#152Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.
#218Een lot van 2 uit blik en metalen decoratieve motorfiets modellen.
No longer availableOnline onlyDim. 24 x 40cm -
#629Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midcentury.
No longer availableOnline onlyDim. 79 x 90 cm -
No longer availableOnline onlyDim. h 19 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#14Een laat 19e eeuwse opaline vaas met geëmailleerde motieven.
A late 19th-century opaline vase with enameled motifs.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 10 / 20 -
#96Een houten masker. Gabon.
A wooden mask. Gabon.No longer availableOnline onlyDim. 35 x 23 cmEstimate: € 60 / 80