• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.
Eugène Yoors
Period: 1879 - 1975

'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
Dim. 34/41 cm
SKU: 2511250374.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #374
Estimate: € 80 / 120

  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #499
    Franklin

    ‘Winters straatbeeld’, olieverf op paneel. Naar de 19e eeuw. Getekend.

    ‘Winter street scene’, oil on panel. After the 19th century. Signed.
    Dim. 41/31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500

  • #538

    Een groot lot voorwerpen van malachiet. Vier doosjes, drie diertjes, drie geometrische vormen en een schaaltje met parels. De kubus en het schaaltje hebben schade.

    A large lot of malachite items. Four boxes, three animals, three geometric shapes, and a small dish with pearls. The cube and the dish are damaged.
    Dim. Hooghte 2-10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #108
    Sam Herciger

    “De omhelzing.” Bronzen beeld van een man en vrouw. Genummerd 3/6. Gesigneerd op de voet.

    "The embrace." Bronze sculpture of a man and woman. Numbered 3/6. Signed on the base.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #252

    ‘Lamdschap met runderen en schapen’, olieverf op paneel. Getekend ‘Verboeckhoven’. Met op de rug een niet geverifieerde toewijzing aan Eugene Verboeckhoven.

    'Landscape with Cattle and Sheep', oil on panel. Signed 'Verboeckhoven'. With an unverified attribution to Eugene Verboeckhoven on the back.
    Dim. 23/17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #231
    Boch Frères

    Twintig keramische tegels met hierop een leeuw afgebeeld, gemerkt Boch Freres La Louviere, afkomstig uit een haard.

    Twenty ceramic tiles with a lion depicted, marked Boch Freres La Louviere, originating from a fireplace.
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #15

    Vijf verschillende zilveren ringen bezet met half edelstenen. 925‰.

    Five different silver rings set with semi-precious stones. 925‰.
    Estimate: € 50 / 80
  • #251

    Een tabakspot van blauw-wit geglazuurd Delfts aardewerk met koperen deksel. Gemerkt L P Kan (Lampetkan)

    A tobacco jar of blue and white glazed Delft earthenware with a copper lid. Marked L P Kan (Lampetkan).
    Dim. Hoogte 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #363
    Cécile Lebrun
    Period: 1864-1933

    “Abstract keramisch boek met creaturen”. gedateerd 1937.

    "Abstract ceramic book with creatures". Dated 1937.
    Dim. 19 x 17 x 9 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #566

    Een klassiek vitrinekastje in Napoleon III stijl. Met twee leggers bekleed met blauw fluweel en bovenop een marmeren blad. Met een barst in het glas aan de linker zijkant.

    A classic display cabinet in Napoleon III style. Featuring two shelves lined with blue velvet and a marble top. There is a crack in the glass on the left side.
    Dim. H 139, B 67, D 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #300
    Epiag Royal

    Een eetservies van porselein met zwarte en vergulde randen waaronder, drie grote borden, 31 platte borden, 15 diepe borden, 12 dessertborden, drie kommen met deksel, twee sauskommen en een pralinebordje.

    A porcelain dinner service with black and gilded edges including three large plates, 32 flat plates, 15 deep plates, 12 dessert plates, three lidded bowls, two sauce boats, and a praline dish.
    Dim. 16 x 32 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #7

    Een lot kleurloos geslepen kristal: een kratervaas. Een grote asbak, twee ronde schotels met vergulde rand (gemerkt VSL) en twee parfumflesjes (een letsel aan een hals), deels rood gekleurd in de massa.

    A lot of colorless cut crystal: a crater vase. A large ashtray, two round dishes with gilded edges (marked VSL), and two perfume bottles (one with a neck injury), partly red colored in the mass.
    Estimate: € 50 / 80
  • #454
    Henry Pol

    “Mas des Tours - St. Gabriel par Tarascon.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Mas des Tours - St. Gabriel near Tarascon." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 38 x 78 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #281

    Twee molecule-bouwdozen, vintage studiemateriaal.

    Two molecular model kits, vintage study material.
    Dim. H 13, B 52, D 42 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00