#283
No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 44 cmEstimate: € 25 / 35 -
#45le Dauphin, France
Een lampenvoet van wit- en goudgepatineerd plaaster of terracotta. Achteraan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 56 cm (Met kap)Estimate: € 30 / 50 -
#120Aghte, Anvers
Een banjobarometer met gebeeldhouwd houten kast.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 98 cmEstimate: € 25 / 40 -
#71Mouzin Lecat & Cie., Nimy
No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Estimate: € 25 / 40 -
#23
Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 20 / 25 -
#36
Een vintage vaasje en kruikje van oranje glas.
#22
Drie beeldjes van monochroom wit porselein. Allen gemerkt.
#64Capodimonte
Een vrouw met bloemen en twee kleine bustes van wit biscuit. Gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 22 & 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#297
“Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
No longer availableOnline onlyActive bid: 2.00 €Dim. 60 x 50 cmEstimate: € 35 / 50 -
#213J. Peeters
“Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#262
Een schemerlamp van aardewerk met blauw glazuur.
No longer availableOnline onlyDim. h: 26 cmEstimate: € 30 / 40 -
#175J. Van de Veegaete
“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60