Similar lots by type
-
#101Victor SmetPeriod: °Antwerpen, 1930
Een lot van vier aquarellen met schepen. Allen gesigneerd.
Un lot de quatre aquarelles avec des bateaux. Tous signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 24 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#166Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 75.00 €Dim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#173
“Rokende dame”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
“Femme fumante”. Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 24 cmEstimate: € 25/40 -
#178
“Vissersboot op een meer” Twee aquarellen, resp. gemonogrammeerd ‘M H’ en
“J W N E”. Het laatste beschadigd.
“Bateau de pêche sur un lac”. Deux aquarelles, l’une monogrammée M.H., l’autre JWNE. Cette dernière abîmée.No longer availableOnline onlyDim. 11 x 17 & 31 x 15 cmEstimate: € 30/50 -
#272
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
”Voilier échoué”. Un dessin grisaille sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 34 cmEstimate: € 30/40 -
#275Rika Loyens
“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#183Karel Van Nuffel
“Beeld van den H. Mathieu”. Potlood op papier. Achteraan opgedragen aan Baron Opsomer. Gesigneerd en gedateerd 4 januari 1944.
“Sculpture du Saint Mathieu”. Crayon sur papier. Dédié au Baron Opsomer au verso. Signé et daté 4 janvier 1944.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 20/30 -
#174Vic Van Berckelaer
“Portret van een jongetje”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Portrait d’un petit garçon”. Technique mixte sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 33 x 27 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#164
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Twee oude Engelse gravures.
“The Triumph of Mercy” & “ Diana and Acteon”. Deux gravures anglaises anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/50 -
#162
Twee oude foto’s van schepen, waarbij de eerste op de lijn Hong Kong - Antwerpen uit 1899 en de tweede van de ‘Great Eastern Railway Antwerpen - Harwich’ uit 1920.
Deux anciennes photos de bateaux dont un de la ligne Hong Kong-Anvers de 1899 et l’autre du “Great Eastern Railway Antwerp-Harwich” de 1920.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 20/25 -
#143Schumann, Bavaria
Een porseleinen fruitschaal met onderbord met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt.
Coupe à fruits en porcelaine avec sous assiette à décor multicolore et doré. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 25/35 -
#171Mireille Dabée
“Griffuzoïde”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1986.
“Griffuzoïde”. Huile sur carton. Signé et daté 1986.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 49 x 49 cmEstimate: € 40/70 -
#256
Een lot van negen vol messingen appliques met verstelbare arm.
Un lot de neuf appliques en laiton avec bras réglable.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 40/60 -
#76Märklin 4161 & 4253
Drie personenrijtuigen van de Franse spoorwegen op schaal HO. In originele dozen.
Trois voitures voyageurs des chemins de fer français à l'échelle HO. Dans leurs boîtes d'origine.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 45/55 -
#90
Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40/50 -
#139
Een lot porselein, bestaande uit een vaas met een verzilverd decor van gebladerte en een dienblaadje met een meerkleurig bloemendecor in verzilverd montuur. Een handvat van het tweede te herstellen.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant une urne avec un décor de feuillage argenté et un petit plateau de service à décor fleuri et montures argentées. Une poignée de ce dernier est à réparer.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 20 cm Ø: 25 cmEstimate: € 20/30 -
#34
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet, getooid met een adeleer met een lampion in de bek. Chinees werk.
Un pied de lampe en bois sculpté, orné d'une noble avec une lanterne dans la bouche. Travail chinois.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 59 cmEstimate: € 40/60 -
#157Freddie Blommaert
“Provençaals landschap.” Gouache op board. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1982.
”Paysage provençal”. Gouache sur carton. Monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#290Frans RoofthooftPeriod: 1888-1957
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 85 x 85 cmEstimate: € 120/200 -
#154
Drie XIXe eeuwse inktstellen van Brussels porselein. Twee met restauratie.
Trois encriers en porcelaine de Bruxelles. XIXème siècle. Deux avec restaurations.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. b: 10, 16 & 27 cmEstimate: € 40/80