#614Matthyssens“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
No longer availableOnline onlyDim. h 39 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#72Een gevarieerd lot van 8 postzegelboeken.
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#174Een lotje van 2 oude boeken, editeur Emile Guerin, Paris.
No longer availableOnline onlyDim. h 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#37Een Grés kruikje in het typische grijs en blauw.
#14Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.
A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#87Miriam“Bald Eagle.” Een kunststoffen beeld. Serie ‘Valentino’.
"Bald Eagle." A plastic sculpture. Series 'Valentino'.No longer availableOnline onlyDim. h 35 cmEstimate: € 15 / 25 -
#65Een paar boekensteunen uit gesculpteerd hout met twee krijgers.
A pair of bookends made of carved wood featuring two warriors.No longer availableOnline onlyDim. h 25,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#195Een lot van tafelgerei bestaande uit een sauskom met lepel van Oneida USA. en een taartschep en met 800 gemerkt op het handvat.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 19,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#60Een lot van 2 vintage meerkleurig glaspasta bekervaasjes.
A lot of 2 vintage multicolored glass paste beaker vases.No longer availableOnline onlyDim. 19cmEstimate: € 20 / 40