#35Twee paar 18 karaats geelgouden oorbellen.
#77Val Saint LambertEen karaf in geslepen kristal, roze in de massa gekleurd, gesigneerd Val Saint Lambert en het meesterteken ‘M’.
A carafe in cut crystal, pink colored throughout, signed Val Saint Lambert and marked with the master's mark 'M'.No longer availableDim. h 37.7 cmEstimate: € 100 / 150 -
#10“Toi et Moi”. Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
"Toi et Moi". An 18 kt white gold ring set with old-cut diamonds with a total weight of approximately 0,15 ct.No longer availableDim. 3,13 gEstimate: € 400 / 500 -
#476HerizEen Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
A Persian hand-knotted wool carpet.No longer availableDim. 339 x 249 cmEstimate: € 220 / 260 -
#387Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.
#566Een wassen groep heiligen in een eikenhouten vitrinekastje.
A wax group of saints in an oak display case.No longer availableDim. 57 x 41 x 27.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#575Een vintage metalen bureau afkomstig uit een legerkazerne.
#513Een lot van twee vintage sodaflessen, Merkt: A. Popineau (fles: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (fles: Ch. Bodin). Beide met schilferschade onderaan.
A lot of two vintage soda bottles, Brand: A. Popineau (bottle: A. Brossard) & Fouchet - Salbris (bottle: Ch. Bodin). Both with chip damage at the bottom.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#423Een kunststoffen beeld van een knielende man met uitgestrekte armen, met polychrome beschildering.
A plastic sculpture of a kneeling man with outstretched arms, painted in polychrome.No longer availableDim. 61 x 97 cmEstimate: € 180 / 220