#525Een paar houten eetkamerstoelen met gestoffeerde zitting.
A pair of wooden dining chairs with upholstered seats.No longer availableDim. 95,5 x 44 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1Een glazen murano toekan.
A glass Murano toucan.No longer availableDim. 13 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#135Een groot model Venetiaans glazen luster, 1 lang blad is beschadigd en 1 krom blad vervangen door een kleiner model. Te herbedraden.
A large Venetian glass chandelier, 1 long leaf is damaged and 1 curved leaf replaced with a smaller model. Needs to be rewired.No longer availableDim. h 125 x Ø 105 cmEstimate: € 150 / 200 -
#175Een bronzen bolvormige hanglamp met glazen panelen.
#506Een set van 6 massief eikenhouten armstoelen met oranjerode stof bekleed.
A set of 6 solid oak armchairs upholstered in orange-red fabric.No longer availableDim. 88 x 60 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#568Een Burundese rituele enkelbel met band uit dierenhuid.
#345Een massief houtgesculpteerde salontafel in Chinese stijl met glazen bladen.
A solid wood sculpted coffee table in Chinese style with glass shelves.No longer availableDim. 44 x 152 x 51Estimate: € 70 / 100 -
#332“Naakt in beweging”, een tekening, gemengde techniek op papier, gesigneerd Horemans.
#241Een wandelstok met zilveren handvat, gemerkt 800. Circa 1900.
A walking stick with a silver handle, marked 800. Circa 1900.No longer availableDim. l 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204“Kerkinterieur”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Ward Eecken.
#366Een paar Lodewijk de 16e stijl armstoelen met roze bekleding.
#213Stefaan Deprez“Pure Nature Orange”, hout, olieverf en glas samengebracht in nfris uniek werk van Stefaan Deprez.
"Pure Nature Orange", wood, oil paint, and glass combined in a fresh unique piece by Stefaan Deprez.No longer availableDim. 18 x 23 x 22.5 cmEstimate: € 100 / 150