#486BachtiarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met floraal decor.
A hand-knotted Persian wool carpet with floral design.No longer availableDim. 196 x 138 cmEstimate: € 140 / 180 -
#342“Vrouw met hond”. Zeefdruk. Gesigneerd JV... en genummerd123/200.
"Woman with dog". Silkscreen. Signed JV... and numbered 123/200.No longer availableDim. 29.5 x 26 cmEstimate: € 25 / 35 -
#482Een antieke hallamp met verguld bronzen guirlandes.
#194Bert HildebrandtPeriod: 1906-1974“Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 30 x 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#521Een grote Chinees porseleinen dekselvaas met oud Engelse jachttaferelen gedecoreerd. Onderaan gemerkt.
#124Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#308Een verstelbare bureaulamp in messing, de glazen kap is niet origineel.
An adjustable brass desk lamp, the glass shade is not original.No longer availableDim. h 59 cmEstimate: € 30 / 50 -
#576Een vintage staande lampvoet in Hollywood Regency-stijl. De kap ontbreekt.
A vintage standing lamp base in Hollywood Regency style. The shade is missing.No longer availableDim. h 171 cmEstimate: € 40 / 60 -
#448Twee aardewerken figuurtjes in een glazen presentatiekastje.
#277Een vintage Daisy model BB-gun loodjesgeweer.
A vintage Daisy model BB gun pellet rifle.No longer availableDim. L 93 cmEstimate: € 40 / 60 -
#547Een Chinees porseleinen buikvaas, met traditioneel decor van figuren.
A Chinese porcelain belly vase, with traditional decoration of figures.No longer availableDim. h 57,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#498Een oranje glaspasta vaas met ‘mille fleur’ decor.
An orange glass paste vase with 'mille fleur' decor.No longer availableDim. h 53 cmEstimate: € 60 / 80