“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #343

    Een paar polychrome Chinees porseleinen vazen. Met decor van figuur en vleugels en vogels. Fo-honden als dekselknop. Eén vaas met restauratie aan de bovenrand.

    A pair of polychrome Chinese porcelain vases. Decorated with figures, wings, and birds. Foo dogs as lid knobs. One vase has restoration at the top rim.
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    Een antiek massief eikenhouten paneel met gesculpteerd hoofd.

    An antique solid oak panel with sculpted head.
    Dim. 41 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #163

    Een buste van composiet naar de klassieke oudheid.

    A composite bust in the style of classical antiquity.
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #38

    Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.

    A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #573

    Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.

    An African wood carved stool, believed to be Yombe.
    Dim. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.
    Dim. 4,27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #46

    Een Lodewijk XV stijl armstoel met gobelin bekleding.

    A Louis XV style armchair with Gobelin upholstery.
    Estimate: € 35 / 45
  • #192
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Hoevezicht met hooischoven.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1942.

    "Farm view with hayracks." Watercolor on paper. Signed. Dated 1942.
    Dim. 24 x 33,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #384
    P. Martens

    “Liggend naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.

    "Reclining nude". Drawing on paper. Signed.
    Dim. 105 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    “Artistic excellence”. Olieverf op doek. Gedateerd 1981.

    "Artistic excellence". Oil on canvas. Dated 1981.
    Dim. 99 x 80 cm.
    Estimate: € 120 / 200
  • #596

    Een antieke massief eikenhouten ballustrade.

    An antique solid oak balustrade.
    Dim. 100 x 82 x 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136
    Philippe Starck Aleph

    Een houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage.

    A wooden Art Deco round dining table. Some wear.
    Dim. 77,5 x Ø 100 cm
    Estimate: € 120 / 180

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00