“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #35

    Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.

    Two pairs of 18 karat yellow gold earrings.
    Dim. 1,06 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #88

    Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

    A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #77
    Val Saint Lambert

    Een karaf in geslepen kristal, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert en het meesterteken ‘M’.

    A carafe in cut crystal, pink colored throughout, signed Val Saint Lambert and marked with the master's mark 'M'.
    Dim. h 37.7 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #443

    Een nonfiguratief kunstwerk van steen en metaal. Gemerkt Met.

    An abstract artwork made of stone and metal. Marked Met.
    Dim. 16 x 22 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #193

    An Art Deco 3-piece clock set porcelain mantelpiece, decorated with swallows. Clock marked "Made in France".
    Dim. h: 28 en 9,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #10

    “Toi et Moi”. Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    "Toi et Moi". An 18 kt white gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0,15 ct.
    Dim. 3,13 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #476
    Heriz

    Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.

    A Persian hand-knotted wool carpet.
    Dim. 339 x 249 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #387

    Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.

    A pair of bronze Japanese vases decorated with birds and floral motifs, one with a missing base.
    Dim. 43,5 x Ø 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #566

    Een wassen groep heiligen in een eikenhouten vitrinekastje.

    A wax group of saints in an oak display case.
    Dim. 57 x 41 x 27.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #575

    Een vintage metalen bureau afkomstig uit een legerkazerne.

    A vintage metal desk from a military barracks.
    Dim. 70 x 101 x 56 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #513

    Een lot van twee vintage sodaflessen, Merkt: A. Popineau (fles: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (fles: Ch. Bodin). Beide met schilferschade onderaan.

    A lot of two vintage soda bottles, Brand: A. Popineau (bottle: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (bottle: Ch. Bodin). Both with chip damage at the bottom.
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #423

    Een kunststoffen beeld van een knielende man met uitgestrekte armen, met polychrome beschildering.

    A plastic sculpture of a kneeling man with outstretched arms, painted in polychrome.
    Dim. 61 x 97 cm
    Estimate: € 180 / 220

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00