Similar lots by type
-
#95
Een decoratief spiegeltje, versierd met steentjes, glas en een vis. Gesigneerd ‘Larouse’.
Un miroir décoratif, décoré de pierres, de verre et d'un poisson. Signé 'Larouse'.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 56 x 45 cmEstimate: € 20/30 -
#115Peter Jonckheere
“Demon op de berg”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 52/100 buiten de plaat.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10/20 -
#193
Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.
Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. 27 x 19,5Estimate: € 25/35 -
#111Peretti
“Portret van Pierre Klees” Pastel op papier. Gesigneerd.
« Portrait de Pierre Klees » Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 10/20 -
#83Pierre Dyckmans
“De visite”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"La visite". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 32 x 42 cmEstimate: € 30/50 -
#136
Een paar reproducties naar werken van Schapner.
Une paire de reproductions d'après des oeuvres de Schapner.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#153
Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
Lot de trois livres : - « Le miroir de la Belgique ». - "La Belgique illustrée". Versions groupées. - "L'art en Belgique". Versions groupées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#93
Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.
Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 140 x 70 cmEstimate: € 20/25 -
#28
Twee theekoppen van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. XIXe eeuw.
Deux tasses à thé en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. Ø: 11 & 11,5 cmEstimate: € 10/15 -
#81
Een romantisch koppel van kunststof.
Un couple romantique en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 30 cmEstimate: € 25/35 -
#35Lichte, DDR
Een achthoekige porseleinen jardinière met handgeschilderd rood gemarmerd decor en met leeuwenkoppen in reliëf. Onderaan gemerkt.
Jardinière octogonale en porcelaine à décor marbré rouge peint à la main et têtes de lions en relief. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 15/25 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
Assiette en faïence à décor japonisant multicolore. Marquée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø 25 cmEstimate: € 25/35 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10/15 -
#18
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 45 cmEstimate: € 20/35 -
#133
Een tabakspot een een fruitschaal van Belgisch aardewerk met meerkleurig druipglazuur.
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#292
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
Un lit simple en chêne.No longer availableOnline onlyDim. 218 x 83 cmEstimate: € 60/80 -
#87
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 40/50 -
#144
Een knobbelvaas van Chinees porselein met een meerkleurig landschapsdecor. Onderaan gemerkt.
Un vase pommeau en porcelaine de Chine à décor de paysage multicolore. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 37,5 cmEstimate: € 40/50