gedateerd 1965.

    "Postman," a painting, oil on paper, signed by Roger Van Belleghem and dated 1965.
    Dim. 33 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #238

    Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.

    An antique black lacquered church chair upholstered in floral fabric.
    Dim. 100 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #470

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.

    An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #502

    "Portrait of an African Woman". Pastel on paper. Signed illegibly.
    Dim. 45 x 31 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #414

    Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.

    City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.
    Dim. 52/62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #439
    Frans Luyckx

    “Naakt met kalkoenen”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Luyckx.

    "Nude with Turkeys", a painting, oil on canvas, signed Fr. Luyckx.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #324
    Julien severin

    ‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.

    ‘Farmyard’. Colored etching signed J. Severin. Print number 1 out of an edition of 100 pieces.
    Dim. 23/28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #463

    Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.

    A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00