“Pijprokende schoenpoetser”, een vintage speelgoed panda op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: ALPS, Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.
Alps

“Pijprokende schoenpoetser”, een vintage speelgoedpanda op batterijen, blik, stof en pluche, gemerkt: ALPS, Made In Japan, werking onbekend. Circa 1950.

"Pipe-smoking shoe polisher", a vintage battery-operated toy panda, tin, fabric, and plush, marked: ALPS, Made In Japan, operation unknown. Circa 1950.
Dim. h 24 cm
SKU: 2608250547.
Categories: curiosa, Design/vintage, Speelgoed, XXe eeuw.
Auction day: 27 August 2025 19:00
Catalogue #547
Estimate: € 40 / 60

  • #171
    Regnaukt à Paris

    Dim. h 68 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #506
    Hamadan

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool rug.
    Dim. 350 x 256 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #50
    Ulysse Nardin Swiss

    Dim. Bruto: 31,72 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #219

    Een halspiegel met vergulde lijst.

    A neck mirror with a gilded frame.
    Dim. 137 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Alexandre Ouline

    Dim. 32 x 43 x 17 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #320

    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #490

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een koraal.

    An 18kt yellow gold ring set with coral.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #135

    Dim. 70 x 51 x 74 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #480
    Oris

    Een art deco vergulde zakhorloge Zwitserse makelij.

    An art deco gilded pocket watch of Swiss origin.
    Dim. Ø 5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #115

    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #10

    Een 14 kt geelgouden broche bezet met één robijntje en pareltjes.

    A 14 karat yellow gold brooch set with one small ruby and pearls.
    Dim. 2,78 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #172
    Loevsky & Loevsky

    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #146

    An English wall/display cabinet with a central mirror and rounded parts.
    Dim. 250 x 314 x 44 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #526

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #110
    Baume & Mercier Genève

    Dim. 4 x 2.5 cm
    Estimate: € 700 / 800
  • #580

    Dim. 2,66 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #504

    Dim. 88/76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560

    Een lot van 2 zakhorloges, één met zilveren kast en porseleinen wijzerplaat, gemerkt 800, in goede/werkende staat en een verzilverd metalen Chemin De Fer Tavannes, werkend maar beschadigde emaillen wijzerplaat.

    A lot of 2 pocket watches, one with a silver case and porcelain dial, marked 800, in good/working condition and a silver-plated metal Chemin De Fer Tavannes, working but with damaged enamel dial.
    Dim. Ø 4 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #162

    Dim. h 77 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #653
    Bulo

    Een vintage Bulo bureaustoel, bruine hopsack bekleding.

    A 19th-century solid oak single-door cabinet.
    Dim. 91 x 56 x 50 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #170

    Een 18 kt witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    An 18kt white gold ring set with diamonds totaling +- 0.40 ct. and two emeralds totaling +- 0.20 ct.
    Dim. 5,63
    Estimate: € 700 / 800
  • #615

    ‘De Grootste Fotografen’, een verzamelbox uitgegeven door De Morgen in 2007. 15 boekjes met een selectie van de bekendste foto’s en een korte biografie. Met onder andere; Robert Capa, Helmut Newton en Stephan Vanfleteren.

    'The Greatest Photographers', a collection box published by De Morgen in 2007. 15 booklets featuring a selection of the most famous photos and a short biography. Includes Robert Capa, Helmut Newton, and Stephan Vanfleteren.
    Dim. 45/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #397
    Murano

    Een paar kandelaars van Murano glaspasta. Een kandelaar heeft een schilfer aan de rand.

    A pair of Murano glass paste candlesticks. One candlestick has a chip on the edge.
    Dim. Hoogte 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #440

    Een 18 kt witgouden ketting met hanger met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,06 ct.

    An 18 kt white gold chain with pendant set with brilliant-cut diamonds weighing a total of 1.06 ct.
    Dim. 4,55 g
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #80

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met centrale briljant van 0,20 ct.

    An 18 kt white and yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.20 ct.
    Dim. 7,95 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #284

    Een 18e eeuwse schaal op pootjes, van geel geglazuurd aardewerk. Met leeuwenkopjes en een decor van bloemen. Montauban, Frankrijk.

    An 18th-century footed bowl of yellow glazed earthenware. Featuring lion heads and a floral decoration. Montauban, France.
    Dim. H 11,B 34,D 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Herman Brood

    ‘Don’t Stop The Show’, tekening in viltstift en aquarel op de achterkant van een Heineken bierviltje. Getekend; Brood.

    'Don't Stop The Show', drawing in marker and watercolor on the back of a Heineken beer coaster. Signed; Brood.
    Dim. Ø 10.3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #593

    Een wollen handgeknoopt Perzisch tapijt.

    A hand-knotted Persian wool carpet.
    Dim. 163/238 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #54
    Piet Van den Buys
    Period: 1935 -

    “Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Piet Van Den Buys.

    "Winter village view," a painting, oil on canvas, signed by Piet Van Den Buys.
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #612
    Lode Gevaert

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend L. Gevaert.

    'Flower vase', oil on panel. Signed L. Gevaert.
    Dim. 69/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Ton Jacobs
    Period: 1952-2000

    Een bronzen beeldje, toegeschreven aan Ton Jacobs. Onderaan gemerkt.

    A bronze statue attributed to Ton Jacobs. Marked on the bottom.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #202

    Een massieve eikenhouten consoletafel met onderblad en twee laden.

    A solid oak console table with lower shelf and two drawers.
    Dim. H 76, B 155, D 38 cm
    Estimate: € 50 / 75

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00