#534Petru Vintila“De wolkenwagen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"The cloud chariot." Oil on board. Signed.No longer availableDim. 30 < 34 cmEstimate: € 40 / 50 -
#185Gustave Doré"Bibeln eller Den Heliga Skrift med Illustrationer af Gustave Doré". Een lot van 3 Zweedse bijbels met illustraties van Gustave Doré. Familj-Journalens Boktryckeri Stockholm 1877.
#220Een 14 kt wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
A 14 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.65 ct.No longer availableDim. 1,94 gEstimate: € 700 / 800 -
#501Een rode glaspasta murano vaas met polychroom mozaïek decor.
A red glass paste Murano vase with polychrome mosaic decoration.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#54R. Van Craes“Zomer Koninkrijk”. Lino. Gesigneerd.
"Summer Kingdom." Linocut. Signed.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356Een meerkleurige Chinese houten sokkel met een decor van bloemen en een vogel op zwarte ondergrond.
A multicolored Chinese wooden pedestal with a floral and bird motif on a black background.No longer availableDim. h 48 x Ø 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#253Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#312Marcel Cle...“Hippogrief”. Gravure. Gesigneerd en E.A.
"Hippogriff". Engraving. Signed and E.A. (artist’s proof).No longer availableDim. 45 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#25Een 18 kt geelgouden ring beze met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with old cut diamonds with a total weight of approximately 0,20 ct.No longer availableDim. 1,85 gEstimate: € 350 / 450