Picasso et le theatre, gesigneerde catalogus. ‘Pour Felix, 18-6-65’
Pablo Picasso

Picasso and the theater, signed catalog. 'For Felix, 18-6-65'
Dim. 27/21 cm
SKU: 2705250103.
Category: Tekening gesigneerde catalogus.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 650 / 1000

  • #399
    S. Van Gastel

    “Paradijsvogels”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine letsels.

    "Paradise birds". Oil on canvas. Signed. Small damages.
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #246

    “Middeleeuws drinkgelag”, een wandtapijt.

    "Medieval drinking party", a tapestry.
    Dim. 152 x 184 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #242
    Guy Van den Bulcke

    Twee werken door Guy Van Den Bulcke. Een ets en een monoprint, getekend buiten de plaat.

    Two works by Guy Van Den Bulcke. An etching and a monoprint, signed off the plate.
    Dim. 40/29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    Set van 8 kristallen glazen op voet, gemaakt in opdracht door Val Saint Lambert. Zeer ranke glazen met holle stam.

    Set of 8 crystal glasses on pedestal, commissioned by Val Saint Lambert. Very slender glasses with hollow stem.
    Dim. Hoogte 17, Ø 8 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #94
    Joseph Caron
    Period: 1866-1944

    ‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.

    ‘Forest View’. Oil on canvas, signed.
    Dim. 37/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #55

    Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.

    Classic six-door display cabinet, without shelves.
    Dim. H 223, B 210, D 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.

    A set of 2 solid oak carved columns.
    Dim. 75 x 44 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #91

    Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.

    Blue glass organically shaped bowl, on a three-legged gilded metal base. Decorated with griffins and other mythical creatures.
    Dim. H23, Ø 28 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #338

    Een set van 2 borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Qianlong decor.

    A set of 2 Chinese porcelain plates with a blue on white garden design. Qianlong decoration.
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #39
    P. Schockaerts

    “Oude visserssloep, Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Tentoongesteld in 1958.

    "Old Fishermen's Boat, Nieuwpoort". Oil on canvas. Signed. Exhibited in 1958.
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #310

    Een parelhalssnoer van koraal met zilveren verguld magnetisch slot en een paar bijpassende oorbellen met 18 kt geelgouden slotjes.

    A pearl necklace of coral with a silver-gilt magnetic clasp and a pair of matching earrings with 18 kt yellow gold clasps.
    Dim. oorbellen: 3,18 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #573

    Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.

    A lot of 2 large old professional copper cooking pots.
    Dim. h 16 x Ø 29 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00