#273
Ch. Haut Portets A.C. Graves
M.C. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#202
Corton La Vigne au Saint A.C. Grand cru Louis Latour, Beaune M.O. 1973 aantal: 10 bt Beschadigde en ontbrekende etiketten.
No longer available -
#263
Vouvray Demi-Sec Le Mont A.C. S.A. Hoët, Vouvray M.P. 1986 aantal: 12 bt
No longer available -
#55
Lot rode wijn
aantal: 4 bt Ch. Arnauton A.C. Canon-Fronsac
M.C. 1976 aantal: 1 bt Ch. Moulin de Noaillac A.C. Médoc Cru bourgeois M.C. 1993 aantal: 2 bt Vosne-Romanée Au dessus des Malconsort A.C. Pierre-Yves Masson, Meursault M.P. 1969 aantal: 1 bt
No longer available -
#14
Lot witte wijn
aantal: 12 bt Ch. d’Arche A.C. Sauternes 2e grand cru classé M.C. 1985 aantal: 1 bt Ch. du Treuil de Mailhac A.C. Monbazillac
M.C. 1983 aantal: 6 bt Ch. de Chantegrive A.C. Graves
M.C. 1987 aantal: 1 bt Dom. La Croix Belle A.C. Côtes de Thongue Jacques et Françoise Boyer, Puissaliçon M.D. 1988 aantal: 4 bt
No longer available -
#43
Lot rode wijn
aantal: 12 bt Cabernet Sauvignon Viña Marquez, Chile Les Crus Prévendus
2002 aantal: 2 bt Les Hauts de Coussergues V.d.P. d’Oc Les Crus Prévendus M.O. 2003 aantal: 2 bt Rockwood Merlot California Les Crus Prévendus
2003 aantal: 3 bt Dom. Tour Paradis A.C. Côtes du Rhône Les Crus Prévendus M.O. 2004 aantal: 2 bt Ch. Croix du Moulin-à-Vent A.C. Moulin-à-Vent Bloud, Romanèche-Thorins M.C. 1985 aantal: 3 bt
No longer available -
#468
Pinot Noir I.G.P. Aude Hauterive Dom. La Bastide M.D. O.D. 2014 aantal: 12 bt
No longer available -
#183
Ch. Grand Corbin A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 1970 aantal: 6 bt ms à ls
No longer available -
#38
Lot rode wijn
aantal: 10 bt diverse niveau’s, sommige etiketten geschadigdBarolo D.O.C. Giuseppe Contratto, Canelli M.O. 1970 aantal: 1 bt Barolo Riserva D.O.C. Giacomo Borgogno & Figli, Barolo M.O. 1970 aantal: 2 bt Barolo Riserva D.O.C. Filli Borgogno, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Giovanni Scanavino, Barolo M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
A. Lignana, Torino M.O. 1971 aantal: 1 bt Barolo A.C.
Grimaldi, Valle Talloria M.O. 1971 aantal: 1 bt Baro(..)
No longer available -
#456
Ch. Haut-Bergey A.C. Pessac-Léognan
M.C. O.K. 2013 aantal: 12 bt
No longer available -
#298
Ch. Pichon-Longueville Comtesse A.C. Pauillac 2e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#459
Chablis Cuvée Les Pargues A.C. Chablis Dom. Servin, Chablis M.D. 2013 aantal: 6 bt