#223Een oud Chinees olmenhouten tweedeurs kastje.
#98Val Saint LambertKelkvormige vaas, Doorzichtig geslepen en paars gedubbeld. Val Saint Lambert kristal. Met etiket. Kleine schilferschade op 1 ruit en aan onderrand.
#514Roger Van BelleghemPeriod: 1922 - 2002“Postbode”, een schilderij, olieverf op papier, gesigneerd Roger Van Belleghem en gedateerd 1965.
"Postman," a painting, oil on paper, signed by Roger Van Belleghem and dated 1965.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#238Een antieke zwart gelakte kerkstoel met florale stof bekleed.
#470Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +- 0,58 ct. HVS2.
An 18 kt white gold necklace with a pendant set with a central brilliant-cut diamond of approximately 0.58 ct. HVS2.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 900 / 1000 -
#414Stadszicht. Impressionistisch zich op de straten van Parijs. Getekend J. Laubrier.
City view. Impressionistic view of the streets of Paris. Signed J. Laubrier.No longer availableDim. 52/62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#324Julien severin‘Boerenerf’. Ingekleurde ets getekend J. Severin. Druk nr. 1 op een oplage van 100 stuks.
#463Een lot van 6 toeristische affiches voor Helvea, Spanje 1995.
A lot of 6 tourist posters for Helvea, Spain. 1995.No longer availableEstimate: € 30 / 50