“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #538

    Een groot lot Aziatisch porselein bestaande uit 8 kopjes en schoteltjes, 20 bordjes, 2 kommen, 2 koppen en 14 kommetjes.

    A large lot of Asian porcelain including 8 cups and saucers, 20 plates, 2 bowls, 2 teacups, and 14 small bowls.
    Dim. h 6 x Ø 10.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een lot van 17 boeken met betrekking tot Antwerpen, van kunst tot wereldtentoonstelling tot ... bestaande uit: Antwerpen in de XIXde eeuw, De panoramische droom, 2 x Oud Antwerpen 1894, Affiches ‘Belle Epoque’, Antwerpen onder V1+V2, Wereldtentoonstelling voor koloniën, zeevaart en Vlaamsche kunst, Cavalcade der personaliteiten 1950, Tentoonstelling in de stedelijke feestzaal 1932, Masereel, De Vlaamse grafische kunst, Belgische beeldhouwkunst in Middelheim, 2e Biennale parc Middelheim, Historis(..)

    A lot of 17 books related to Antwerp, from art to world exhibitions, including: Antwerp in the XIX century, The panoramic dream, 2 x Old Antwerp 1894, Posters 'Belle Epoque', Antwerp during V1+V2, World exhibition for colonies, maritime and Flemish art, Cavalcade of personalities 1950, Exhibition in the municipal festival hall 1932, Masereel, Flemish graphic art, Belgian sculpture in Middelheim, 2nd Biennale parc Middelheim, Historical research of the city of Antwerp 1828, Catalogue of the museu(..)
    Estimate: € 60 / 80
  • #259
    Jan Vercammen

    “UItgestrekt landschap”. Tekening. Gesigneerd.

    "Vast landscape". Drawing. Signed.
    Dim. 26 x 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Een bronzen gelaatsdeel op een steen gemonteerd, gesigneerd.

    A bronze facial feature mounted on a stone, signed.
    Dim. h 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #117
    Vespa

    Een bagagetas voor de 70ste verjaardag van Vespa in bruin leder. In gebruikte toestand.

    A luggage bag for the 70th anniversary of Vespa in brown leather. In used condition.
    Dim. 28 x 36 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #329

    Een victoriaans Staffordshire beeld van een Schot met muziekinstrumenten.

    A Victorian Staffordshire figure of a Scotsman with musical instruments.
    Dim. h 25.5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #586

    Een replica Panton Chair in witte kunststof.

    A replica Panton Chair in white plastic.
    Dim. h 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #437

    Een ‘Blanc de Chine’ Quan Yin gezet op boomstronk.

    A 'Blanc de Chine' Quan Yin set on a tree trunk.
    Dim. h 32,5 cm
    Estimate: € 300 / 340
  • #543

    Een vintage stoomtrein, spoor O, met tender, met opschrift ‘George The Fifth’.

    A vintage steam train, gauge O, with tender, with the inscription 'George The Fifth'.
    Dim. l 25 cl (loc)
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Bert Hildebrandt
    Period: 1906-1974

    “Oeverzicht met rijhuizen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Riverside view with townhouses." Oil on canvas. Signed.
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #69
    Jos Slootmaeckers
    Period: °1926

    “Stilleven met brood en koffiemolen”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Slootmaeckers.

    "Still Life with Bread and Coffee Grinder", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Slootmaeckers.
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #269
    Jos Mees

    “Nederlands maritiem”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J. Mees en gedateerd 1926.

    "Dutch maritime", a painting, oil on panel, signed J. Mees and dated 1926.
    Dim. 45 x 30.5 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00