#119Marjon De Wit‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon
#181Een gesculpteerd massief houten beeld van een dame in Middeleeuwse klederdracht.
#147Interieur. Olie op doek getekend; De Smet.
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#24MuranoEen groep van 2 zwaluwen, roze en kleurloos Muranoglas.
#164Josephine Van LooyPeriod: 1945 - ....“Aangedampt raamzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd J. Van Looy.
#211“Ghau”. Een verguld Tibetaanse reisaltaartje met lederen aanhangsels.
#17Een lot van 10 vazen, allen met schade.
#50FriedlandEen vintage elektrische schoolbel, Friedland.
A vintage electric school bell, Friedland.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
A lot of 14 various hardcover comics. Dutch and French editions, by publishers such as Dupuis, Le Lombard, etc. Various titles.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 120 -
#154“Mistig vijverzicht”, een aquarel op papier, gesigneerd.
"Misty pond view", a watercolor on paper, signed.No longer availableOnline onlyDim. 27 x 37 cmEstimate: € 15 / 25