“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #242
    Nicolae Groza

    “La Belle du Vilage (sic)”. Eglomisé. Gesigneerd.

    "The Beauty of the Village". Eglomisé. Signed.
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #560

    Een 18 kt geelgouden ring bezet een saffier van +- 0,40 ct. en met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with a sapphire of approximately 0,40 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0,12 ct.
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #170

    Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.

    A 14 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds totaling approximately 0.88 ct.
    Dim. 7,13 g
    Estimate: € 800 / 1000
  • #105
    Pearl

    Een groenkleurig drumstel, gemerkt Pearl. Bestaande uit; 4 Toms en stands, Bas en pedal, Snare en stand, 4 cimbalen, Dixon rack, trone, tapijt. Vellen gemerkt Remo Weatherking Ambassador.

    A green drum set by Pearl. Consisting of: 4 toms and stands, bass drum with pedal, snare drum with stand, 4 cymbals, Dixon rack, throne, and rug. Skins marked Remo Weatherking Ambassador.
    Estimate: € 350 / 550
  • #592
    Dirk Spaendonckx

    “Bomen”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 44/50 buiten de plaat.

    “Trees”. Engraving. Signed and numbered 44/50 outside the plate.
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #222
    Staf Beerten
    Period: 1930 - 2019

    “Landschap”. Bistertekening. Gesigneerd.

    "Landscape". Sepia drawing. Signed.
    Dim. 34 x 44 cm
    Estimate: € 450 / 60
  • #482

    Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.

    An antique hall lamp with gilded bronze garlands.
    Dim. h 43 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59
    Jozef Mous
    Period: 1896-1968

    Een lot van 6 tekeningen, ink en/of potlood van Jozef Mous, telkens gesigneerd.

    A lot of 6 drawings, ink and/or pencil, by Jozef Mous, each signed.
    Dim. ± 36 x 27
    Estimate: € 80 / 120
  • #129
    Edward Van Rijswijck
    Period: 1871 - 1931

    “Anjers in glazen fles”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd Ed Van Rijswijck.

    "Carnations in Glass Bottle", a painting, oil on panel, signed by Ed Van Rijswijck.
    Dim. 35 x 25.5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #175

    Een bronzen bolvormige hanglamp met glazen panelen.

    A bronze spherical pendant light with glass panels.
    Dim. h 65 cm
    Estimate: € 480 / 540
  • #106

    Een tweezit Chesterfield in bruin leder.

    A two-seater Chesterfield in brown leather.
    Dim. 75 x 173 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #109

    “Stilleven met appels en citroenen.” Olieverf op doek. Vermoedelijk gesigneerd Jules de Cort.

    "Still life with apples and lemons." Oil on canvas. Presumably signed Jules de Cort.
    Dim. 82 x 73,5 cm
    Estimate: € 10 / 20

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00