“Personnages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.
Pierre Caille

“Personages”. Lijntekening in roze op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1971. Nummer 22/200.

"Personnages". Line drawing in pink on panel. Signed and dated 1971. Numbered 22/200.
Dim. 65 x 47
SKU: 2801250564.
Auction day: 29 January 2025 19:00
Catalogue #564
Estimate: € 50 / 80

  • #287

    Een lot van 2 wandelstokken met handvat in verzilverd metaal waarvan 1 met opschrift Adelin Linssen, 10 Korte Nieuw Str.

    A lot of 2 walking sticks with handles in silver-plated metal, one of which is inscribed Adelin Linssen, 10 Korte Nieuw Str.
    Dim. l 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #458

    Een polychroom beeld van een vrouw op een stoel als vruchtbaarheidssymbool. Nigeriaans werk.

    A polychrome statue of a woman on a chair symbolizing fertility. Nigerian artwork.
    Dim. H. 51 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #474

    Een donker eikenhouten tafel met rond blad. Onderaan de voet enige schilferschade.

    A dark oak table with a round top. Some chipping damage present at the base of the foot.
    Dim. 76 x Ø 120 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #283

    Een zwart houten wandelstok met groot handvat in hoorn.

    A black wooden walking stick with a large horn handle.
    Dim. l 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #530

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    An 18 kt yellow gold ring set with brilliants and diamond baguettes with a total weight of approximately 1 ct. and two emeralds with a total weight of approximately 0.60 ct.
    Dim. 8,35 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #171

    Een bronzen plaquette met abstract hoofd. Naar Modigliani.

    A bronze plaque with an abstract head. Inspired by Modigliani.
    Dim. 26 x 13 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #467

    Een terracotta Akan pot met diverse figuren en dieren op gesculpteerd. Vermelding in het Guy van Rijn archief.

    A terracotta Akan pot with various figures and animals sculpted on it. Mentioned in the Guy van Rijn archive.
    Dim. 20 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #500

    Een 18 kt wit en geelgouden schakelhalssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.

    An 18 kt white and yellow gold chain necklace set with diamonds weighing approximately 0.70 ct in total.
    Dim. 56,15 g
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #139
    Jean de Haen
    Period: 1861 - 1930

    "Mother with child by the canal". Oil on canvas. Signed. Some minor restorations and small puncture.
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #477

    Een kinderbuste van wit porselein.

    A child bust in white porcelain.
    Dim. H. 48 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #42
    Urbain Gerlo
    Period: 1897 - 1986

    “De oude heerser”, een schilderij, olieverf op doek, vooraan en achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd achteraan. 1948

    "The old ruler", a painting, oil on canvas, signed on the front and back, titled and dated on the back. 1948.
    Dim. 85 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #434

    Een antieke wandelstok met zilveren handvat gemerkt ‘800’ met Duitse keuren.

    An antique walking stick with a silver handle marked '800' with German hallmarks.
    Dim. h 91 cm 800‰
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 28 & 29 Januari 2025

28 January 2025 19:00
29 January 2025 19:00