Similar lots by type
-
#279De Herdt“Boerenmeisje met kippen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letstels.
Fille de ferme avec des poulets. Huile sur toile. Signé. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 65 cmEstimate: € 25 / 35 -
#171W. Brunet“Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#251“Landschap met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Doek opnieuw op te spannen.
Paysage avec pont. Huile sur toile. Signée. Toile à réétirer.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 90 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189G. Wagener“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1982 op verso.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1982 au verso.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130I. Renier“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 18 cmEstimate: € 10 / 15 -
#161P. Mertens“Kinderportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait d’enfant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 80 -
#42Een paar mediterrane landschappen, olieverf op doek. Beide gesigneerd.
Une paire de paysages méditerranéens, huile sur toile. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#107Th. V.D. Braek“Weggetje langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie centraal.
Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée. Perforation au centre.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 35 / 50 -
#286de ...“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
Composition abstraite . Technique mixte sur papier. Signé et daté 65. ,No longer availableOnline onlyDim. 24 x 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#209“Winters zicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995 op de verso.
Vue d'hiver. Huile sur panneau. Signée et datée 1995 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#132Alfred Bollaert“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.No longer availableOnline onlyDim. 64 x 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133Clémence BironPeriod: °1889-?“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 60 -
#146Y. Dereume“Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.
Ferme avec arbres fruitiers en fleurs. Huile sur toile. signée et datée '79.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#48Van Genesen“Hoeve bij een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme au bord df’une fleuve”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#137G. Wagener“Polderhuisje aan Grauwsedijk”. Olieverf op papier. Gesigneerd op verso. Glas gebroken.
“Petite maison des polders au Grauwsedijk”. Huile sur papier. Signé au verso.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#109Alice Van Meirvenne“Winters landschap met knotwilg”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver au saule. Huile sur carton. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#140L. Baguet“Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.
Ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée et datée 1941.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 80 cmEstimate: € 50 / 60 -
#134F. Marteleur“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#135“Marine bij maanlicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marine au clair de lune”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#180Gust VerelstPeriod: 1901 -1978“Picknick”. Olieverf op board.
No longer availableOnline onlyDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#46Charles J. Denis“Hoeve in een besneeuwd landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage enneigé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#26Alfons VerheyenPeriod: 1903 - 1990“Zicht op de Oostzee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de la Mer de l’Est”. Huile sur panneau. Signé et daté 1935.No longer availableOnline onlyDim. 32 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#289Jos Martin“Bloemenvaas”. Olieverf. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Peinture à l'huile. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#169“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘03.
Barge. Huile sur toile. Signé et daté '03.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#257Een oude radio uit de jaren ‘30.
Une vieille radio des années 1930.No longer availableOnline onlyDim. b: 62 cmEstimate: € 60 / 70 -
#182Een driehoekige geslepen asbak en een geblazen dubbele kandelaar van kleurloos kristal.
Un cendrier triangulaire taillé et un double candélabre soufflé en cristal incolore.No longer availableOnline onlyDim. b: 16 & 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#117Johannes Domisse“Madonna met kind”. Een bruingepatineerd gipsen beeldje op bruin marmeren sokkel. Achteraan gesigneerd.
Vierge à l'enfant. Figurine en plâtre à patine brune sur socle en marbre brun. Signée au dos.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 35 / 45 -
#254“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#296Een gebeeldhouwde en gepolychromeerde kandelaar op elektriciteit.
Un bougeoir électrique sculpté et polychrome.No longer availableOnline onlyDim. H. 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#75Een geslagen koperen wandreliëf met beeltenis van een vrouw. Gesigneerd ‘Eugène M.’
Un relief mural en cuivre martelé représentant une femme. Signé 'Eugène M.'No longer availableOnline onlyDim. 96 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#54Tien diverse teddyberen van verschillende afmetingen.
Dix ours en peluche divers de différentes tailles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 100 -
#200Frans CroesPeriod: °1936“Hoogbrug, Mechelen”. Twee inkttekeningen op papier. Beide gesigneerd en gedateerd ‘85. Bijgevoegd een prent met korte historie van de brug.
Hoogbrug, Malines. Deux dessins en encre sur papier. Signés et datés ‘85. On ajoute une estampe avec l’histoire du pont.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#278Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Un grand bougeoir en laiton plaqué argent, monté en lampadaire.No longer availableOnline onlyDim. h: 157 cmEstimate: € 30 / 60 -
#212“Boom van het leven”. Een inkttekening op papier”. Gesigneerd en gedateerd ‘84.
Arbre de vie. Un dessin à l'encre sur papier. Signé et daté '84.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#52SchwarzenhammerEen paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.
Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10 / 15

