Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.

“Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.

Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.
Online only
Dim. h: 10 & 25 cm
SKU: 1412200132.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #132
Estimate: € 20 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #18

    “Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.

    “Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #247

    Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #71

    Een gesculpteerd Afrikaans houten beeld met diverse personages.

    Sculpture africaine en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #113

    Een gepolychromeerde plaasteren Madonna.

    Une Vierge en plâtre polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #242

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #111

    “Personage met harp”. Een houten beeldhouwwerk.

    Personnage avec harpe . Une sculpture en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #67

    “Staand naakt”. Een beeld van witgepatineerd composiet/steen Voet gerestaureerd.

    Nu debout . Une image de composite / pierre patiné blanc. Pied restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #208

    Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.

    Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 200 / 240
  • #119
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #240

    Een Mariabeeld en een Heilig-Hartbeeld van gips. Het eerste met gerestaureerd hoofd. Beide op houten wandconsole. GEBROKEN

    Une Sainte-Vierge et un Sacré-Coeur en plâtre. La première à la tête restaurée. Chaque pièce sur un socle mural en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #117
    Lladro

    Een geisha. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt. Letsel aan een hand.

    Une geisha. Figurine en porcelaine. Marquée en bas. Blessure à une main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #109
    Val Saint-Lambert

    Een goudgepatineerd plaasteren beeld.

    Une statue en plâtre patiné à l'or.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #250

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #246

    Een Afrikaanse vrouwenbuste van gesculpteerd hardsteen.

    Buste de femme. Sculpture africaine en pierre dure.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #46

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #16

    Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.

    Quatre morceaux de sculptures asiatiques et africaines.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 - 48 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #229

    Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.

    Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #60

    Een lot van zes verschillende gelakte Aziatische houten doosjes, waarbij één met jade plaquette in het deksel.

    Un lot de six boîtes en bois asiatiques laquées différentes, une avec une plaque de jade dans le couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 14 - 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #21

    Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.

    Groupe d’enfant dansant en matière d’art.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #24

    Houten dienblad met metalen middenstuk, handvaten en poten.

    Plateau en bois avec centre, poignées et pieds en métal.
    No longer available
    Online only
    Dim. 63 x 42.5 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #196

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #20

    Een lot varia, overwegend van aardewerk. Vazen, beeldjes enz.

    Un grand nombre d'objets divers, principalement en faïence. Vases, figurines, etc.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #292
    Jan Kennis

    “De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 90 x 122 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #2

    Een lot van zeven verschillende groepjes van meerkleurig en verguld porselein. Parasolletje beschadigd.

    Un lot de sept groupes différents de porcelaine multicolore et dorée. Ombrelle endommagée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 20 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #28

    “Hawkins Electrical Guide - A progressive course of study for engineers, electricians, students and those desiring to acquire a working knowledge of electricity and its appplications”. Delen 1, 2, 3, 4, 6, 8 & 9. Ed. Theo. Audel & Co. New York, 1922.

    Hawkins Electrical Guide - Un cours progressif pour les ingénieurs.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #80
    Märklin 4000 & 4040

    Een lot van vijf metalen personenwagons van de Duitse spoorwegen op schaal HO. Gebruikt.

    Un lot de cinq wagons de passagers en métal des chemins de fer allemands à l'échelle HO. Utilisé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #220

    Een lot porselein, bestaande uit twee gepolychromeerde kandelaars met een koppel (één gerestaureerd), een kandelaar met een jonge vrouw (handje manco), een pennenhouder met een adelaar, een mandje met twee kippen en twee sierjardinières met een XVIIIe eeuws paar. RETOUR

    Un lot de porcelaine, comprenant deux candélabres polychrome avec un couple, un aigle et une jeune femme (une main manquante), un porte-plumes à aigle et un panier à deux poules et deux jardinières avec un couple du XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #281

    “Toren en ruiters in een romantisch landschap”. Olieverf op doek. Restauratie.

    ”Tours et cavaliers dans un paysage romantique”. Huile sur toile. Restaurations.
    No longer available
    Online only
    Dim. 51 x 65 cm
    Estimate: € 260 / 360
  • #244

    Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.

    Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 & 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • Een glazen wijnkoeler met koord.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
  • #49

    “Musicerende engeltjes bij een boom”. Een monochroom wit porseleinen groepje.

    Des anges jouant de la musique près d'un arbre . Un groupe monochrome en porcelaine blanche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #217

    Een groot lot van 35 oude boeken allerlei, waaronder Larousse, ... Voor decoratief gebruik. Enkele ruggen beschadigd.

    Un grand lot de 35 livres anciens en tout genre, dont Larousse, ... Pour un usage décoratif. Quelques épines abîmées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More