• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #194
    Bert Hildebrandt
    Period: 1906-1974

    “Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #109

    “Stilleven met appels en citroenen.” Olieverf op doek. Vermoedelijk gesigneerd Jules de Cort.

    "Still life with apples and lemons." Oil on canvas. Presumably signed Jules de Cort.
    Dim. 82 x 73,5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #440

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een Colombiaanse smaragd van +- 1 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    An 18kt white gold ring set with a Colombian emerald of +- 1 ct. and diamonds with a total weight of +- 0.50 ct.
    Dim. 4,58 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #173

    Een grote Italiaanse Majolica polychrome aardewerken vaas versierd met slangen en saters, met decor van een klassiek tafereel.

    A large Italian Majolica polychrome earthenware vase decorated with snakes and satyrs, featuring a classical scene.
    Dim. h 79,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #381

    Een houten Kundu of hand drum in zandloper vorm, met gegraveerd decor. Vermoedelijk Papoea-Nieuw-Guinea.

    A wooden Kundu or hand drum in hourglass shape, with engraved decoration. Presumably from Papua New Guinea.
    Dim. 40,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #302
    A. Dudley

    “De Hoeve, nabij Tongeren”. Kleurtekening. Gesigneerd.

    "The Farmhouse, near Tongeren". Color drawing. Signed.
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #50

    Een gepolijste ‘kahrab’ amberen steen. Met een lichte vertroebeling.

    A polished 'kahrab' amber stone. With a slight cloudiness.
    Dim. 4,5 x 4 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #389

    “Portrait d’Imperatrice de Chine”, een portret, eglomisé schildering op glas. 19e eeuws.

    "Portrait of the Empress of China", a portrait, eglomisé painting on glass. 19th century.
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #373

    Een paar Chinese groen-marmeren gewichten met gravering van ‘Liangzhu’s man-en-dier.’

    A pair of Chinese green marble weights engraved with 'Liangzhu's man-and-animal.'
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #509
    Watmar

    “Stadia van de dag”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.

    "Stages of the day". Oil on canvas. Signed and dated 1986.
    Dim. 80 x 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #257
    Märklin

    Een lot Märklin, waaronder een Locomotief 3000 - 89005. En 4 wagonnetjes, met een groot aantal sporen en een transformator.

    A lot of Märklin items, including a Locomotive 3000 - 89005. Comes with 4 carriages, numerous tracks, and a transformer.
    Estimate: € 60 / 80
  • #336

    Een antieke metalen driewieler met geveerd lederen zadel, circa 1900.

    An antique metal tricycle with a sprung leather saddle, circa 1900.
    Dim. 56 x 81 x 32.5 cm
    Estimate: € 50 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00