Other lots in this auction
-
#5Gambier à ParisEen pijp met een kop van wit pijpaarde, gemerkt en genummerd 678. Hoornen steel.
A pipe with a head of white pipe clay, marked and numbered 678. Horn handle.No longer availableOnline onlyDim. L. 19 cmEstimate: € 20 / 25 -
#16Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
A Jacob-style pipe bowl of glazed pottery (hair crack) and a similar one of pipe clay, marked Jacob and also with a hairline towards the top.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#43Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een bebaarde man met kanten kraag (Shakespeare?).
A carved wood pipe with pipe bowl in the shape of a bearded man with lace collar (Shakespeare?).No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#139Recht pijpje van geglazuurd pijpaarde met kop in de vorm van een man met baard en snor.
Straight pipe of glazed pipe clay with head in the shape of a man with beard and moustache.No longer availableOnline onlyDim. L. 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14Een Hollandse jachthoornpijp van wit pijpaarde.
A Dutch hunting horn pipe made of white pipe clay.No longer availableOnline onlyDim. L. 13 cmEstimate: € 30 / 35 -
#66Een decoratieve pijpenstaander met drie pijpen met koppen van gebeeldhouwd bruyère in de vorm van een hert, een gems en een everzwijn. Twee met metalen deksels. Hoornen stelen. Gemerkt, één met opschrift Ardenhals.
A decorative pipe stand with three pipes with carved briar heads in the shape of a deer, a chamois and a boar. Two with metal lids. Steal horns. Marked, one with inscription Ardenhals.No longer availableOnline onlyDim. L. ca 18 cmEstimate: € 45 / 55 -
#30Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd meerschuim in de vorm van een Ulaan met baard en muts. Korte amberen, afgebeten steel.
A pipe with pipe bowl of sculpted meerschaum in the shape of a Ulaan with beard and cap. Short amber, bitten stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 17,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#74Een korte pijp met een gebeeldhouwde bruyère kop in de vorm van Voltaire. Hoornen steel.
A short pipe with a sculpted briar head in the shape of Voltaire. Horn stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#136C. Crop, LondonKleine pijp met een kop in de vorm van een jonge vrouw met grote hoed. Hoornen mondstuk met metalen aansluitring. Gemerkt.
Small pipe with a head in the shape of a young woman with a large hat. Horn mouthpiece with metal connecting ring. Marked.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#64Een korte pijp met een kop in de vorm van het hoofd van Bacchus. Hoornen steel.
A short pipe with a cup in the shape of the head of Bacchus. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#71Een korte pijp met een gebeeldhouwde ebbenhouten kop in de vorm van een getulbande man met baard. Amberkleurige steel.
A short pipe with a carved ebony head in the shape of a turbaned man with a beard. Amber colored stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#86Grote porseleinen pijpenkop. Met sporen van verguld decor. Metalen deksel.
Large porcelain pipe bowl. With traces of gilded decor. Metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60

