Similar lots by type
-
#121J. de Bruyn“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#271“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#207“Romantisch landschap met molen”. Olieverf op paneel. Schade links onderaan. Omstreeks 1900. Kader in slechte staat.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Tom De Witte“Bloem op een wei”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
”Une fleur sur une prairie”. Techniques mixtes sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#146“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 70 / 100 -
#110Ida Vander Veken“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#216Capitte“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#135Jos Vergauwen“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux sur la côte”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 81 cmEstimate: € 80 / 120 -
#145Petrus MertensPeriod: 1919 - 1986“Landschap met hoeves bij ondergaande zon”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage aux fermes au crépuscule”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#163“Geisha”. Een japanse gouachetekening op zijde. Gesigneerd.
“Geisha”. Un dessin japonais à la gouache sur soie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#292R. Vermeylen“In de bossen te Westmalle”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Dans les bois de Westmalle . Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 17 cmEstimate: € 50 / 80 -
#243S. Meusel“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“Garçon et son chien”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 56 cmEstimate: € 40 / 80 -
#257Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 85 x 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#114“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#132Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#161Eddie Verfalle“Vlaamse boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Fermier flamand. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#119“Boom in het veld”. Olieverf op board. Zonder signatuur.
Arbre dans le champ. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#75Een lot van zes verschillende kadertjes, waarvij drie schilderijtjes, twee reproductietjes en een naaldwerkje.
Un lot de six cadres différents, dont trois tableaux, deux reproductions et une broderie.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cm Ø: 5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#240Max Olsson“Drinkend Koppel” . Olieverf op doek. gesigneerd en op verso gedateerd: 09/96.
”Couple qui boit”. Huile sur toile. Signée et datée au verso: 09/96.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#149Geert De Meyer“Het ven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1990.
“L’Etang”. Huile sur toile. Signée et datée 1990 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 35 / 50 -
#187“Huis met bloesems”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Maison fleurie”. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 34,5 x 25 cmEstimate: € 25 / 35 -
#203M. Roelofs“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Dame auprès de l’étang”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 41 x 58 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#206Drie reproducties naar etsen van Dirk Baksteen.
Trois reproductions d'après les eaux-fortes de Dirk Baksteen.No longer availableOnline onlyDim. 13,5 x 7,5 & 25 x 31 cmEstimate: € 20 / 25 -
#246Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.
Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 20 / 30 -
#190Een lotje geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een azijnflesje, een karafje en een dubbele kandelaar. Zonder doppen.
Lot de cristal incolore taillé, composé d'une bouteille de vinaigre, d'une carafe et d'un double chandelier. Sans bouchons.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 16 cmEstimate: € 30 / 40 -
#104Lot vazen.
Lot de vases.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#166A. De SeckPaar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30 / 50 -
#37Een kandelaar en een olielampje van messing, beide gemonteerd als lampenvoet.
Un candélabre et une lampe à huile en laiton, tout deux en pieds de lampes.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Deux assiettes et un bol en faïence polychrome de Quimper. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
Un miroir en chêne de style Renaissance de Malines.No longer availableOnline onlyEstimate: € 120 / 200 -
#51“The art of Chokin” Een lot Japans porseleinen bordjes met vergulde Chokin-decors, waarbij acht kleine, twee middelgrote en een groot. Achteraan gemerkt en vier in originele doosjes.
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
#118Mario BrunettiPeriod: 1907 - 1995“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
”Aliante”. Une sérigraphie. Signée et numérotée 50/150 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#44Twee gravures, waarbij de eerste gesigneerd Herzl en de tweede gesigneerd Maimonides.
Deux gravures, la première signée Herzl et la seconde signée Maïmonide.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 18 & 26 x 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#199Een vaasje en een theepotje van koper.
Un petit vase et une théière en cuivre.No longer availableOnline onlyDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 10 / 15

