Similar lots by type
-
#254
Een lot van vijf oude nautische kaarten:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.
Un lot de cinq cartes nautiques:- “The West Indies”. 1971.- “Panama Canal”. 1974.- “Mona Passage tot Dominica”. 1974.- “Guadeloupe to Trinidad”. 1974.- “Punta San Juan to Cabo San Roman”. 1974.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50/80 -
#168
“Rubens naar een feest gaande...” Een herdruk van een ets van Piet Verhaert naar Henri Leys.
Rubens se rendant à une fête ... Une réimpression d'une eau-forte de Piet Verhaert d'après Henri Leys.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 77 cmEstimate: € 25/35 -
#93
“Gather ye rosebuds...”. Een lithografie naar Jennie Harbour.
Rassemblez vos boutons de rose ... . Une lithographie d'après Jennie Harbour.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 21 x 17 cmEstimate: € 20/30 -
#296
“Wulpen”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 40/50 buiten de plaat.
Wulpen . Une gravure en couleur. Signée et numérotée 40/50 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 20 x 29 cmEstimate: € 30/35 -
#71
“The Council House gateway, Shrewsburry” & “Lyon’s Inn Hall”. Twee kleine Engelse gravures, waarbij het eerste van Mary Shelley.
“The Council House gateway, Shrewsburry” & “Lyon’s Inn Hall”. Deux petites gravures, la première par Mary Shelley.No longer availableOnline onlyDim. 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 20/25 -
#61
“Zelfportret”. Een lithografie naar het werk van Renoir. Voorblad van een boek over de kunstenaar.
Autoportrait . Une lithographie d'après l'oeuvre de Renoir. Couverture d'un livre sur l'artiste.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19,5 cmEstimate: € 15/25 -
#118
“Poten zullen bomen worden”. Een kunstmap naar aanleiding van de tentoonstelling van Berlinde de Bruyckere uit 2000.
Les jambes deviendront des arbres . Un dossier d'art pour l'exposition de 2000 Berlinde de Bruyckere.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Estimate: € 20/25 -
#51
Een diep bord van Delfts plateel met een blauw op wit decor van een bloemenvaas. Vroeg XIXe eeuw.
Une assiette profonde en faïence de Delft, décor bleu sur blanc d’un vase à fleurs. Début XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40 -
#129G. Springael
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1888. Kleine beschadigingen.
”Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée et datée 1888. Petits dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 53 cmEstimate: € 40/60 -
#269
“Landschap met vastgelopen wagen”. Een herdruk van een XVIIe eeuwse gravure van Bolswert naar Rubens.
Paysage avec un wagon bloqué . Une réimpression d'une gravure du 17ème siècle de Bolswert à Rubens.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 36 x 46 cmEstimate: € 35/50 -
#30
Een lot Italiaans en Portugees aardewerk, bestaande uit een grote en een kleine dekselvaas, een kandelaar, een kannetje en een tabakspot.
Un lot de faïence italien et portugais, comprenant un grand et un petit vase à couvercle, un candélabre, une verseuse et un pot à tabac.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 12 - 48 cmEstimate: € 40/60 -
#236
Een lot van vijf etsen, o.a.: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.
Un lot de cinq eaux-fortes, entre autres: Hendrik Schaefels & Fred Couzy.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 50/60 -
#293
Een bord van blauw en wit aardewerk met een bloemendecor en een gele rand. XIXe eeuw. Schilfer en randschade.
Une assiette en faïence bleue et blanche, décor de fleurs et aile jaune. XIXème siècle. Ecla aux superieur.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. Ø: 34,5 cmEstimate: € 20/25 -
#58
Een gravure naar Linnig en een reproductie.
Une gravure d'après Linnig et une reproduction.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 17 & 12,5 x 19 cmEstimate: € 20/30 -
#219
Een lot van drie losse etsen; allen gesigneerd buiten de plaat:- “Straatzicht met kerk”. (39,5 x 29,5 cm)- “Havenzicht”. (29,5 x 43 cm)- “Kanaalzicht”. (31,5 x 41,5 cm). Enkele vlekken.
Un lot de trois gravures séparées, toutes signées à l'extérieur de la planche: - Street view avec église . (39,5 x 29,5 cm) - Harbour view . (29,5 x 43 cm) - Vue sur le canal . (31,5 x 41,5 cm). Quelques spots.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Estimate: € 15/20 -
#109
“Zicht op Parijs”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1939.
”Vue sur Paris”. Une aquarelle. Signée et datée 1939.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 35 cmEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#164
Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.
Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 & 16 cmEstimate: € 20/30 -
#273
Een vaas van meerkleurig porselein met iriseren glazuur, versierd met bloemen en reliëf.
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#55
Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20/40 -
#145
Een verzilverd metalen terrine met binnenschaal. Twee gedreven oren en een gedreven en geciseleerde dekselknop in de vorm van ee vrucht.
Une soupière en métal argenté avec coque intérieure. Deux oreilles martelées et un couvercle martelé et martelé en forme de fruit.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 35/45 -
#36
Een paar geschenkkopjes met onderbordjes van Brussels porselein met verguld decor. XIXe eeuw.
Paire de tasses et soucoupes de commémoration en porcelaine de Bruxelles à décor doré. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#68
Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20/30 -
#124
Een paar kleine klasseerkastjes, waarbij één met rolluikje.
Une paire de petits classeurs, dont un avec volet roulant.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 35 & 17 cmEstimate: € 30/35 -
#121
Een lot van twaalf oude Engelse partituren.
Lot de douze anciennes partitures anglaises.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/20 -
#63
Een uitgestoken, wit- en zwartgepatineerd houten kunstwerkje.
Une œuvre d'art en bois sculpté, patiné blanc et noir.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 30 x 40 cmEstimate: € 25/40 -
#202
Een gevarieerd lot grafisch werk. O.m. gravures (Ausloos e.a.), een map met repro’s van oude Opelreclames, Het Oude Antwerpen (Stadsbestuur 1923), een herdruk van enkele platen van Plantijn. Fernand Auwera. “De Gnokkel”, met illustraties van diverse kunstenaars. Rudy Witse. “Afscheid”, een bundel. Eddy Ausloos. “De derde tafel of het elfde gebod”, bundel met illustratie. Emile Renders. “Jean Van Eyck et le Polyptyque, deux problèmes résolus”. Ed. Librairie Générale, Bruxelles 1950, genummerd 826(..)
Lot d’estampes varié dont gravures (par Ausloos e.a.), une farde aux reproductions d’anciennes publicités Opel, “la Vielle Anvers” (Ed. Ville 1923), quelques rééditions de planches de Plantin. “De Gnokkel” par Fernand Auwera illustré par différents artistes. “Afscheid” par Rudy Witse etc. etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 80/100 -
#263
Twee krokodillen van ivoor en een bewerkte tand met olifanten en krokodil. Eerste kwart van de XXste eeuw.
Deux crocodiles en ivoire sculpté et une défense décorée d’éléphants et d’une crocodile. Premier quart du XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. l: 30 en 20 cmEstimate: € 40/80 -
#13
“Herderskoppel”. Een paar siervaasjes van meerkleurig Staffordshire- aardewerk. Eén gerestaureerd.
Shepherd's Couple . Une paire de vases décoratifs multicolores en poterie Staffordshire. Un restauré.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 30/40