#69
“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
“Voilier”. Reproduction d’une toile par Henry Scott.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30/50 -
#95Fiolinesi
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
No longer availableOnline onlyDim. 54 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#15J.B.V.O.
“Stilleven met oesters”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Nature morte aux huîtres”. Huile sur toile. Porte un monogramme.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 35 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#119
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een dekseldoosje op pootjes, een blauw-witte kom en twee verschillende borden. Bijgevoegd een messingen onderschotel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 23- 31 cm -
#64
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#29
“Stadszichten”. Een ets en een houtskooltekening, gesigneerd en gedateerd Roymans 1936.
“Vues de ville”. Une eau-forte et un dessin au fusain, signés et datés Roymans 1936.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50 -
#28Zupo
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd.
“Composition”. Gouache sur papier. Signée et datée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 13 x 15 cmEstimate: € 40/60 -
#13
“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 45 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#30Mirao
“Promenade dans la nuit”. Lithographie. Signée et numérotée 2/4, datée 1978 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. 27 x 35 cmEstimate: € 40/60 -
#177
Een gevarieerd lot Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog.
No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 € -
#143
Een oude reiskoffer.
No longer availableOnline onlyDim. 75 x 44 x 24 cm -
#54Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. 60 x 85 cmEstimate: € 20/40