#257
Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 2 bt
No longer available -
#122
Lot schuimwijn
aantal: 12 bt Bradesco Vino Frizzante Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 3 bt Duca del Poggio Vino Spumante Rosato
C.V.S. Vazzola M.O.
aantal: 1 bt Pinot Rosé Vino Spumante Extra Dry
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 1 bt Vino Spumante Rosé Millesimato Extra Dry
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 3 bt Pinot Rosé Spumante
Giordano, Diano d’Alba M.O.
aantal: 4 bt
No longer available -
#255
Ch. Bel-Air A.C. Pomerol
M.C. K. 1985 aantal: 5 bt
No longer available -
#382
Lot rode wijn
1998 aantal: 14 bt Les Cinq Pattes A.C. Bordeaux
M.O. 1998 aantal: 1 bt Dom. les Pradels Tête de Cuvée V.d.P. de l’Aude Cellier du Mont Royal M.O. 1998 aantal: 2 bt Ch. Mazeris A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1998 aantal: 2 bt Ch. Tourteau Chollet A.C. Graves
M.C. 1998 aantal: 2 bt Ch. Haut Maginet A.C. Bordeaux
M.C. 1998 aantal: 5 bt Ch. du Couvent A.C. Pomerol
M.C. 1998 aantal: 2 bt
No longer available -
#267
Lot rode bourgogne
1 aantal: 9 bt Chassagne-Montrachet 1e Cru Clos St-Jacques A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 3 bt Chambolle-Musigny Chardame A.C. Henri de Boileau, St-Symphorien M.O. 1987 aantal: 4 bt Fixin 1e Cru Les Hervelets A.C. Négociants-Eleveurs Associés, Charnay M.O. 1987 aantal: 2 bt
No longer available -
#351
Volnay 1e Cru Champans A.C. Dom. Marquis d’Angerville, Volnay M.D. 1995 aantal: 1 Mag.
No longer available -
#176
Clos La Fleur Figeac A.C. St-Emilion A. Moueix Père & Fils
1970 aantal: 12 bt ts à ms, 1 vidange
No longer available -
#49
Lot rode bordeaux
aantal: 5 bt Ch. Richet A.C. Margaux
1926 aantal: 1 bt tsCh. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé
1934 aantal: 1 bt ms, etiket vuil en beschadigdMouton Cadet A.C. Médoc (sic)
1943 aantal: 1 bt ts, etiket vuil en beschadigdCh. Duhart-Milon A.C. Pauillac 4e grand cru classé
1959 aantal: 1 bt msCh. L’Angélus A.C. St-Emilion grand cru classé
19** aantal: 1 bt ms
No longer available -
#327
Ch. Smith Haut-Lafitte A.C. Pessac-Léognan
M.C. 1993 aantal: 11 bt
No longer available -
#173
Ch. Rouget A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ts
No longer available -
#369
Arbor Crest Merlot Columbia Valley Washington Arbor Crest, Spokane WA. M.O. D. 1997 aantal: 8 bt
No longer available -
#264
Haut-Médoc A.C. Barons Edmond & Benjamin de Rothschild, Listrac M.D. O.D. 1986 aantal: 6 bt