#569Vic Gentils“De hovaardigheid”. Gravure. Gesigneerd en gedateerd 1970 buiten de plaat.
"The Vanity". Engraving. Signed and dated 1970 outside of the plate.No longer availableDim. 17 x 17 cmEstimate: € 50 / 60 -
#559Francis Dekoninck‘Stil leven’, gemengde techniek op papier, gesigneerd Fr. Dekoninck en gedateerd 1975.
#183Een Art Deco 3-delig klokstel schouwgarnituur van licht groen porselein. Met afgebeeld Roodkapje en de Wolf. Klokje gemerkt “Made in France”.
An Art Deco 3-piece clock set mantelpiece made of light green porcelain. With depicted Little Red Riding Hood and the Wolf. Clock marked "Made in France".No longer availableDim. 23 en 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#235Een beschilderde pied de stalles in en hout met een vijvertafereel.
A painted pied de stalle in wood depicting a pond scene.No longer availableDim. 116 x Ø 32.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#330Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0,40 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 800 / 900 -
#100Een 18 kt roosgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 1,57 ct. E VVS1
An 18 kt rose gold ring set with brilliant cut diamonds weighing a total of 1.57 ct. E VVS1No longer availableDim. 14,53 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#328PhilipsEen vintage radio in bakeliet, Philips modelnr. LX 434 AB uit 1953. Minieme schade aan het bakeliet achteraan.
A vintage bakelite radio, Philips model no. LX 434 AB from 1953. Minimal damage to the bakelite at the back.No longer availableDim. 25 x 26 x 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#414Maurice VerbistPeriod: 1913-1984“Staand naakt”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1955.
"Standing nude". Mixed media on panel. Signed and dated 1955.No longer availableDim. 142 x 101 cmEstimate: € 100 / 120 -
#549‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
#534Petru Vintila“De wolkenwagen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"The cloud chariot." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 30 < 34 cmEstimate: € 40 / 50