#480Een 14 kt wit gouden ring bezet met een centrale saffier van +- 1,63 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
A 14 kt white gold ring set with a central sapphire of approximately 1.63 ct. and diamonds with a total weight of approximately 0.45 ct.No longer availableDim. 2,47 gEstimate: € 800 / 1000 -
#253Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#572Een abstracte ceramische vaas met groen en bruin, en vergulde details bovenaan de kraag.
An abstract ceramic vase with green and brown hues, and gilded details at the top of the collar.No longer availableDim. h 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#439Een smeedijzeren luchter met acht lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
#348Een Imari lamp bestaande uit een handbeschilderde vaas en koperen delen.
#522André Goezu“Sonorité”. Kleurenlitho. Geisigneerd en genummerd 26/35 buiten de plaat.
"Sonorité". Color lithograph. Signed and numbered 26/35 outside the plate.No longer availableDim. 49 x40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#317“Jongedame met lammetje”, een beeld in biscuit op houten sokkel. Draagt het merkteken van Sèvres. Minieme schade.
"Young Lady with Lamb," a biscuit sculpture on a wooden base. Bears the mark of Sèvres. Minor damage.No longer availableDim. h 56 cmEstimate: € 50 / 80 -
#304Marie-Louise Batardy“De Goochelaar naar Jeroen Bosch”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
"The Magician after Jeroen Bosch". Oil on canvas. Monogrammed.No longer availableDim. 30 x 40Estimate: € 100 / 120 -
#428Een gipsen voet.
A plaster foot.No longer availableDim. L. 28 cmEstimate: € 25 / 30 -
#460Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 900 / 1000