#41Sylvie Alberghs
“Circusvrouwtje”. Een met aquarel en kleurpotlood opgehoogde druk. Gesigneerd.
"Femme du cirque". Une estampe rehaussée à l'aquarelle et au crayon de couleur. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 71 x 48 cmEstimate: € 75/100 -
#35The Leonardo Collection
“Clowning around”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt. 1997.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 26 cm -
#12Gilde Clowns - Comedy Collection
“Bloemenvrienden”. Twee beeldjes van gepolychromeerd kunsthars, waarbij het kleinste in originele doos. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 17.00 €Dim. h: 6,5 & 10 cm -
#36The Leonardo Collection
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#5Gilde Clowns - Comedy Collection
“Bloemenvriend”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm -
#48The Leonardo Collection
“New tricks”. Een beeldje van meerkleurig porselein naar ontwerp van Annie Rowe. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 24 cm -
#45The Leonardo Collection
“Circus Clown”. Een beeldje van meerkleurig kunsthars. Gemerkt en in doos.
#64
Twee clowns van meerkleurig kunsthars.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. h: 12 & 13 cm -
#49The Leonardo Collection
“Thoughts of a clown”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 13.00 €Dim. l: 25,5 cm -
#55
Een clown van meerkleurig Muranoglas.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 25 cm -
#70
Twee gepolychromeerd gipsen clownsbeeldjes en twee bordjes met “Welkom” en “Tot ziens”.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 20 cm & 33 x 28 cm -
#6Gilde Clowns - Comedy Collection
“Clown met verjaardagstaart”. Een beeldje van gepolychromeerd kunsthars. Gemerkt en in originele doos.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 cm