“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #14

    Een set van 2 Vieux-Paris beeldjes van een edel koppel, 19e eeuws.

    A set of 2 Vieux-Paris figurines of a noble couple, 19th century.
    Dim. h 21.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #289
    R. Sobron

    ‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.

    'Village Namurois', a watercolor on paper, by R. Sobron.
    Dim. 32.5 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #545

    Een lot van 2 ‘Dame-Jeanne’s’ in rieten mand afkomstig van een oude apothekerij. Dragen het label: 10 liters alcohol. De flessen zijn leeg.

    A lot of 2 'Dame-Jeanne' bottles in a wicker basket originating from an old apothecary. They bear the label: 10 liters of alcohol. The bottles are empty.
    Dim. h 45 x Ø 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #497

    Een bronzen bel in 6 niveaus, Chinees werk, aan een wandhouder in de vorm van een vogel.

    A bronze bell with 6 levels, Chinese work, on a wall holder in the shape of a bird.
    Dim. Ø 18 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #28

    Een lot van drie houten doosjes. Eén met reliëf van een boeket ‘Souvenir D’Amour’ binnenin. En twee met inlegwerk.

    A lot of three wooden boxes. One with a relief of a bouquet 'Souvenir D'Amour' inside. And two with inlay work.
    Dim. h 10 x 24, h 5 x 23, 10 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #417

    Een Tibetaanse verguld bronzen Boeddha in lotushouding, onderaan gemerkt.

    A Tibetan gilded bronze Buddha in lotus position, marked at the bottom.
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #3
    Lego

    Een lot Lego in originele verpakking. Een set 931 (ongeopend), een plaat 799 (met originele hoes maar geopend, een cartonnen Lego System stratenplan nr. 200 (rand beschadigd). En een Nr. 6 doos (volledigheid niet nagekeken).

    A lot of Lego in original packaging. Includes set 931 (unopened), baseplate 799 (with original box but opened), cardboard Lego System street map no. 200 (edge damaged), and a Nr. 6 box (completeness not checked).
    Estimate: € 40 / 60
  • #364
    Ilhami Atalay
    Period: 1845-1900

    “Badend naakt”. Litho. Gesigneerd en gedateerd 1993.

    “Nude bathing”. Lithograph. Signed and dated 1993.
    Dim. 74 x 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #429
    Jos Pebbaert

    “Geometrisch abstract.” een paar werken in gemengde techniek.

    "Geometric abstract." A couple of works in mixed media.
    Dim. 115 x 61 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #470

    Een halssnoer met blauwe barokparels en kleine grijs en groene parels.

    A necklace with blue baroque pearls and small gray and green pearls.
    Dim. L: 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    J. Wittevrongel
    Period: 1930 - 2019

    “Stoel”. Litho. Gesigneerd en genummerd 2/10 buiten de plaat.

    "Chair". Lithograph. Signed and numbered 2/10 outside the plate.
    Dim. 46 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #544

    "The Sick Man with Cod Liver Oil". Oil painting on panel depicting a bedridden man.
    Dim. h 35 x b 28 cm
    Estimate: € 150 / 250

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00