“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #486
    Bachtiar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met floraal decor.

    A hand-knotted Persian wool carpet with floral design.
    Dim. 196 x 138 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #342

    “Vrouw met hond”. Zeefdruk. Gesigneerd JV... en genummerd123/200.

    "Woman with dog". Silkscreen. Signed JV... and numbered 123/200.
    Dim. 29.5 x 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #482

    Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.

    An antique hall lamp with gilded bronze garlands.
    Dim. h 43 x Ø 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #194
    Bert Hildebrandt
    Period: 1906-1974

    “Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #521

    Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met oud Engelse jachttaferelen gedecoreerd. Onderaan gemerkt.

    A large Chinese porcelain lidded vase decorated with old English hunting scenes. Marked at the bottom.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #124
    Eugène Flametz

    Still life with peaches. Oil on canvas. Signed and dated 1879.
    Dim. 26 x 40 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #308

    Een verstelbare bureaulamp in messing, de glazen kap is niet origineel.

    An adjustable brass desk lamp, the glass shade is not original.
    Dim. h 59 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #576

    Een vintage staande lampvoet in Hollywood Regency-stijl. De kap ontbreekt.

    A vintage standing lamp base in Hollywood Regency style. The shade is missing.
    Dim. h 171 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #448

    Twee aardewerken figuurtjes in een glazen presentatiekastje.

    Two earthenware figurines in a glass display case.
    Dim. 24 x 42 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #277

    Een vintage Daisy model BB-gun loodjesgeweer.

    A vintage Daisy model BB gun pellet rifle.
    Dim. L 93 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #547

    Een Chinees porseleinen buikvaas, met traditioneel decor van figuren.

    A Chinese porcelain belly vase, with traditional decoration of figures.
    Dim. h 57,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #498

    Een oranje glaspasta vaas met ‘mille fleur’ decor.

    An orange glass paste vase with 'mille fleur' decor.
    Dim. h 53 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00