#204Armand DeweerdtPeriod: 1890 - 1982“Stadszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd ‘56.
#269Royal Worcester PorcelainEen lot van 12 porseleinen sierborden, versierd met seizoenstaferelen. Gemerkt Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.
A set of 12 porcelain decorative plates, adorned with seasonal scenes. Marked Peter Banett, limited edition Royal Worcester Porcelain.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 50 / 75 -
#49Een vroeg 20ste eeuwse fauteuil met chesterfield zitting. Regency-stijl.
#406Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.
#107Louis VuitonEen Tennis-tas van Louis Vuiton. Circa jaren ‘70.
A tennis bag by Louis Vuitton. Circa 1970s.No longer availableDim. 31 x 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#84Jules Felix RagotPeriod: 1835 - 1912“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek met vergulde kader en schilderijverlichting. Centraal kleine schade aan het doek. Gesigneerd en gedateerd, 1890.
"Flower still life," a painting, oil on canvas with gilt frame and painting light. Central small damage to the canvas. Signed and dated, 1890.No longer availableDim. 66 x 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#355Matchbox Models of YesteryearEen lot van 17 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Serie 1978.
A lot of 17 matchbox 'Models of Yesteryear'. Series 1978.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#580Raymond Weil GeneveEen 18 kt electroplated dameshorloge met lederen polsband. Met certificaat en originele doos.
#323Een Tibetaanse toeter in de vorm van een draak, metaal en koper.
A Tibetan horn in the shape of a dragon, made of metal and copper.No longer availableDim. l 51 cmEstimate: € 40 / 60