#332Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.
#196D. Denis“Paardenkar op een besneeuwde landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#183Prosper De RooverPeriod: 1899-1974“Boerin bij de open haard”. Fotolitho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Peasant Woman by the Fireplace." Photolithograph. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 23 x 29 cmEstimate: € 30 / 35 -
#94Een kleine theebus van polychroom porselein en een dito ronde doos gemerkt J.K. Carlsbad en met een Weens merk in blauw onder glazuur.
A small polychrome porcelain tea caddy and a similar round box marked J.K. Carlsbad and with a Viennese mark in blue under glaze.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#273Een lot van 7 Chinese aardewerken beeldjes waarvan 5 gelijmd aan het hoofd.
#289Een Chinees porseleinen diepe schotel, toegevoegd 2 kleine bordjes.
#99Een metalen lampenvoet in de vorm van een geribde zuil op een vierkante koperen basis. Jaren dertig.
A metal lamp base in the shape of a ribbed column on a square copper base. Dating from the thirties.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30 -
#313Een paraplubak/kolenkit, rood en geel koper.
#286‘Machlinia’, een antiek stadsplan van de stad Mechelen.
'Machlinia', an antique city map of the city of Mechelen.No longer availableOnline onlyDim. 34/46 cmEstimate: € 20 / 30