#343Een paar polychrome Chinees porseleinen vazen. Met decor van figuur en vleugels en vogels. Fo-honden als dekselknop. Eén vaas met restauratie aan de bovenrand.
A pair of polychrome Chinese porcelain vases. Decorated with figures, wings, and birds. Foo dogs as lid knobs. One vase has restoration at the top rim.No longer availableDim. h 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#517Een antiek massief eikenhouten paneel met gesculpteerd hoofd.
An antique solid oak panel with sculpted head.No longer availableDim. 41 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163Een buste van composiet naar de klassieke oudheid.
#38Een lot van drie Art Deco sets boekensteunen. Waarvan één van onyx, één marmer en een houten set.
A lot of three Art Deco sets of bookends. One made of onyx, one of marble, and one wooden set.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#573Een Afrikaans hout gescupteerde taboeret, vermoedelijk Yombe.
#430Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht 0,68 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds weighing a total of 0.68 ct.No longer availableDim. 4,27 gEstimate: € 700 / 800 -
#46Een Lodewijk XV stijl armstoel met gobelin bekleding.
A Louis XV style armchair with Gobelin upholstery.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#192René De ConinckPeriod: 1907-1978“Hoevezicht met hooischoven.” Aquarel op papier. Gesigneerd. Gedateerd 1942.
#384P. Martens“Liggend naakt”. Tekening op papier. Gesigneerd.
"Reclining nude". Drawing on paper. Signed.No longer availableDim. 105 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#369“Artistic excellence”. Olieverf op doek. Gedateerd 1981.
"Artistic excellence". Oil on canvas. Dated 1981.No longer availableDim. 99 x 80 cm.Estimate: € 120 / 200 -
#596Een antieke massief eikenhouten ballustrade.
An antique solid oak balustrade.No longer availableDim. 100 x 82 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#136Philippe Starck AlephEen houten Art Deco ronde eettafel. Enige slijtage.
A wooden Art Deco round dining table. Some wear.No longer availableDim. 77,5 x Ø 100 cmEstimate: € 120 / 180