#246“Middeleeuws drinkgelag”, een wandtapijt.
"Medieval drinking party", a tapestry.No longer availableDim. 152 x 184 cmEstimate: € 100 / 150 -
#94Joseph CaronPeriod: 1866-1944‘Boszicht’. Olieverf op doek, getekend.
#55Klassieke zesdeurs vitrinekast, zonder legplanken.
Classic six-door display cabinet, without shelves.No longer availableDim. H 223, B 210, D 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#586Een set van 2 massief eikenhouten gesculpteerde zuilen.
#91Blauwglazen organisch gevormde schaal, op driebenige vergulde metalen voet. Versierd met griffoenen en andere fabeldieren.
#338Een set van 2 borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een tuin. Qianlong decor.
A set of 2 Chinese porcelain plates with a blue on white garden design. Qianlong decoration.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#39P. Schockaerts“Oude visserssloep, Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Tentoongesteld in 1958.
"Old Fishermen's Boat, Nieuwpoort". Oil on canvas. Signed. Exhibited in 1958.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#573Een lot van 2 grote oude professionele koperen kookpotten.
A lot of 2 large old professional copper cooking pots.No longer availableDim. h 16 x Ø 29 cmEstimate: € 40 / 60