#593
Een balustervaas van Nankin-aardewerk, versierd met messingen monturen.
#76
Een gobelin naar XVIIe eeuws voorbeeld.
Un gobelin d'après l'exemple du XVIIème siècle.No longer availableDim. 100 x 180 cmEstimate: € 60 / 100 -
#524
“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Philippar.
#50
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400 -
#380
#422
Des sages près d’une cascade . Peinture sur soie. Signée.No longer availableDim. 105 x 40 cmEstimate: € 120 / 200 -
#72
Een spiegel in vergulde lijst. Tijdperk Empire. Origineel.
#696Mori
Een Afghaans handgeknoopt tapijt.
#341
Een lange steelpan met deksel van messing en een rood koperen waterketel.
#289Joris Olyslaegers
#143
Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.
#500
1 pièce d'or de 500 Ringgit. Conservation . Au 900/1000. Malaisie 1976. Armoiries recto, verso tapir.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2500 / 4000