“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #569
    Vic Gentils

    “De hovaardigheid”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1970 buiten de plaat.

    "The Vanity". Engraving. Signed and dated 1970 outside of the plate.
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #573

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292
    Alexandru Solvu
    Period: 1913-1984

    “Ghiocei. Primaveri ofte de Galanthus Plicatus in de Lente”. Paneel.

    "Snowdrops. First signs of spring or Galanthus Plicatus in the Spring". Panel.
    Dim. 40.5 x 60 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #236

    Een 19e eeuwse mahoniehouten stoel met lederen zitting in Louis Philippe stijl.

    A 19th-century mahogany chair with leather seat in Louis Philippe style.
    Dim. 77 x 57 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #346

    Een set van 4 massief houtgesculteerde bijzettafeltjes in Chinese stijl met glazen bladen.

    A set of 4 solid wood carved side tables in Chinese style with glass tops.
    Dim. 65 x 50.5 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #309
    Vic Dooms
    Period: 1912 - 1994

    “Winterlandschap bij Latem”. Litho. Gesigneerd en genummerd 14/50.

    "Winter landscape near Latem." Lithograph. Signed and numbered 14/50.
    Dim. 29 x 38.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #363
    Feron

    Een vintage aardewerken schaal. Pièce Unique, gemerkt onderaan Feron R*. Jaren ‘70. A. Bunda.

    A vintage earthenware bowl. Pièce Unique, marked at the bottom Feron R*. 1970s. A. Bunda.
    Dim. Ø 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #52
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Les Flaneurs”, een ets gesigneerd binnen en buiten de plaat ‘K. Peiser

    "The Strollers", an etching signed within and outside the plate 'K. Peiser'
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #361

    Een groot houtgesculpteerd Afrikaans masker.

    A large wooden sculpted African mask.
    Dim. h 47 x b 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #488

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein. Gedecoreerd met centrale figuren.

    A pair of Chinese porcelain ginger jars. Decorated with central figures.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #7

    Een buste van een jongedame in albast op een marmeren sokkeltje, niet gesigneerd.

    A bust of a young lady in alabaster on a marble base, unsigned.
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #316

    Een eikenhouten armstoel met gesculpteerde delen en terracotta-kleurige stoffen bekleding.

    An oak armchair with sculpted details and terracotta-colored fabric upholstery.
    Dim. 114 x 63 x 67 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00