#117Een verzilverde set van theepot met bijhorende suikerpot en melkkannetje.
#100Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
#203Les CordesEen fantasie halsketting ‘Code 2162’.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#243Een paar houten piëdestals.
No longer availableOnline onlyDim. 56 x Ø21cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableOnline onlyDim. 51 x 43cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.
No longer availableOnline onlyDim. 9 x 20cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een zamakken beeld van een jonge zwerver met knapzak op de schouder.
#234Een afwerpstang, een deel van het gewei van een Edelhert.
No longer availableOnline onlyDim. 54cmEstimate: € 40 / 60 -
#152Een bronzen plaquette met 17e eeuws strijdtoneel in het reliëf.
#137SECAEen vintage medische weegschaal met lengtemeter. Gemerkt SECA.
A vintage medical scale with a height meter. Marked SECA.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50