Other lots by Govaerts
#7KarlsbaderEen porselein schaal met verguld detail en romantisch tafereel in het decor. Aan de achterzijde gemerkt.
A porcelain bowl with gilded detail and a romantic scene in the decor. Marked on the back.No longer availableDim. 8 x 27cmEstimate: € 25 / 50 -
#188Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#100HermésEen armband met grote schakels van zilver. Gemerkt en genummerd. 925‰.
A bracelet with large silver links. Marked and numbered. 925‰.No longer availableDim. 107,65 gEstimate: € 900 / 1000 -
#68Een paar gedreven zilveren kommetjes, met decor van engelen. Duitse keuren. 800‰.
#255Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
#277Een kelkvaas in geslepen kristal, blauw in de massa. Vermoedelijk jaren ‘30.
A chalice vase in cut crystal, blue in the mass. Presumably 1930s.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 50 / 80 -
#522Salvador Dali“Compositie met duif”. Litho. Gesigneerd en genummerd 61/250 buiten de plaat.
#223Een bronzen beeld van een liggende leeuw.
#524Een lot van 6 celebrity foto’s met vermoedelijke signaturen.
#545Een eikenhouten secretaire met onderaan 2 laden.
#521Een Iraans handgeknoopt tapijt, genummerd 1357 M.T.
An Iranian hand knotted runner, numbered 1357 M.T.No longer availableDim. 224 x 80cmEstimate: € 50 / 80