#174Een Engelse Victoriaanse mahoniehouten D-End eettafel op wieltjes, met 2 verlengbare delen. Eind 19e eeuw.
#258Een paar decoratieve witmarmeren cassolettes.
A pair of decorative white marble cassolettes.No longer availableDim. h 25 x 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#387Een paar bronzen Japanse vazen, versierd met vogels en floraal decor, waarvan met bodem manco.
#12Laffin“Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd S. Laffin.
"Still life with fruit", a painting, oil on panel, signed S. Laffin.No longer availableDim. 16 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#156Een halfronde commode in marquetterie met messing beslag en marmeren blad.
#106Een tweezit Chesterfield in bruin leder.
A two-seater Chesterfield in brown leather.No longer availableDim. 75 x 173 x 93 cmEstimate: € 250 / 350 -
#21WiskemannEen 7-delig lot verzilverd metaal gemerkt Wiskemann bestaande uit 3 schalen, 2 terrines en 2 sauskommen.
A 7-piece lot of silver-plated metal marked Wiskemann consisting of 3 bowls, 2 tureens, and 2 sauce boats.No longer availableDim. 45 x 32 schaalEstimate: € 40 / 60 -
#157Een verguld driedelig Directoire schouwgarnituur bestaalde uit een pendule met twee bijhorende kandelaars.
A gilded three-piece Directoire clock set consisting of a clock with two accompanying candlesticks.No longer availableDim. 40 x 32 x 15 cmEstimate: € 120 / 180 -
#191“Beethoven”. Een buste van composiet.
#18Een zilveren sigarettendoosje, gemerkt 800. 85 gram.
A silver cigarette case, marked 800. 85 grams.No longer availableDim. 10 x 8.5 cm 800‰Estimate: € 30 / 50 -
#95Een staande klok in massief eiken kast.
#269Jos Mees“Nederlands maritiem”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Mees en gedateerd 1926.
"Dutch maritime", a painting, oil on panel, signed J. Mees and dated 1926.No longer availableDim. 45 x 30.5 cmEstimate: € 60 / 80