“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #372
    Thodor Pelmus

    “Scaun”. Houtskool op doek. Gesigneerd en gedateerd 1998. Schade onderaan in het midden van het doek.

    "Chair". Charcoal on canvas. Signed and dated 1998. Damage at the bottom in the middle of the canvas.
    Dim. 125 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #170

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.

    A 14 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds totaling approximately 0.88 ct.
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #376

    Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl. Het glazen blad ontbreekt.

    A solid wood sculpted coffee table in Chinese style. The glass top is missing.
    Dim. 37 x 119 x 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #82
    E. Sacré

    “Stilleven met bloemenvaas”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd E. Sacré.

    "Still life with flower vase", a painting, oil on canvas in a gilt frame, signed E. Sacré.
    Dim. 100 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #540

    Een halssnoer met barokparels.

    A necklace with baroque pearls.
    Dim. L: 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een bronzen plaquette met abstract hoofd. Naar Modigliani.

    A bronze plaque with an abstract head. Inspired by Modigliani.
    Dim. 26 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #456
    Heriz

    Een 19e eeuws Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A 19th-century Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 345 x 268 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #472

    Een massief eikenhouten halbank met opbergkoffer.

    A solid oak hall bench with storage chest.
    Dim. 105 x 121 x 58 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Eugène Fehdmer
    Period: 1846 - 1918

    “Kippen op her erf”, een 19e eeuws schilderij, olieverf op doek, gesigneerd E. Fefdmer en gedateerd 1893.

    "Chickens in the Yard," a 19th-century painting, oil on canvas, signed E. Fefdmer and dated 1893.
    Dim. 46 x 61 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #102
    Paul Jospeh Constantin Gabriel

    “Hollands rivierlandschap.” Gewassen pentekening. Haagse School. Gemonogrammeerd.

    "Dutch river landscape." Ink drawing. The Hague School. Monogrammed.
    Dim. 9 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #514
    Saedeleer

    “Gaasbeek”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    "Gaasbeek". Charcoal on paper. Signed.
    Dim. 46 x 62 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #402

    Een vergulde houten ronde butlerspiegel.

    A gilt wooden round butler's mirror.
    Dim. Ø 80 cm
    Estimate: € 160 / 180

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00