“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #304
    Marie-Louise Batardy

    “De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.

    "The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.
    Dim. 30 x 40
    Estimate: € 100 / 120
  • #368

    Een set van 4 Chineese aardewerken borden, met blauw-wit decor van een meerval. Onderaan gemerkt ‘Made in China’.

    A set of 4 Chinese earthenware plates, with blue and white decoration of a catfish. Marked "Made in China" at the bottom.
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #376

    Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl. Het glazen blad ontbreekt.

    A solid wood sculpted coffee table in Chinese style. The glass top is missing.
    Dim. 37 x 119 x 77 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #68
    Agfa Gevaert
    Period: 1930 - 1970

    Een lot van 22 Agfa camera’s, grotendeels nieuw in de verpakking, bestaande uit 13 pocket camera’s en 9 andere. Toegevoegd 7 flitsen en 2 dozen flitscubes waarvan 1 doos Philips.

    A lot of 22 Agfa cameras, mostly new in packaging, including 13 pocket cameras and 9 others. Also included are 7 flashes and 2 boxes of flash cubes, one box being Philips.
    Estimate: € 100 / 150
  • #229
    Henri Timmermans
    Period: 1858 - 1942

    “Ontmoeting aan het poortje”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd H. Timmermans en gedateerd ‘92.

    "Meeting at the Gate", a painting, oil on panel, signed H. Timmermans and dated '92.
    Dim. 25 x 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #317

    “Jongedame met lammetje”, een beeld in biscuit op houten sokkel. Draagt het merkteken van Sèvres. Minieme schade.

    "Young Lady with Lamb," a biscuit sculpture on a wooden base. Bears the mark of Sèvres. Minor damage.
    Dim. h 56 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #358
    Kaiser

    Een rechthoekige, handgeschilderde porseleinen vaas als lamp met decor van vogels met vergulde accenten. Serie Yokohama.

    A rectangular, hand-painted porcelain vase converted into a lamp with bird decorations and gilded accents. Yokohama series.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een gipsen meisjeshoofd.

    A plaster head of a girl.
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #397

    Een lot van 5 Nanking vazen waarvan 5 balustervazen. Enkele met schilferschade en een haarlijnscheur.

    A lot of 6 Nanking vases, including 5 baluster vases. Some have flake damage and one has a hairline crack.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #501

    Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.

    A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #52
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Les Flaneurs”, een ets gesigneerd binnen en buiten de plaat ‘K. Peiser

    "The Strollers", an etching signed within and outside the plate 'K. Peiser'
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600
    Japy

    Een zakhorloge in verzilverd metaal, Japy, Chemin De Fèr.

    A pocket watch in silver-plated metal, Japy, Chemin De Fèr.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 30 / 50

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00