• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #174

    Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.

    An English mahogany D-End dining table on casters, with 2 extendable parts. End of the 19th century.
    Dim. 120 (+53+53) x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #258

    Een paar decoratieve witmarmeren cassolettes.

    A pair of decorative white marble cassolettes.
    Dim. h 25 x 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #387

    Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.

    A pair of bronze Japanese vases decorated with birds and floral motifs, one with a missing base.
    Dim. 43,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12
    Laffin

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Laffin.

    "Still life with fruit", a painting, oil on panel, signed S. Laffin.
    Dim. 16 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een halfronde commode in marquetterie met messing beslag en marmeren blad.

    A demi-lune chest of drawers in marquetry with brass fittings and marble top.
    Dim. 90 x 130 x 50 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #106

    Een tweezit Chesterfield in bruin leder.

    A two-seater Chesterfield in brown leather.
    Dim. 75 x 173 x 93 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #21
    Wiskemann

    Een 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.

    A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.
    Dim. 45 x 32 schaal
    Estimate: € 40 / 60
  • #157

    A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.
    Dim. 40 x 32 x 15 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #191

    “Beethoven”. Een buste van composiet.

    "Beethoven". A composite bust.
    Dim. H.47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #18

    Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.

    A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.
    Dim. 10 x 8.5 cm 800‰
    Estimate: € 30 / 50
  • #95

    Een staande klok in massief eiken kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 207 x 51 x 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #269
    Jos Mees

    “Nederlands maritiem”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Mees en gedateerd 1926.

    "Dutch maritime", a painting, oil on panel, signed J. Mees and dated 1926.
    Dim. 45 x 30.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00