Other lots in this auction
-
#105JacobEen pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en benen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and bone mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. . 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#54Een pijp met een grote kop in de vorm van een man met een lange golvende baard. Berkenhouten steel met hoornen mondstuk.
A pipe with a large head in the shape of a man with a long flowing beard. Birch wood handle with horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 26,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#103Twee porseleinen pijpenkoppen met vochtsluis. De éne met een decor van een hertenjacht, de andere kobaltblauw met een vergulde bloementuil in reliëf. Beide met metalen deksel.
Two porcelain pipe bowls with moisture lock. One with a decor of a deer hunt, the other cobalt blue with a gilded floral bouquet in relief. Both with metal lid.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#100Een grote porseleinen reservistenpijpenkop versierd met een officier in een reliëfkrans van eikenloof. Achteraan de lijst der namen van Res. Laubmeier gedateerd 1892-1894. Metalen deksel.
A large porcelain reservist pipe bowl decorated with an officer in a relief wreath of oak leaves. At the end of the list of names of Res. Laubmeier dated 1892-1894. Metal lid.No longer availableOnline onlyDim. L. 14,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#130Een pijp met een pijpaarde kop in de vorm van een man met tulband en lange baard. Deels gekleurd en met opschrift Jacob. Berkenhouten steel en hoornen mondstuk.
A pipe with a clay pipe head in the shape of a man with a turban and a long beard. Partly colored and with Jacob inscription. Birch wood handle and horn mouthpiece.No longer availableOnline onlyDim. L. 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#109Een kleine pijp met een pijpaarden kop in de vorm van Queen Victoria.
A small pipe with a clay pipe head in the shape of Queen Victoria.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#92Drie pijpenkoppen van porselein, met veelkleurige versieringen. Eén met een filosoof (steelaanzet gelijmd), één met een jonge vrouw en één met een auto getiteld “hoch lebe der Chauffeur, K. Kern”.
Three porcelain pipe bowls with multicolored decorations. One with a philosopher (attachment glued), one with a young woman and one with a car titled “hoch lebe der Chauffeur, K. Kern”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 90 -
#50Een kleine pijp met fijne meerschuimen kop in de vorm van een baardige man met muts. Hoornen steel.
A small pipe with fine meerschaum head in the shape of a bearded man with a hat. Horn stem.No longer availableOnline onlyDim. L. 18 cmEstimate: € 70 / 80 -
#38Een pijp met pijpenkop van gebeeldhouwd hout in de vorm van een jonge vrouw uit de belle époque. Mooi bewerkt aanzetstuk van de steel.
A pipe with a carved wood pipe in the shape of a young woman from the Belle Époque. Nicely decorated extension of the stem.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#98Twee porseleinen pijpenkoppen, de ene versierd met een rivierlandschap, de andere met een jager en zijn lief.
Two porcelain pipe bowls, one decorated with a river landscape, the other with a hunter and his lover.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#157Een koperen tabaksdoos met opschrift “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. Met gedreven decor van personages in boten omgeven door bloemen en rocailles. Duitsland, einde XVIIIde eeuw.
A copper tobacco box inscribed “Pescator Petrus presentia Christ felix. Luc. V.”. With a chased decor of characters in boats surrounded by flowers and rocailles. Germany, end of the XVIIIth century.No longer availableOnline onlyDim. L. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een pijp met een pijpaarden “Jacob” kop van een man met tulband en lange baard. Gemerkt. Met berkenhouden steel.
pipe with a pipe clay "Jacob" head of a man with a turban and a long beard. Marked. With birch wood handle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35

