• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #88

    Een set van 2 vazen met vergulde delen/motieven in porselein met guirlandes in biscuit. Kleine schilferschade aan één van de vazen.

    A set of 2 vases with gilded parts/motifs in porcelain with garlands in biscuit. Minor chipping on one of the vases.
    Dim. h 25 x Ø 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #536

    Een set van 4 bruingepatineerde Thonetstijl stoelen, met zit gemerkt Luterma, Estonia, met floraal decor.

    A set of 4 brown patinated Thonet style chairs, with seat marked Luterma, Estonia, with floral decoration.
    Estimate: € 40 / 50
  • #296

    Een massief eikenhouten café tafel.

    A solid oak café table.
    Dim. 74 x 68.5 x 69.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #214
    C. Lasch

    “Kinderen met een kruiwagen”. Gravure. Gesigneerd binnen de plaat.

    "Children with a wheelbarrow." Engraving. Signed within the plate.
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 230 / 40
  • #425
    Studio Ethnicraft

    Een paar design bijzet bloktafeltjes met kast. Houten sokkelbasis en fumé “grigio Italia” spiegelglas.

    A pair of design side tables with cabinets. Wooden pedestal base and smoky "grigio Italia" mirrored glass.
    Dim. 40 x 56 x 56 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #430

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.
    Dim. 4,27 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #537

    Een in de massa rood gekleurde schaal van Murano glas.

    A red colored Murano glass bowl.
    Dim. h 16, Ø 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #57

    Een set van 29 Zilveren ‘Ex Voto’ uit Peru. in kader met gebombeerd glas.

    A set of 29 Silver 'Ex Voto' from Peru, in frame with curved glass.
    Dim. 31,5 x 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #108

    “Räths neuer Relief - Erdglobus, 1:38600000”, een antieke wereldbol in reliëf op voet met kompas door Paul Räth, vroeg 20ste eeuws.

    "Räth's new relief terrestrial globe, 1:38,600,000", an antique globe in relief on base with compass by Paul Räth, early 20th century.
    Dim. h 63 x Ø 33 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #347

    “Faïencerie d’Onnaing”, een laat 19e eeuwse Toby-jar in meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt en genummerd 752. Franse oorsprong.

    "Faïencerie d’Onnaing", a late 19th-century Toby jug in multi-colored earthenware. Marked and numbered 752 at the bottom. French origin.
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #254

    “Galiarum Descriptio”. Landkaart van Gallië. Ed. Robert, Paris 1738. Naar Sanson.

    "Description of Gaul". Map of Gaul. Pub. by Robert, Paris 1738. After Sanson.
    Dim. 51 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #577

    “Dansend gezin”, een modernistisch beeld in speksteen afkomstig uit Zimbabwe.

    "Dancing family," a modernist sculpture in soapstone from Zimbabwe.
    Dim. h 44 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00