#51Richard AuriliPeriod: 1813-1914
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#65
Een klein houten ezeltje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 56 cmEstimate: € 15 / 20 -
#58
Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#277
“La force”. Een beeld van zamak op houten voetstuk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 48 cmEstimate: € 30 / 40 -
#276
Een gepolychromeerd houten boegbeeld.
No longer availableOnline onlyActive bid: 46.00 €Dim. l: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317Fontaine
No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#218
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 40 / 80 -
#128Colbert
No longer availableOnline onlyDim. l: 43 cmEstimate: € 15 / 20 -
#229
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#7
Een fijn geknoopt Oosters wollen karpetje.
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 150 x 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107
Acht boeken, waarbij drie over huisdieren (kat, hond, paard), “Het bos en de mens” en de reeks “De vier seizoenen”. Uitgeverij Artis-Historia.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#94
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.
No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 120 x 60 cmEstimate: € 120 / 150 -
#31
No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Estimate: € 25 / 35 -
#112
Twaalf boeken uit de reeks “Kunststeden”: Brussel, Wenen, Venetië, Sint-Petersburg, Rome, Berlijn, Praag, Amsterdam, Firenze, Istanbul, Parijs, Lissabon. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#253Albert Saverys
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#73
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Dim. h: 47 & 34 cmEstimate: € 25 / 30 -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300