#51R R Collection
Twee clowns van meerkleuirg kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 13 & 16 cm -
#42The Leonardo Collection
“Straatmuzikant”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars op houten voetstuk. Gemerkt en in doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#68Goebel, Germany
“De trompetist”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20,5 cmEstimate: € 25/40 -
#28The Leonardo Collection
“Music for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
#5Gilde Clowns - Comedy Collection
“Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm -
#69
“Pierrot en ballerina”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘C. Rol’.
Pierrot et ballerine. Huile sur toile. Signeé 'C. Rol'.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 65 x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#61Goebel, Germany
“Lukas”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#1Gilde Clowns - Comedy Collection
“Brandweerman”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 16 cm -
#26The Leonardo Collection
“Flowers for you”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 27 cm -
#58Goebel, Germany
“Franz” & “Leon”. Drie clowns van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘Happy Clowns’. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 10 & 15,5 cmEstimate: € 15/30 -
#52
Een paar kleine clowns van meerkleurig biscuit.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 10/15 -
#19Gilde Clowns - Comedy Collection
“De zoetekauw”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt onderaan en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 20/40